Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Čvančarová, Polívková, Doležalová… StarDance novým láskám přeje a letos se zdálo, že show ‘porodí‘ hned dva nové páry. Společný neúspěch ale jeden možný vztah definitivně odstřelil. Může za to partnerčina vyhlášená náladovost?

21.11.2016
Čvančarová, Polívková, Doležalová… StarDance novým láskám přeje a letos se zdálo, že show ‘porodí‘ hned dva nové páry. Společný neúspěch ale jeden možný vztah definitivně odstřelil. Může za to partnerčina vyhlášená náladovost?

Foto: ČT

Popisek: Kristýna Leichtová v letošním StarDance

Už je to zase tady? I nová láska jakoby byla součástí předem stanovených pravidel, které ukládá účinkujícím populární show StarDance. Tentokrát byli mezi tančícími celebritami hned dva adepti na nový vztah. Jenže…

Emoce, extrémně důvěrný fyzický kontakt, souhra na parketu… společenský tanec rodícím se novým vztahům přímo nahrává a věděli to dobře již naši předci. Tak třeba král klasického tance valčík, který se vyvinul již koncem 18. století z lidových tanců v Alpách a měl oficiální premiéru v roce 1787 v opeře Vincenta Martina Una cosa rara, byl dlouho považován za vrcholně nemravný, protože se při něm tanečníci navzájem příliš dotýkali. A čím víc byl odsuzován, tím jeho popularita vzrůstala. O vlivu tance na lidské emoce svědčí i úspěšná taneční show České televize StarDance, během níž se zrodilo již několik velkých lásek. A letos to zpočátku dokonce vypadalo, že z klání odejdou šťastné páry hned dva.

Lásky v přímém přenosu

Před třemi lety to začalo pořádně jiskřit mezi herečkou Annou Polívkovou a jejím o deset let mladším tanečním partnerem Michalem Kurtišem. Přesto dokázali hodit zpátečku a randit spolu začali až poté, co vybojovali titul Královna a král tanečního parketu a natřeli to mimo jiné i Miss World Táně Kuchařové. Svérázná plavovlasá herečka s ‘polívkovským‘ nosem, která je rozhodně půvabná, přestože jí na počátku kariéry režiséři nadělovali většinou role ošklivek, si své soukromí pečlivě chrání. Jedno je ale jisté. S temperamentním tanečníkem jsou stále spolu a oběma tento vztah evidentně svědčí.

Anna Polívková a Michal Kurtiš

Anna Polívková a Michal Kurtiš

Naivka z Comebacku

Během náročných tréninků se do sebe zamilovali i někdejší naivka Saša ze sitcomu Comeback a loňská vítězka Marie Doležalová s partnerem Markem Zelinkou a bylo to na nich opravdu vidět. Postupné zrození nové lásky sledovali diváci v přímém přenosu a nejspíš i láskyplná romantika fanoušky vyburcovala k extrémně vysoké podpoře nového páru. A rozhodně nešlo pouze o skvělý herecký výkon a reklamní trik, i když se v reklamě tihle dva brzy nato spolu objevili. Za několik variant reklamního spotu na nejslavnější minerálku prý kasírovali statisíce, evidentně je ale pohromadě rozhodně nedrží jenom peníze. Spolupracují na dalších projektech a ponorková nemoc jim prý nehrozí. Klíčem k úspěchu jejich vztahu je podle herečky Markova povaha a smysl pro humor. „Má skvělý pohyb, umí tančit, úžasně vnímá hudbu a tanec i dokonale učí. Zároveň už je z tanečního světa nějakou dobu pryč a zajímá se spíš o divadlo, pohybové věci, pohybový cirkus. Když se občas skrz něj potkám s lidmi z tanečního světa, říkám si, že bych s normálním tanečníkem být nemohla,“ prozradila před časem v rozhovoru pro idnes.cz.

Marie Doležalová a Marek Zelinka

Marie Doležalová a Marek Zelinka

Manžela vydražila na bazaru

Přesně tak se dá charakterizovat vztah herečky Jitky Čvančarové a o dva roky mladšího profesionálního tanečníka Petra Čadka. Zatímco on stanul v roce 2007 s herečkou Tatianou Vilhelmovou těsně pod nejvyšším stupínkem, od další řady již jenom sledoval výkony jako hlavní choreograf show. Na následný charitativní vánoční bazar Ani Geislerové a Táni Vilhelmové, na kterém se dražil mimo jiné i tanec s Čadkem, pak dorazila i sexy herečka s nádhernýma očima Jitka Čvančarová a krasavce, kterého jí záviděly i všechny televizní divačky, vydražila. V roce 2010 Petr jako choreograf sledoval, jak to Jitka roztáčí ve StarDance na parketu s jeho kolegou Lukášem Hojdanem, a tak si ji pro jistotu do roka a do dne vzal a za pět měsíců přišla na svět jejich dcera Elena Emilie.

Jitka Čvančarová sice s Petrem Čadkem ve StarDance nezářila, v soukromí ale spolu dotančili díky této show až k oltáři

Jitka Čvančarová sice s Petrem Čadkem ve StarDance nezářila, v soukromí ale spolu dotančili
díky této show až k oltáři

Protivná a nafoukaná?

Taková pověst se táhne jako červená nit již od natáčení Comebacku za herečkou Kristýnou Leichtovou, která nastoupila do letošního ročníku StarDance v náruči tanečníka Václava Masaryka. Ten se v soutěži objevil poprvé před šesti lety po boku herečky Moniky Absolonové a dotáhli to spolu až do semifinálového kola. Poté co byli vyřazeni, zahltila fanoušky lavina informací o Václavově nezřízeném společenském životě, který měl údajně mít i lví podíl na jejich neúspěchu. Nejspíš to s ním ale nebylo tak zlé, protože Česká televize vložila hned v dalším ročníku nositeli slavného příjmení do náruče herečku a zpěvačku Báru Polákovou, s níž byl vyřazen ze hry v pátém kole. Letos se Masaryk na parket vrátil potřetí a tentokrát mu produkce nadělila zřejmě nejtvrdší oříšek – herečku Kristýnu Leichtovou. Sexy kočka, kterou znají diváci rovněž především díky sitcomu Comeback a nyní nabírá další fanoušky díky sexy křivkám, které předvádí v ‘primáckém‘ seriálu Ohnivý kuře, má ale pověst náladové a arogantní ženy, s níž není vůbec snadné vyjít. A že na tom opravdu něco bude, o tom se postupně přesvědčil i Masaryk.

Kristýna Leichtová a Václav Masaryk

Kristýna Leichtová a Václav Masaryk

Byli si prý fifty-fifty

Leichtová a Masaryk vstoupili do historie show jako pár, s nímž byly největší problémy, a o jejich hádkách začaly kolovat legendy. Kristýna prý byla neustále protivná, s Václavem se hádala kvůli každé maličkosti, neustále se jí něco nelíbilo… Brzy se přidružily i zprávy, že jí suverénní Václav nic nezůstává dlužen. „Od určité chvíle spolu ti dva začali bojovat. Projevuje se to i v tanci. Ani jeden si s tím druhým neví rady. Jsou bezradní. Kristýna se chová jako hvězda, neustále si stěžuje, že jí Vašek staví těžké choreografie,“ prozradila serveru super.cz členka štábu s tím, že se herečka dokonce nechala slyšet, že by uvítala výměnu tanečního partnera. Hlavním problémem prý bylo její příliš vysoké sebevědomí. Po krušných začátcích se ale pár přece jenom prokousal do fáze, v níž se vedle složitých kroků a figur začaly prosazovat i emoce. Na jejich výkonu to bylo znát a hned se začalo šuškat, že se nejspíš rodí v historii StarDance další pár. Vzápětí ale přišla studená sprcha. Diváci pár v pátém kole poslali domů a nezachránil je ani Kristýnin tanec u tyče.

Před vyřazením Kristýnu nezachránil ani tanec u tyče

Před vyřazením Kristýnu nezachránil ani tanec u tyče

Rozvášnění dorostenci

Tak působí letos historicky nejmladší účastník soutěže, mladičký herec Zdeněk Piškula, se svou o šest let starší partnerkou Veronikou Lálovou. Mezi těmito dvěma to evidentně jiskří, přesto oba neustále trvají na tom, že se jejich emoce a city bouří pouze v choreografiích, které převádějí na parketu. Jinak prý jsou jenom dobří kamarádi. Při pohledu na ně jim to ale stěží někdo uvěří. „Všichni to tu berou jako hotovou věc a smějí se tomu, jak se to neuměle snaží zakrývat. Je to roztomilé,“ konstatoval pro super.cz informátor ze zákulisí. Díky rostoucí popularitě ale Zdeňkovi narůstají raketovou rychlostí i davy fanynek. Je tudíž otázkou, jak se s takovou záplavou ženské přízně dokáže sotva plnoletý koloušek vyrovnat a jestli kromě vzpomínek na skvělé taneční výkony nezbudou Veronice ze StarDance už jen šrámy na duši.

Zdeněk Piškula a Veronika Lálová jsou poslední nadějí na letošní romanci

Zdeněk Piškula a Veronika Lálová jsou poslední nadějí na letošní romanci

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace