Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Těhotná Absolonová si jde tvrdě za svým, oklamaná manželka se o nevěře dozvěděla z novin. Pomáhala, odpouštěla, až na to doplatila

18.06.2015
Těhotná Absolonová si jde tvrdě za svým, oklamaná manželka se o nevěře dozvěděla z novin. Pomáhala, odpouštěla, až na to doplatila

Autor: ČT

Popisek: Populární zpěvačka a muzikálová hvězda Monika Absolonová v pořadu České televize Taxík

Když vyšel najevo její vztah se ženatým hokejistou, tvrdila Monika Absolonová, že by chlapa nikdy od rodiny neodvedla. Manželka Tomáše Horny to ale vidí jinak. O rozvod nakonec pořádala jeho žena Jitka.

Je krásná, mimořádně úspěšná, a přesto se zpěvačce Monice Absolonové v soukromí moc nedařilo. Jenže její tikající biologické hodiny se s blížící se čtyřicítkou zřejmě proměnily v dunící gigantickou zvonkohru chrámového orloje, a tak když jí padl do oka pohledný chlap, který si ‘dal říct‘, vyrazila za svým štěstím bez ohledu na kohokoli a cokoli. Koneckonců to nebylo poprvé, takže jí prohlášení, že není „ta, která by Tomáše odvedla od rodiny“, už sotva někdo uvěří.

Rozvod bolel dlouho

V hokejovém rybníčku nezalovila Monika Absolonová poprvé, v roce 2000, to jí bylo třiadvacet, si vzala tehdy slavného hokejistu Václava Eiselta. Manželství sice vydrželo pouze čtyři roky, protože kvůli rozjeté kariéře neměl ani jeden z partnerů na budování společného života v podstatě čas, a navíc pohledný frajer zpěvačku údajně podváděl. Smutek a nostalgie nad rozchodem jí vydržely dlouho, ještě před dvěma lety zveřejnila na svých facebookových stránkách svatební fotografii s komentářem: „Představte si, že jsem se dnes před třinácti lety vdávala... nikdo nám tenkrát před svatbou neřekl, dnes už moji oblíbenou větu... že po svatbě jako takové, následuje rozvod jako takový... Pochopitelně existují výjimky a je Vás určitě hodně! Já sice nemám manžela, zato jsme zůstali přáteli, a to na doživotí... A to je taky hezký, ne?! Mně se to líbí! Tak užívejte vedra, než zas bude zima...“

Svatba s hokejistou Tomášem Eiseltem

Svatba s hokejistou Tomášem Eiseltem

Ani po rozvodu se jí ve vztazích nedařilo, možná proto, že za sebou zklamání dlouho táhla v podvědomí jako temný stín, takže se v podstatě snažila za každou cenu vyplnit prázdné místo v srdci. Jenže její poraněnou duši nedokázali vyléčit ani úspěšný restauratér Jaroslav Haštava ani pohledný realitní makléř Tomáš. Oficiální vysvětlení rozpadu obou vztahů bylo stejné – partneři se prý nedokázali přizpůsobit zpěvaččině kariéře. Počátkem roku 2008 se Monika poprvé objevila na veřejnosti po boku baskytaristy kapely Lokomotiva Vítka Fialy a prohlašovala, že jí ho přivedl do cesty osud. „Je chytrý, krásný a vtipný,“ prohlašovala o něm po uši zamilovaná zpěvačka. Zdálo se, že když jsou ze stejné branže, mohlo by to konečně vyjít. Přesto jejich láska skončila již po pár měsících.

Skvělý, ale ženatý

Krátce nato se seznámila s úspěšným brněnským podnikatelem Vratislavem Jandou, lobbistou jedné významné tabákové firmy, měl však jednu zásadní vadu na kráse – byl ženatý. Monika tvrdila, že o jedenáct let starší Janda v době jejich seznámení již dva roky s rodinou nežil, prezentovala ho jako životního partnera, a dokonce začala mluvit o dítěti. Jenže o rozvodu bylo stále ticho po pěšině. „Domluvili jsme se s manželkou, že se rozvedeme. Návrh měla podle dohody podat ona. Vše mělo být vyřízeno už loni v listopadu. Netušil jsem, že to žena neudělala,“ řekl Janda v červnu 2010 Blesku.

Během vztahu s ní se podnikatel Janda rozváděl. Monika ale trvala na tom, že rodinu neopustil kvůli ní.

Během vztahu s ní se podnikatel Janda rozváděl. Monika ale trvala na tom, že rodinu neopustil kvůli ní.

Moniku prý trápilo, že na ni vztah se ženatým partnerem vrhá před lidmi špatné světlo. V podstatě její partner dělal totéž jako její otec Čeněk Absolon, který prý léta manželku podváděl, za což ho dcera tvrdě kritizovala. „Je to výhradně věc Vráti, já v tom nemůžu nic dělat. On se o své děti skutečně stará, máme je každé dva týdny na víkend. Zbytek si musí vyřešit sám,“ dodala. Rozvod se táhl až do roku 2011, definitivní ukončení Jandova manželství však nakonec Monice stejně štěstí nepřineslo. Krátce před Vánoci 2012 se nakonec stejně rozešli. „S Vráťou jsem prožila krásné tři roky, plné lásky, podpory, zážitků. Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, tak nám nějak vyhořel v dlaních,“ vysvětlila pak zpěvačka svým fanouškům na Facebooku.

Odkopnutá manželka to vidí jinak

Loni na podzim vyšlo najevo, že si Monika našla dalšího ‘toho pravého‘, tentokrát o pět let mladšího pohledného hokejistu Tomáše Hornu. Několik měsíců randili ‘na dálku‘, pak Tomáš kvůli ní přestoupil ze slovenské Žiliny do Kladna a nastěhoval se do jejího bytu. „Ano, bydlíme spolu a je to úžasný. Vím, že Tomáš je ten pravý,“ už zase pěla ódy na partnera zpěvačka. O tom, že je ženatý, věděla od začátku, Tomáš prý ale tvrdil, že se svou ženou Jitkou již pět let nežije a rozvádějí se. Jenže Jitka Hornová to vidí jinak. „Není pravdou, že poměr trvá několik měsíců, jak prezentuje paní Absolonová, neboť ještě v srpnu tohoto roku manžel moc stál o druhé dítě,“ svěřila v říjnu 2014 exkluzivně deníku Aha!

Tomáš Horna s rodinou

Tomáš Horna s rodinou

O Tomášově slavné milence se manželka dozvěděla nehorším možným způsobem – z novin. Do té doby prý považovala své manželství s partnerem, s nímž má desetiletou dceru, za ideální. Celá léta ho věrně podporovala, pravidelně za ním s dcerou létala, když hrál ve Skotsku, pomáhala mu řešit obtížnou finanční situaci, do níž Tomáš rodinu dostal špatnými rozhodnutími, a dokonce mu před lety už jeden nemanželský poměr odpustila! Jak ale média chrlila jeden za druhým články o Moničině štěstí, došla Jitce trpělivost a loni na podzim podala prostřednictvím svého právního zástupce návrh na rozvod.

Monika si jde tvrdě za svým

„Naše manželství pro mě bylo velice významné a zásadní, nicméně je čas jít dál. Pro mě je ve vztahu především podstatná důvěra. Partnera si musím vážit. Vezmu-li v úvahu všechny okolnosti, s touto kauzou spojené, a také skutečnost, že se v Tomášově případě nejedná o první eskapádu, už nějak není důvod vážit si ho. Nejde o to, co udělal, ale jak to celé udělal. Pokud bude s Monikou šťastný, budu ráda i za něj...,“ dodala Jitka Hornová. Zdá se tedy, že Monika moc dobře věděla, co dělá, když byla k médiím tak vstřícná.

Po boku Tomáše Horny Monika už zase září štěstím

Po boku Tomáše Horny Monika už zase září štěstím

Od nového roku navíc milenci uštědřují zklamané Jitce jednu pomyslnou facku za druhou, nejprve Moničiným těhotenstvím, vzápětí svou třítýdenní společnou dovolenou v Thajsku. Těhotná Absolonová by měla rodit v listopadu, září štěstím a před pár dny zásobila své fanoušky další skvělou zprávou. „Konec dohadů, v bříšku je chlapeček,“ oznámila na Facebooku. Zdá se, že si opravdu jde tvrdě za svým, navzdory neustálému ujišťování, že je ctnostná a má morální zásady, a tak by nikdy otce od rodiny úmyslně neodvedla. Jen čas ukáže, zda její současný ‘pravý‘, nad nímž se tak rozplývá, bude opravdu tím pravým.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace