Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Televize Barrandov si vzala příklad z konkurence a pořádá zemětřesení. „Své jisté“ má jen milenka ředitele... Koho smete personální vichřice?

07.08.2015
Televize Barrandov si vzala příklad z konkurence a pořádá zemětřesení. „Své jisté“ má jen milenka ředitele... Koho smete personální vichřice?

Foto: archiv

Popisek: Televize Barrandov chystá další změny, chce do svých pořadů vpustit trochu více života

TV Barrandov si vytkla nový cíl – dodat poklidnému kanálu pro starší a pokročilé dynamiku a ‘šmrnc‘. Některé její dosavadní tváře si tudíž budou muset sbalit svých pět švestek a jít o dům dál.

Sledovanost třetí komerční celostátní televize pomalu ale jistě narůstá a s ní i příjmy, nezbytné pro její fungování. Zemětřesení, které před třemi lety smetlo z barrandovského kopce ředitelku Janku Vozárovou a s ní i její tým, zjevně zabralo, a tak se TV Barrandov už nemusí krčit v koutku jako odstrkovaná Nastěnka a oddaně jásat nad přízní každého Ivánka, který na ní milostivě spočine pohledem. Pro řadu umělců, kteří se u diváků posunuli do kategorie vzpomínek a na jiné obrazovce už je nevídáme, to ale znamená existenční hrozbu.

Tohle se moc nepovedlo - Heidi Janků v Sedmičce

Tohle se moc nepovedlo – Heidi Janků v Sedmičce

Kanál pro pamětníky

Na začátku Barrandov odstartoval jako vlídná rodinná televize, nabízející pamětníkům návrat do mládí prostřednictvím starých filmů, seriálů i bývalých hvězd pop music, které jinde již zpravidla upadly v zapomnění. A také ‘oprášila‘ kdysi tak úspěšný formát – zábavnou show, tedy směs veselých historek, scének a osvědčených hitů. Díky tomu se do domácností vrátila i řada kdysi populárních tváří, jejichž účinkování je oboustranně výhodné – v tvrdém souboji současného showbyznysu dostanou příležitost vydělat si nějakou tu korunu a zároveň nemají tak velké požadavky jako ti ‘současní‘. Nyní se ale management zřejmě rozhodl, že začne víc dbát i na kvalitu, a to pro některé dosavadní tváře neznamená dobrou zprávu.

Heidi si balí kufry

Jednou z ‘obětí‘, která bude muset předat mikrofon některému ze schopnějších kolegů, je zpěvačka Heidi Janků, jež podle nejnovějších zpráv skončí v roli moderátorky společenského magazínu Sedmička. Podle hlasové expertky Jany Postlerové se to dalo čekat už od samého začátku, protože jí tento formát naprosto nesedí. „Heidi není ani herečka, ani moderátorka, ale zpěvačka. Strašně se snažila, budiž jí to ke cti, ale základ, který je k této zábavné publicistice zapotřebí, bohužel nemá,“ konstatovala pro deník Aha! nekompromisně odbornice, pod jejíž kritikou se nedávno hroutila i Ivana Gottová či primách zprávař Roman Šebrle.

Erotický magazín Intim Night Heidi zůstane

Erotický magazín Intim Night Heidi zůstane

 

Podle ní chybí Heidi temporytmus i mimika, je zkrátka pořád stejná, text deklamuje, nedokáže přes obrazovku navázat kontakt s divákem. „Navíc mluví šíleně pomalu a rozvláčně. Absolutně to nezapadá do současného trendu přirozeného moderování, kdy divák chce mít pocit, že si povídá s někým sobě rovným na druhé straně obrazovky. Moderátor má sloužit divákovi i svou obyčejností a přirozeností, ale to se holt musí umět!“ dodává Postlerová. Úplně ale Heidi o práci nepřijde, nadále jí zůstane erotický magazín Intim Night. Jméno její nástupkyně zatím TV Barrandov tají, proslýchá se však, že by do pořadu mohla ‚‘naskočit‘ osvědčená Mahulena Bočanová nebo Alice Bendová.

Čtěte také:

Česko má nový sexsymbol! Padesátiletého diblíka! Komentáře čtenářů jsou tak peprné, že je snad ani nelze citovat, podívejte se sami

Ty opravdové hvězdy zůstanou

O své oblíbené stálice, jako jsou již tradiční hvězda Eva Pilarová či populární pořady moderátora Aleše Cibulky, diváci ale nepřijdou, jen k nim prý přibude řada nových. A první dámou televize nadále zůstává herečka, moderátorka a zpěvačka Kateřina Brožová. Zlí jazykové o ní sice tvrdí, že za svou stabilní pozici vděčí především svému vztahu s majitelem televize Jaromírem Soukupem, Kateřině však rozhodně nelze upřít, že je kultivovaná, elegantní a krásná dáma, jejíž pořady nejen nabízejí divákům spoustu zajímavostí, ale také je dokážou pohladit po duši.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace