Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Všechny televize si můžou trhnout nohou, bez vlastního pořadu se Halina klidně obejde. Vymyslela totiž další super kšeft, na kterém vydělává statisíce. A nemusí přitom ani vstát ze své terasy

03.06.2016
Všechny televize si můžou trhnout nohou, bez vlastního pořadu se Halina klidně obejde. Vymyslela totiž další super kšeft, na kterém vydělává statisíce. A nemusí přitom ani vstát ze své terasy

Foto: Naše Děčínsko

Popisek: Halina Pawlowská na aktuálním snímku

Prošla všemi možnými televizními stanicemi, ať již jako moderátorka talk show, cestovatelka či kuchařka a labužnice, s tou poslední se ale před půlrokem rozešla ve zlém. Pro podnikavou dámu to ale rozhodně neznamená konec. Vzápětí totiž vymyslela další kšeft, který pořádně sype.

Spisovatelka, scenáristka, moderátorka, herečka, podnikatelka… Halina Pawlowská znovu dokazuje, že se rozhodně neztratí. Poté co se rozešla ve zlém s televizí Barrandov, která zhodnotila novou podobu kdysi nesmírně úspěšného pořadu, Barrandovský videostop, natočený pod její ‘taktovkou‘ jako naprostý propadák, dala to vedení této stanice pořádně ‘sežrat‘. Během let už postupně kralovala na obrazovkách téměř všech celostátních televizí, s výjimkou Novy, kde se jen tu a tam mihla jako host. A tak leckoho možná napadlo, že se blíží konec její slávy, a tím i pohádkových honorářů. Ale chyba lávky, Halina si ví rady v každé situaci.

Zbrusu nový byznys

Profesionálních zkušeností posbírala nejvýraznější česká 'Dáma XXL' bezesporu spoustu, a tak se rozhodla přehodit výhybku a namísto boje o další zdlouhavé pachtění před kamerou patřičně zužitkovat vše, co se doposud naučila. A sype jí to parádně, koneckonců jako doposud všechno, na co kdy sáhla. A tím, že své zkušenosti a cenné rady rozhodně nedává zadarmo, se vůbec netají. Její oficiální webové stránky jsou podle serveru Bleskove.cz plné informací, co vlastně dělá a za kolik. Nabízí hned několik variant speciálních kurzů, v nichž vyučuje klienty především doma, ve své luxusní vile v pražském Podolí. A podle nabídky zřejmě dokáže udělat zbrusu nového Dumase či Němcovou prakticky z kohokoli.

Nevíte, jak na to?

Jak se píše článek, reportáž, cestopis, scénář, nebo knížka? Chtěli byste to dokázat, ale nevíte, jak na to? Halina vám dobře poradí. Za kurz scenáristiky či spisovatele beletrie, určený pro dva až pět studentů, zaplatíte 17 500 korun, novinařinu zmáknete levou zadní v hodinách pro tři až pět adeptů za pakatel – 15 000 korun. Nejdráž přijdou moudré rady pro všestranné autory. Ty jsou rozděleny do tří tematických víkendů a za celkem 31 hodin výuky zaplatí zájemce 35 000 korun.

Umí se i pochválit

„Dnes jsem měla individuální kurz tvůrčího psaní – sekce ‘knížky´. Byla jsem velice spokojená se svou ‚studentkou´. Šárka je milá, chytrá, má smysl pro humor, je v ní velká touha psát a má talent. Naše skoro pětihodinová výuka probíhala u nás doma na terase, slunce pražilo a bylo fajn přemýšlet o napsání knížky, která by se mohla eventuelně jmenovat Můj milostný život, aneb Co mi česnek dal a vzal... Proč česnek? Vysvětlení nechám až na Šárce, která dostala domácí úkol na toto téma a já si už brousím tužku (drápy taky), jak jí ho zítra oznámkuju pětkou nebo jedničkou.... Protože nic mezitím já nedávám!“ napsala na svůj profil Pawlowská. Pokud se tedy snad někdo obával, kde vezme na vysokou hypotéku a živobytí, když se s televizí rozkmotřila, dělal si starosti úplně zbytečně. Jen aby jí to vydrželo.

Čtěte také:

Evropu ohromil bývalý český politik, když v sobotu napsal: „Vsechny tyhle zmrdy rovnou postrilet!!! Vcetne tech xindlu, co je do Evropy zvou a nici vse, co bylo a delalo Evropu Evropou!!!"

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská