Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Velké odhalení v přímém přenosu. Co všechno předváděl samolibý narcis Mareš po vyřazení ze StarDance a co ještě zůstalo kamerám utajeno

07.12.2015
Velké odhalení v přímém přenosu. Co všechno předváděl samolibý narcis Mareš po vyřazení ze StarDance a co ještě zůstalo kamerám utajeno

Foto: ČT

Popisek: Tenhle pár příští sobotu ve StarDance už neuvidíme, diváci dali přednost šaškování před společenským tancem. Nebo snad švejkovským hlasováním opravdu bojkotují Českou televizi, jak mnozí píší na sociálních sítích?

Bylo to jako rána pěstí mezi oči. Zatímco cílevědomému Marešovi nepomohla píle ani pokora, totální dřevo Pavlásek postoupil do dalšího kola. Tak nečekaný vyhazov známý moderátor neustál a rozbrečel se v přímém přenosu jako malý kluk.

V dalším soutěžním kole StarDance pět párů tančilo v sobotu večer waltz, sambu, slowfox a passo doble. A pak následoval šok. Zatímco šaškující tydýt, kterému nic neříká ani rytmus, natož nějaká taneční pravidla, postoupil do dalšího kola, cílevědomého dříče poslali diváci svými esemeskami domů. A následovalo velkolepé divadélko. Leoš Mareš potvrdil v přímém přenosu, co se o něm traduje již dávno – že totiž nesnáší neúspěch a rozhodně neumí prohrávat.

Při passo doble byl Mareš skvělý, až na ten strojený úsměv, kterého se ne a ne zbavit

Při passo doble byl Mareš skvělý, až na ten strojený úsměv, kterého se ne a ne zbavit

Životní premiéra

Tak tohle jsme opravdu ještě neviděli – jindy suverénní Mareš se rozbrečel v přímém přenosu jako malý kluk. Po celou dobu soutěže totiž dřel jako kůň, týden po týdnu se zlepšoval. Navíc se choval, jakoby ho snad vyměnili. Svou obvyklou aroganci a povýšenost vyměnil za skromnost a pokoru a úsměvy rozdával na všechny strany. Když si ale vyslechl verdikt, který absolutně nečekal, prudký nával emocí nedokázal zvládnout. Stejně ronila slzy v publiku i jeho přítelkyně Monika Koblížková, která mu oddaně sobotu co sobotu fandila a současně předváděla světu nákladné módní kreace. Té už ale kamery tentokrát nedopřály možnost znovu se blýsknout. Namále měla i Marešova taneční partnerka Katarína Štumpfová, která patří na Slovensku k největším hvězdám společenského tance, takže na takovýhle kopanec rovněž nebyla vůbec připravená.

Takové totální nezvládnutí emocí u něj nikdo nečekal

Takové totální nezvládnutí emocí u něj nikdo nečekal

Byl to fakt fičák

Leoš s Katarínou předvedli nejprve passo doble, které porota ocenila 34 body. „Oba jste hrozní dříči a je to na vás vidět,” komentoval jejich výkon Jan Révai, jenž podobně jako Zdeněk Chlopčík postrádal u Mareše větší uvolnění. Po druhém walzu byli sice pochváleni za choreografii, několikrát ale vypadli z rytmu, a tak dostali ‘pouze‘ 29 bodů. To ‘taneční ufon‘ Pavlásek se zase vyznamenal. „V životě jsem nezažila člověka, který tak netrefí rytmus,” komentovala jeho tradiční neduh Tatiana Drexler, poté co ‘zatančil‘ s partnerkou Lucií Hunčárovou sambu. Za svůj výkon dvojice dostala jen 11 bodů. Druhý slowfox byl o fous lepší, a tak se ocenění ‘vyšplhalo‘ až k 15 bodům. Přesto pak následovalo divácké rozhodnutí, které absolutně nikdo nečekal. Navzdory návalu emocí se ale Mareš vzápětí zmohl na polední vtip, jímž šokoval nejen hosty v sále, ale také diváky. „Ostatní páry tančily lépe než my. A Lukáš Pavlásek byl vtipnější,“ prohlásil.

Jak se vám líbí bodující Pavlásek? Tomuhle dali diváci přednost

Jak se vám líbí bodující Pavlásek? Tomuhle dali diváci přednost!

Sklidil, co zasel?

Vzápětí odstartovaly na sociálních sítích reakce diváků, jakoby právě zazněl výstřel z pistole. A ve spoustě se projevilo to, co si už dlouho kdekdo myslí – že je sice Mareš dobrý moderátor, ve skutečnosti ho ale kdekdo nemá rád. Ani ne tak kvůli tomu, že by mu lidé záviděli, ale především kvůli chování, zpovykanosti a všelijakým aférkám, jimiž se léta snažil na sebe upozorňovat. Našla se ale i řada těch, kteří se snažili pofoukat mu bolístku. „Je vidět, kam se naše společnost dostala. Obdivujem idioty a rádoby komiky a lidi, kteří skutečně dělají něco naplno, prachsprostě odsouváme na druhou kolej. Nejsem žádným obdivovatelem Mareše, ale překvapil mě, s jakou chutí a zápalem vstoupil do této soutěže. Proto nechápu, že se tam ještě drží ten Moorhuhn Pavlásek, který není ani komik ani tanečník,“ zlobí se Petr K. „To, že ten šašek Tydýt tam ještě je, to je jen fraška a dost velká trapárna. To, co předvádí, to není tanec, to je parodie. Je úplně mimo. Ten jeho humor už také fakt vtipný není,“ konstatuje Tomáš z Prahy. „Leoši Mareši! Jsi bohatý, netajíš se tím, jsi pěkný chlap, umíš, a to se v naší zemičce neodpouští. Závist je veliká, ale ty jsi nad věcí a fandím ti od tvého začátku ‘v kožichu‘. Jenom inteligent tě může urazit a tady jsem žádného nenašla,“ chlácholí zdrceného ‘vypadlíka‘ například paní Sýkorová a Karla Řápková dodává: „Vidět takového frajera, jako je Mareš, plakat mne docela dojalo, ač ho jinak nemusím.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace