Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Káže vodu, pije víno. Zatímco druhým doktorka Cajthamlová vyluxuje ledničku, sama miluje plný talíř, dobré pití i cigarety. A teď si ještě navíc ‘vypůjčila‘ sexy manžela populární herečky

26.08.2015
Káže vodu, pije víno. Zatímco druhým doktorka Cajthamlová vyluxuje ledničku, sama miluje plný talíř, dobré pití i cigarety. A teď si ještě navíc ‘vypůjčila‘ sexy manžela populární herečky

Autor: ČT

Popisek: Postrach tlouštíků Kateřina Cajthamlová ukáže celému národu, jak to s její proklamovanou fyzickou kondicí opravdu je

Rázná a nekompromisní odbornice na zdravou výživu pořádně klame tělem. Co svým tlouštíkům, toužícím po super figuře, před kamerou zakazuje, to si ráda sama dopřává. Navíc nyní skončila v náruči známého krasavce, na nějž měla políčeno nejedna půvabná celebrita.

Co všechno se smí a nesmí, na to je na televizní obrazovce Kateřina Cajthamlová uznávanou odbornicí, přinejmenším pokud jde o zdravou výživu. Tlouštíci, kteří se rozhodli proměnit pod jejím dohledem a za asistence kamer v neodolatelné štíhlíky, se před ní třásli hrůzou a po její prvotní revizi většinou vypadaly ledničky a spíže jako po náletu nenažraných sarančat. Zkrátka kde nic, tu nic, všechno nezdravé muselo pryč. Jenže co káže s přísně zdviženým prstem svým pacientům, v soukromí většinou sama nedodržuje. Hravě spořádá pořádnou porci, zapije ji dobrým jídlem, a pak si ještě jako třešničku na dortu dopřeje dvě tři cigaretky. „Kouřím jen proto, že jsem introvert, ale jsem neustále vystavovaná náročným, extrovertním situacím. Kouřím, když musím podávat výkon. Stresuje mě to a dopamin mi pomáhá lépe myslet. Nikotin funguje jako droga, nahrazuje endorfiny,“ přiznala před časem Blesku pro ženy.

Když má podávat výkon, cigaretu prý nutně potřebuje

Když má podávat výkon, cigaretu prý nutně potřebuje

Jíst zdravě ji naučil nedostatek

Uznávaná internistka se před lety představila divákům jako protivná mrňavá ženská, která měla sotva padesát kilo i se železnou postelí. Dnes už má nějaké to kilo navíc, stále ale působí jako motorová myš. Chvilku neposedí a říká, že kdyby ji někdo zavřel mezi čtyři stěny, určitě by umřela. Své vzdělání rozšířila o psychoterapii a zavedla si volné dny i uprostřed týdne, aby se z pracovního přetlaku nezbláznila. Jako lékařka si uvědomuje, jak je odpočinek důležitý, s přibývajícím věkem se dokonce naučila nerozčilovat se nad věcmi, které nelze ovlivnit.

Jestli k životu něco nepotřebuje, tak je to čokoláda, kterou ochutnala poprvé až v deseti letech, a maso. „Vyrůstala jsem u prarodičů, kteří žili na hranici chudoby. Pili jsme vodu z vodovodu, jedli zeleninu, špaldu, občas zvěřinu od strýčka nebo ryby od otce rybáře. Je pravda, že na táborech se jedlo leccos – párky, řízky… I tak mám ale dodnes nejraději čočku, luskoviny, ovoce a zelený čaj,“ prozradila. Její syn a dcera si prý také prošli obdobím hamburgerů a pizzy, nyní si ale už dávají pozor na to, co jedí.

Při pátém tréninku s Petrem Čadkem

Při pátém tréninku s Petrem Čadkem

Psali jsme:

Doktorka Cajthamlová změnila dres: Z Primy rovnou na ČT. Přísná lékařka sama ráda zhřeší, miluje jitrnice. V lednu nehubněte, říká. Kdy tedy?

Nikotinový závislák

Oba její rodiče hodně kouřili, maminka prý dokonce i v těhotenství, a tak o sobě říká, že už se narodila jako nikotinový závislák. Sice po cigaretě dlouho sama nesáhla, endorfiny si ale doplňovala pohybem, protože byla odmalička hyperaktivní. V mládí se mimo jiné věnovala judu, takže působila vždy oplácaněji, než ve skutečnosti byla. „Žádný judista přece není hubený, je chyba zaměňovat svalnatost a tloušťku,“ upozorňuje.

Pohybu se Kateřina Cajthamlová věnuje stále, dokonce si kvůli nedostatku času pořídila do ordinace vibrační plošinu a veslovací trenažér. Pak začala chodit do tanečních a s partnerem vyráželi dvakrát týdně do společnosti tančit. A to se jí bude nyní zatraceně hodit. V současnosti již začíná trénovat na sedmou řadu úspěšné show České televize StarDance a produkce jí našla partnera, nad nímž ostatní tanečnice blednou závistí. Do záře reflektorů totiž vtančí v náruči charismatického Petra Čadka, jehož šarmu propadla česká Gina Lollobrigida Jitka Čvančarová, a dostane tak poprvé příležitost ukázat, jak to s její proklamovanou fyzickou kondicí opravdu je. A možná budeme žasnout.

Čtěte také:

Nová výchovná reality show ČT se divákům nezamlouvá. Je to nedůstojné divadlo, stěžují si i na intimní detaily, propírané veřejně. Hodně nevkusná DoktorKA

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace