Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tak tohle je fakt recept na popularitu. Arogantní Vilhelmové je prý jedno, co si o ní lidé myslí. Vzápětí ale dodává něco, nad čím už vážně zůstává rozum stát

25.04.2016
Tak tohle je fakt recept na popularitu. Arogantní Vilhelmové je prý jedno, co si o ní lidé myslí. Vzápětí ale dodává něco, nad čím už vážně zůstává rozum stát

Foto: Facebook

Popisek: Táňa Vilhelmová

Byla by prý šťastná, kdyby diváci, kteří ji reálně neznají, neškatulkovali a nehodnotili, jaká je. Jenže jí zřejmě něco uniklo – za svoji image nevděčí rolím, ale především průšvihům a chování, které předvádí na veřejnosti.

Podle vlastních slov se prý herečka Tatiana Vilhelmová velmi ráda vžívá do nejrůznějších typů postav a nelze jí upřít, že před kamerou opravdu dokáže rozehrát herecký koncert. Připomeňme například komedii Chyťte doktora!, v níž bravurně ztvárnila dvojroli dvou zcela protikladných žen. „Pro herce je prima, když může hrát různé typy postav. Může si tím pádem vyzkoušet víc různých životů, to je na tom asi nejvíc fascinující,“ prohlásila v rozhovoru pro agentutru SITA u příležitosti slovenské premiéry filmu Teorie tygra, který zveřejnil server Korzár.sk. Proto by prý byla ráda, kdyby ji diváci neškatulkovali a nehodnotili, jaká ve skutečnosti je a na jaké postavy se nejvíc hodí. Jenže tímto prohlášením trochu pomíchala pověstná jablka s hruškami.

A už je to tu zas

Vzápětí z herečky opět vykoukla arogance, kterou je pověstná. Dodala totiž: „Každý ať si věří, čemu chce, je mi to vlastně jedno. Nemůžu řešit, jak mě diváci vnímají, když mě osobně neznají. Ale nejvíc by mě potěšilo, kdyby mě brali jako takový nepopsaný list.“ To ale bude nejspíš neproveditelné vzhledem k všeobecnému povědomí, které si o ní veřejnost vytváří již dlouhá léta a jež není pro ni po sérii různých skandálů, ostud, arogantních reakcí a opileckých eskapád právě lichotivé. Navíc je otázkou, zda úmyslně mísí dohromady dojem, který systematicky vytvářela ruku v ruce s nejlepší kamarádkou Aňou Geislerovou, s reakcemi na své herecké výkony v divadle či před kamerou. Snaží se předstírat, že jí ta horší stránka její charakteristiky nedochází, nebo je opravdu tak naivní a věří, že v okamžiku nasazení masky ctnostné matky a partnerky bude rázem vše zapomenuto?

Jak všemu nasadila korunu

Svou velkomyslnou úvahu, adresovanou nejspíš důvěřivým prosťáčkům, kteří uvěří všemu, co jim nakuká, uzavřela úvahou, kterou své svérázné 'logice' nasadila pomyslnou korunu. Prohlásila totiž, že o svobodě vztahů uvažuje jako o něčem nekonečném, co není ohraničeno žádnými mantinely. A tak právě proto se prý zamýšlí i nad otázkou nevěry jen čistě hypoteticky. „Vždy záleží na tom, jak funguje ten konkrétní vztah, případně v čem se jeden z partnerů cítí oslabený, co oba vycítí – protože prostě nedokáže dát tomu druhému něco, co tomu druhému následně chybí, a tak to hledá… To, že si zároveň jeden z partnerů myslí, že ho ten druhý podvádí, se celé podle mě odehrává na podvědomé bázi, takže je hrozně těžké říct, proč to tak je. Může tam být milion různých vzorců. Já bych si to například nemyslela. Momentálně. Za rok se to všechno může tak otočit, že si to třeba také budu myslet,“ prohlásila současná partnerka Vojty Dyka hlubokomyslně. Zbožňovaný lamač dívčích srdcí, který se v poslední době všemožně snaží změnit svou image na úzkoprsého zásadového slušňáka, se má tedy ještě nejspíš na co těšit.

Čtěte také:

Jak moc lžou televizní kriminálky? Zkušený český policejní detektiv hodnotí seriály, které diváci milují, z hlediska toho, jak to chodí ve skutečnosti. Jen jediný seriál dostal pět hvězdiček; který?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská