Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Její manžel líbal jako bůh, ale jinou. Teď skončil za katrem. Proč krásná herečka za celý život nenašla oporu a bezpečí domova? Tajnosti slavných

28.02.2015
Její manžel líbal jako bůh, ale jinou. Teď skončil za katrem. Proč krásná herečka za celý život nenašla oporu a bezpečí domova? Tajnosti slavných

Autor: ČT

Popisek: Na každého asi opravdu jednou dojde. Zatímco herečka Kamila Magálová si konečně užívá pohodu s dětmi, vnoučaty a čtyřnohými přáteli, jejímu exmanželovi hrozí až patnáct let za rozkrádání eurofondů.

Za ušlechtilou tváří s neodolatelným úsměvem skrývá krásná Slovenka po celý život citlivou zranitelnou duši, která hledá lidské teplo, zázemí a porozumění. Co kdysi provedl otec Kamily Magálové své rodině, zopakoval po letech manžel. A navíc teď dokonce skončil za katrem!

Známe ji z celé řady filmů, televizních inscenací a z divadla, nejvíc ale v poslední době zřejmě utkvěla v paměti českých diváků jako hrdinka úspěšných komedií režisérky Marie Poledňákové Líbáš jako bůh a Líbáš jako ďábel. Většina lidí ale vůbec netuší, jak tvrdě si s ní osud zahrával.

S Oldřichem Kaiserem si zahrála v úspěšné komedii Líbáš jako bůh

S Oldřichem Kaiserem si zahrála v úspěšné komedii Líbáš jako bůh

O dětství ji okradl vlastní otec

Charismatická slovenská herečka se narodila 16. listopadu 1950 v Bratislavě, v rodině, které vládla hudba. Její otec Ladislav Slovák byl známý slovenský dirigent, maminka zůstala v domácnosti. Jenže když byly Kamile tři roky, otec nečekaně oznámil manželce, že má nový vztah s mladou ženou, a okamžitě se odstěhoval. Šokující zpráva a bezmoc vyústila u Kamiliny maminky do duševní choroby. Otec se k rodině nehlásil, starost o Kamilu a jejího bratra Mariána převzali prarodiče. Maminka propadla depresi a apatii a zemřela, když bylo dceři osmnáct let. Kamila si dodnes vyčítá, že pro ni neměla víc pochopení.

S Milanem Kňažkem v roce 1979 v televizní inscenaci Žiadne veľké slová

S Milanem Kňažkem v roce 1979 v televizní inscenaci Žiadne veľké slová

Později vstoupil otec Kamile do života ještě dvakrát. Poprvé když se těsně před maturitou zamilovala do muže, který byl o patnáct let starší, a chtěla s ním emigrovat do Rakouska. Otec za ní do Rakouska přijel a přesvědčil ji, aby si emigraci ještě rozmyslela, a tak se s ním vrátila domů na Slovensko. Naposledy si Ladislav Slovák vzpomněl, že má dceru, až na sklonku svého života, když zůstal sám a onemocněl Alzheimerovou chorobou. Herečka mu zajistila potřebnou odbornou péči, starala se o něj a držela ho za ruku, když umíral. Odpustila mu, i když se k ní, bratrovi a matce zachoval špatně.

Nevěrníkovi oplatila stejnou mincí

Velmi brzy se Kamila provdala za Slavomíra Magála, který později získal docenturu, stal se významným slovenským podnikatelem a mimo jiné přednášel na Fakultě umělecké komunikace Univerzity sv. Cyrila a Metoděje v Trnavě. Porodila mu dceru Danielu a syna Martina a prožila s ním třicet osm let, jejich soužití však nebylo bez mráčku. Problémy se začaly stupňovat, když si Magál našel na katedře milenku, o sedmadvacet let mladší Danu Petranovou. Ta už měla v rozvádění starších mužů jistou praxi. Se svým prvním, o dvaadvacet let starším mužem se seznámila, když si ho stopla na silnici. Jí bylo tenkrát šestnáct a on byl již ženatý.

Po dlouhém trápení našla herečka útěchu v náruči kolegy Mariána Geišberga

Po dlouhém trápení našla herečka útěchu v náruči kolegy Mariána Geišberga

Magálův poměr s Danou již nějakou dobu trval, když Kamila našla útěchu v náruči kolegy z divadla, herce Mariána Geišberga. Dana v boji o Magála vzápětí přitvrdila a otěhotněla s ním. Přesto si slovenský bulvár smlsnul především na Kamile a označil ji za nevěrnici a rozvracečku rodiny. „Přitom můj exmanžel měl mimomanželský vztah už dva roky předtím. Tak nevím, jestli to spustilo to, že dotyčná se hned rozvedla, vzápětí otěhotněla, my jsme se rozvedli a oni vzali,“ zdůraznila v rozhovoru pro týdeník Plus 7 dní herečka.

Nelítostná bitva o majetek

Tehdy pětašedesátiletý Magál se podruhé oženil pouhé tři týdny po rozvodu, protože porod jeho partnerky byl na spadnutí. Téměř dva roky ale trvalo, než se bývalí manželé konečně dohodli na vypořádání společného majetku. Magál údajně kvůli tomu dokonce zvažoval prodej hotelu, nakonec ale Kamilu vyplatil z vlastní kapsy. „Původně to byla jedna z alternativ vyrovnání v rámci rozvodového řízení, ale nakonec jsme zvolili jinou. Jak se říká, každý kůň je na prodej, pouze to je otázka ceny,“ prozradil poté Magál médiím s tím, že podrobnosti nebude ani jeden z exmanželů zveřejňovat.

Kamila s jedním ze svých miláčků

Kamila s jedním ze svých miláčků

Herečka se konečně mohla odstěhovat ze sousedství dříve společného hotelu Kamila v Čiernej Vode a pořídila si nové luxusní bydlení v Ivanke pri Dunaji za 600 000 euro. Žije v něm se svými dvěma psy, je již trojnásobnou babičkou a konečně si trochu užívá života. Zato jejího exmanžela dohonily vážné problémy, na které nejspíš pořádně doplatí celá jeho nová rodina.

Hrozí mu až patnáct let za katrem

Na Slavomíra Magála si totiž došlápla slovenská Národní kriminální agentura, která ho před pár dny obvinila z rozkrádání eurofondů. Podle policie měl od státu požadovat podvodně v přepočtu téměř šestnáct milionů korun. Podle obžaloby se jedná o organizovanou skupinu a do rozsáhlé kauzy je namočeno až čtyřicet lidí.

S exmanželem Slavomírem Magálem, který ji po téměř čtyřicetiletém soužití vyměnil za 'mladší model'

S exmanželem Slavomírem Magálem, který ji po téměř čtyřiceti letech vyměnil za 'mladší model'

Během první vlády Roberta Fica si totiž Magál vyžádal peníze na rozvoj farmy u Nového Mesta nad Váhom, aniž by zmíněný projekt vůbec existoval. Když se zjistilo, že je projekt fiktivní, chtěla Zemědělská agentura peníze zpět. Magál se ale pokusil scházející finance převést z jiných eurodotací, které dostával na svoje zemědělské aktivity a chov koní. A právě nepravdivé údaje v žádosti o eurodotace odstartovaly vyšetřování. Magál ještě před rokem tvrdil, že humbuk kolem jeho osoby je pouhým projevem závisti. Pokud mu ale bude vina prokázána, hrozí mu až patnáct let za mřížemi.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace