Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nechce se rozvádět ani odstěhovat, tak jsem mu podepsala tu dohodu, říká Patrasová. A prozradila také, že Felixovi stále vaří a finančně ho prý dotuje. Až neuvěřitelná storka o jednom VIP manželství

03.12.2016
Nechce se rozvádět ani odstěhovat, tak jsem mu podepsala tu dohodu, říká Patrasová. A prozradila také, že Felixovi stále vaří a finančně ho prý dotuje. Až neuvěřitelná storka o jednom VIP manželství

Foto: TV Prima

Popisek: Dagmar Patrasová u Krause

Dáda Patrasová byla hostem pořadu Show Jana Krause – a s moderátorem nejdřív probrala, kolik kdo má vnoučat. A byla to remíza, oba mají po dvou kouscích. „Mám také dvě vnoučata, jednomu je pět a druhému čtyři měsíce,“ říká pyšná babička a herečka.

Dáda většinu svého profesního života věnovala právě práci na pořadech pro děti. „Ono to přišlo nějak samo od sebe a mělo to svůj vývoj, který započal například seriálem Arabela, pak byly různé pohádky v televizi a písnička Chytila jsem na pasece žížalu, kterou napsal Ondřej Suchý a pan dirigent Popelka.“

Dva roky trampot jsou pryč

Jenže v posledních měsících v českém bulváru nefrčí ani tak její písničky, jako její soukromí. „Já se cítím po dvouletých trampotách výborně!“ tvrdí s úsměvem herečka, která ačkoliv ukončila vztah se svým nevěrným manželem Felixem Slováčkem, má o něm a jeho aktivitách díky zájmu bulvárních novinářů skvělý přehled. „Dozvím se třeba to, kde Felix maluje perníčky, kdy je krmený sladkostmi přímo do pusinky,“ směje se Dáda s nadhledem.

Muzikál se inspiroval jejím soukromím

Její životní trable se promítly dokonce do její práce. Nedávno měl totiž v divadle Hybernia premiéru výpravný muzikál pro děti Alenka v kraji zázraků, který je inspirovaný právě jejím osobním příběhem a jehož libreto napsal Dádin kamarád Jan Pixa. „Nejdříve jsme udělali muzikál Sněhová královna a jak si tak hrajeme, tak se během těch dvou let staly různé věci s tou paní, které Honza viděl a měl to prostě jako na talíři. No a to zpracoval a já tam hraju podváděnou manželku, maminku Alenky,“ vypráví Dagmar Patrasová. Honza prý neměl práci muzikál napsat, napsal prostě to, co viděl. I tak zkoušení prý trochu bolelo. „Než jsem se přes to překlenula, tak mi to docela dlouho trvalo,“ přiznává Dáda, která o „té paní“, jinak výtvarnici Lucie Gemelové, mluví s despektem.

Pár dní po trombóze mě Slováček hnal do práce!

Kromě těchto vztahových peripetií má za sebou herečka také dost vážné zdravotní potíže a komplikovanou operaci zad. „To byla operace krční páteře, pak mi na rok ochrnula ruka, hrůza. Jenže můj uzurpátor mě pár dní po trombóze nahnal pracovat,“ stěžuje si otevřeně na manžela. Aby ne - Dáda na Felixe vydělává, všechno navíc mají na půl. „Takže když jede s tou paní do New Yorku, jede na půl za moje,“ vysvětluje rodinnou situaci i to, proč se musí setsakra otáčet.

Našla si náhradní řešení

Ovšem, jak se zdá, její situace se začíná obracet k lepšímu. Felix Slováček sice vyčkává a nechce se rozvádět ani rozdělovat rodinnou firmu. „Nechce se rozvádět a nechce se ani stěhovat,“ stěžuje si na něj Dáda.  Podle svých slov si ale našla „náhradní řešení“. „Rok a půl jsem čekala, jak se to vyvine, a pak jsem si začala žít svůj život. A všechno vzniklo ohromnou náhodou… Nenašla jsem si já jeho, ale on mě. Mám člověka, který nepotřebuje být v novinách, je úplně normální, bezvadnej a moc mi v této situaci pomohl.“

Čekal na ni 19 let

A my víme i to, kdo tajemný neznámý je. Jde o Itala jménem Vito, kterého poznala kdysi na dovolené v Itálii a od té doby jsou ve spojení.  „Je to úžasný člověk, vyrovnaný člověk, který na mě působí velice pozitivně. Je neuvěřitelně galantní, neuvěřitelně pozorný. Má starost, jestli už jsem jedla, co jsem jedla... Jsou to takové drobnosti, kterých si člověk všímá a které se mu jinde nedostávají. My se známe opravdu devatenáct let,“ rozplývá se Dáda. „On mi říkal, že mě má celých těch devatenáct let rád, akorát si netroufl, protože jsem vdaná, měla jsem tehdy malou Aničku, syna, a teď, když se věci dějí, jak se dějí, tak mi prostě jednoho dne zavolal," řekla Top Star magazínu zamilovaná zpěvačka.

Ta paní je stará jako můj syn

Děti prý nového přítele neřeší. „Dospělý syn je tak starý jako ta paní. A manžel? Rozvádět se prý vážně nebudou. „Můj manžel se nechce rozvádět, tak jsem mu podepsala dohodu, kterou chtěl, abych mu podepsala. Je to dohoda, že si vlastně dáváme svobodu. Že se nebudeme rozvádět, ale že si navzájem dáváme svobodu," dodala.

Felix mě ještě bude potřebovat, myslí si zpěvačka

A proč že se Felix nehodlá rozvádět? „Téma rozvodu jsme neotevřeli, protože si myslím, že Felix bude do budoucna potřebovat, aby se o něj někdo postaral. Má už svůj věk a určitě bude potřebovat nějakou péči,“ řekla Dáda pěkně natvrdo v rozhovoru pro Novinky.cz.  

Občas na něj něco prasklo, ale tohle je vážné

Felix prý byl nevěrný už mnohokrát. „Občas na Felixe něco prasklo a když se tak stalo, on z toho okamžitě utekl. Nikdy se nechoval tak, jako se chová teď, že by se veřejně vodil za ruku, líbal a pak říkal, že to není pravda, že je to kamarádka. To nikdy neudělal, až teď s tou paní. Třeba se opravdu zamiloval a já bych mu to přála,“ míní herečka. „Do poslední chvíle mlžil. Naopak říkal, že už ho nebaví. Myslím, že je čestnější, když se člověk k tomu druhému přizná, když ho nezapírá. Pravdu jsem se dozvěděla až teď v poslední době z médií. Zřejmě ho k tomu prohlášení, že ji miluje, donutila jeho přítelkyně. Místy je pod jejím tlakem a vlivem, že snad za to ani sám nemůže,“ dodala v rozhovoru.

Prý se ale vcelku nic nezměnilo, jejich manželství podobně fungovalo už léta. „Teď se v domě míjíme. Potkáváme se. Když má hlad, tak mu uvařím. Funguje to normálně, tak jako celý život předtím,“ popisuje Patrasová udivenému Krausovi. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace