Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Stalo se na chodníku na Kavčích horách. Nádherná Iva Kubelková má prý poměr s neotesancem Jakubem Kohákem! Fotka, která to ‘dokazuje‘, stojí devět stovek. Chcete taky?

23.06.2016
Stalo se na chodníku na Kavčích horách. Nádherná Iva Kubelková má prý poměr s neotesancem Jakubem Kohákem! Fotka, která to ‘dokazuje‘, stojí devět stovek. Chcete taky?

Foto: FTV Prima

Popisek: Iva Kubelková během natáčení TopStar magazínu

Jak krásná moderátorka do průšvihu spadla? Je to úplně snadné, zvlášť když za všemi rohy všech televizních budov v této zemi vytrvale číhají paparazzi. Schválně si tipněte – které médium tuhle ‘zaručenou novinku‘ zveřejnilo jako první?

Údajný románek moderátorky Ivy Kubelkové a herce a režiséra Jakuba Koháka se zrodil ještě dřív, než spolu mohli vykročit před kamery. Již v sobotu totiž mají moderovat přímý přenos slavnostního vyhlášení výsledků ankety Zlatá hokejka. Takový projekt nějaké to úsilí a přípravy rozhodně vyžaduje, a tak není divu, že se moderátoři nepotkají poprvé až pět minut před startem vysílání. Jenže i když v pondělí na Kavčích horách pršelo, za rohem budovy České televize číhal jeden z vytrvalých lovců senzací ze života slavných čili paparazzi. Když k tomu ještě přidáte Kohákovo naprosto nevypočitatelné chování, nový ‘skandál‘ je rázem na světě.

Jsem nas…, protože je to lež jak věž

Těmito slovy komentovala odvedenou práci bulvárního fotografa Iva Kubelková jen pár desítek minut poté, co byla ‘novinka‘ zveřejněna na internetu. „Dělám to nerada, ale tentokrát vážně musím,“ napsala na sociální síti. „V pondělí se konala schůzka v České televizi ohledně přímého přenosu Zlatá hokejka, který mám tuto sobotu 25. 6. 2016 opět moderovat s Jakubem Kohákem. Při odchodu z ČT pršelo, tak jsme šli s Jakubem oba pod jedním deštníkem (jelikož on deštník nenosí) k našim vozům. U auta jsme se normálně rozloučili pusou na obě tváře, a jak už je Jakubovým zvykem, vrhnul se na mě, s jeho pověstným humorem neřízené střely, a začal mě objímat. Objímal mě tak pevně a dlouho, až jsem začala z legrace volat o pomoc, protože mně to upřímně už bylo nepříjemné. Bylo mi hloupé, že mě tak dlouho objímá, ale snažila jsem se to brát s humorem...

Ó jaká krásná procházka kolem České televize....klidně bych i uvedla autora fotek, ale zatím ho bohužel neznám......ať se klidně ozve

Ó jaká krásná procházka kolem České televize... klidně bych i uvedla autora fotek, ale zatím ho bohužel
neznám... ať se klidně ozve – komentuje Iva zveřejněné fotky na sociální síti

Kuba je Kuba, kdo ho zná, ví, o čem mluvím... (mezi jeho disciplíny patří vrhání se na ženy různými způsoby a vtipkování)... nad jeho výstupy musíte častokrát mávnout rukou... Jenže jakoby náhodou !!! nás od odchodu z ČT fotil bulvární fotograf!!. A kauza je na světě. Bulvár to podává jako tajné rande a já jsem nas..., protože je to lež jak věž. Zatím nevím, kdo za tím stojí. Jen chci všechny přátele uklidnit, že Jakub Kohák opravdu není můj nový přítel a v sobotu na Zlaté hokejce mezi sebou budeme mít moderátorský paravan. … Já jen, že očekávám, že se začne tato blbost šířit napříč, jelikož mi už volala slečna z jiného bulváru… fotograf evidentně prodává fotky, kde můžetak ať je jasno... Jo, a jedna fotka prý stojí cca 900?“

Evidentní rande - konstatuje Iva

Evidentní rande  konstatuje Iva

Nesedí toho víc

Vzhledem k tomu, že oba protagonisté údajného skandálu žijí v dlouhodobých partnerských vztazích, není divu, že si krásná moderátorka nebrala servítky. Když totiž jste veřejně známou osobností, můžete spadnout velmi snadno do maléru – stačí k tomu třeba jen zajít s bývalým spolužákem na kafe. A pokud navíc, nedej bože, máte žárlivého partnera, může vás i to jediné kafe stát mnohem víc než jenom pár pětek. Zveřejněné ‘detaily‘ nové rádobykauzy navíc svědčí nejen o vyrábění zaručených zpráv, za něž jsou bulvární média právem kritizována, ale navíc také o nedokonalém přenášení informací od zdroje k publikaci.

Jak snadno vytvořit klam, že? dodává naštvaná moderátorka

Jak snadno vytvořit klam, že? dodává naštvaná moderátorka

„Společně se procházeli po Kavčích horách a Kohák Ivu dokonce gentlemansky doprovodil k jejímu autu,“ informoval jeden server. Už jen vzhledem k nevlídnému počasí ale nemohla být o romantické procházce řeč, nehledě k tomu, že se událost záhadně posunula z pondělí na neděli – možná omylem, možná proto, že víkendový termín s romantickým dostaveníčkem ladí mnohem víc než uspěchané ‘modré‘ pracovní pondělí. Takže nelze než dodat – celebrita je v podstatě neustále pronásledovaný chudák, její partner musí mít nervy ze železa, a když se přece jen někde něco dočteme, je třeba vzít v úvahu, které médium nám novinku z jejího soukromí nabízí.

Čtěte také:

Klid na Nově byl zřejmě už moc dlouho, a tak je další zemětřesení mezi moderátory zpráv na spadnutí. Kdo tentokrát pořádně zamíchá osudovými kartami a kdo na to zřejmě nejvíc doplatí?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská