Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pot se lije, hodiny odtikávají poslední týdny před startem. Jak vypadají tréninky na StarDance a kdo je největší dřevo? Máme fotky

11.09.2015
Pot se lije, hodiny odtikávají poslední týdny před startem. Jak vypadají tréninky na StarDance a kdo je největší dřevo? Máme fotky

Autor: ČT

Popisek: Bez Terezy Kostkové a Marka Ebena si diváci ani nedovedou StarDance představit

FOTOGALERIE Už to mají ‘za pár‘, slavnostní zahájení sedmé řady populární taneční soutěže celebrit StarDance odstartují tradiční moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben v sobotu 17. října. Jak jdou letošním hvězdám tréninky, komu se daří, a kdo naopak aspiruje na titul Největší dřevo?

Radek Banga alias Gipsy

Radek Banga

„Šel jsem do toho trochu s lehkovážností, že tanec přece nemůže být náročný, a on sakra je! Byl to šok, zapojujete svaly, o kterých jinak vůbec nevíte. Já nikdy netančil, ale naštěstí velmi brzy přišel pokrok, jinak by mě asi přepadla špatná nálada,“ říká populární rapper, který díky svým genům a temperamentu má šanci probojovat se mezi největší mistry soutěže. Těší se, že všechny nabyté znalosti předá manželce Veronice a budou po soutěži tančit spolu. Po prvních trénincích ale prý doslova lezl po čtyřech.

Kateřina Cajthamlová

Kateřina Cajthamlová

Odbornice na zdravou výživu tanec zbožňuje, v mládí chtěla být závodní tanečnicí. Před pár lety dokonce dostrkala manžela do tanečních pro dospělé a od té doby chodí spolu pravidelně tančit. Snad opravdu jako jediná si nepřipouští, že by ji tréninky se známým tanečníkem Petrem Čadkem vyčerpávaly, prý ji nic nebolí a je úplně v pohodě. „Já cítím v těle hudbu. Když slyším něco krásného, tak mě mrazí, nebo naopak když je v hudbě něco špatně, bolí to. Tím bych chtěla říci, že Petr vybral naprosto dokonalou muziku, která mě nebolí, ale naopak příjemně mě nalaďuje,“ těší se na první vystoupení.

DJ Lucca

DJ Lucca

Úspěšná diskžokejka Lucie Dvořáková sice kdysi chodila do tanečních, tím však její koketování s tancem skončilo. Její maminka ale byla baletka, a tak prý v ní snad nějaké ty geny dřímají. „Bezprostředně po tréninku mě vše bolí, druhý den už to ale necítím. Počítám s tím, že to bude hodně fyzicky náročné. Pokud bolí svaly, tak je to správné. Člověk alespoň ví, že posiluje,“ prozradila. Produkce StarDance prý nejprve volala jejímu muži, aby ji na to připravil. „Řekl, že je to blbost. Pak volali mně a já kývla. Manžel se ale zajímá, jak mi to na tréninzích jde.“

Marie Doležalová

Marie Doležalová

Hvězdu sitcomu Comeback trochu vyvedlo z míry, že na její oznámení, že jde do StarDance, všichni reagovali smíchem. Rozhodně to ale neznamená, že by byla v tanci ‘nepopsaným listem‘, v dětství chodila dokonce tři roky do baletu, pak ale zvítězilo divadlo. „Trochu jsem měla problém s tím, že byly přítomny kamery. Mám v sobě z herectví reflex, že jakmile se natáčí, vše musí být perfektní. Přitom to byl můj první trénink a já neuměla zhola nic,“ prozradila své pocity po prvních krocích v náruči profesionálního tanečníka. Navíc je prý v podstatě nekontaktní introvert, takže bude muset překonat sama sebe.

Leona Machálková

Leona Machálková

Populární zpěvačka působí od první chvíle, jakoby se pro taneční parket už narodila. „Tanec mě vždy fascinoval a ty, kteří to umějí, jsem obdivovala,“ přiznává. V dětství měla sice kvůli šelestům na srdci pohyb zakázaný, přesto ji ale tatínek vedl ke sportu, takže plavala, jezdila na kole a lyžovala. Před domem prý přímo metala kozelce a kamarádky, které chodily na gymnastiku, ji leccos naučily. Proti soupeřům má ještě další výhodu, prošla totiž díky muzikálům školou legendárního choreografa Richarda Hese.

Leoš Mareš

Leoš Mareš

Oblíbený moderátor do tanečních sice kdysi chodil, rozhodně je prý ale lepší zpěvák než tanečník. „Měl jsem krásnou partnerku, kterou ale na všechny večery doprovázel její ošklivý přítel. To je jediné, co si z nich pamatuji,“ prozradil. První trénink pro něj znamenal doslova utrpení, nejvíc ho bolí prsty na nohou, přestože opravdu nemá malé boty. A v době častějších tréninků se mu dokonce o tancování i zdá. Na parketu ale rozhodně vypadá mnohem lépe, než původně předpovídal, takže nejspíš nebude bez šancí.

Rostislav Osička

Rostislav Osička

Pro legendárního boxera byl tanec po celý život velkou neznámou a v dětství ho hodně podceňoval. „Když jsem řekl dceři, že budu tančit ve StarDance, tak se smála, protože jsem spíš takové nemehlo. Když v ZOO všichni krmí tučňáky, já jsem ten, koho pokoušou,“ prozradil. Při prvním tréninku prý měl pocit, že je naprosto nemyslitelné, aby se opravdu tančit naučil. „Jsem zvyklý na velkou bolest, ale tanec je hodně v hlavě, je to o pohybové paměti. Když vypadnu z rytmu, znervózním, ale na druhou stranu nerad prohrávám, nevzdávám se,“ dodává.

Lukáš Pavlásek

Lukáš Pavlásek

Známý komik se i při tréninku ‘drží svého kopyta‘, a tak od něj jakoukoli rozumnou odpověď nelze ani očekávat. „Pro mě je to denní chleba a trochu i stereotyp. Já totiž tancuji pořád. Chodím po ulici, hýbu nohama, občas se podrbu na hlavě. A to je to, co dělám při tanci. Aby to úplně nesklouzlo k stereotypu, tak se to pokusím trochu oživit,“ prohlásil. Při sledování své tanečnice však působí jako Alenka v říši divů a jeho pokusy následovat ji napovídají, že se s ním sice na parketu nejspíš moc nepobaví, zato ostatní budou řvát smíchy.

Jitka Schneiderová

Schneiderová

Půvabná herečka do tanečních nechodila a nemá ani ponětí, který tanec je který. Nicméně odmalička sportovala, takže je jí pohyb blízký. Po prvním tréninku se ale přesto cítila jako po boji. „Děláme pohyby, které moje tělo dlouho nedělalo. A odnesla to záda a bedra, která bolí,“ posteskla si. Z její účasti v soutěži je nejvíc nadšená dcera, která už prý začala organizovat kamarádky, aby chodily na galavečery. Z přímých televizních přenosů má ale Jitka pořádný strach. „Nevím, co to se mnou udělá, jestli zapomenu krok,“ dodala.

Marek Taclík

Marek Taclík

Známý herec si svou účastí zahrává s osudem, protože už má za sebou dvě operace kolen a ví, že se problémy mohou kdykoli znovu ozvat. Nedávno ale shodil více než patnáct kilogramů, a tak má snad přece jen šanci vydržet až do čestného konce. Při tréninku sice svou partnerku bedlivě sleduje a snaží se kopírovat každý její pohyb, výsledek však prozatím připomíná spíš raněný semafor. I s ním se zřejmě máme na co těšit.

Psali jsme:

Leoš Mareš dře jako kůň, na medaili to ale nevypadá. Zato jeho nová přítelkyně má starosti. Moniko, tohle raději ani nečti

Káže vodu, pije víno. Zatímco druhým doktorka Cajthamlová vyluxuje ledničku, sama miluje plný talíř, dobré pití i cigarety. A teď si ještě navíc ‘vypůjčila‘ sexy manžela populární herečky

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace