Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Svedla a opustila panice, který se chtěl stát knězem, o dceru pak bojovala tři roky. Co považuje Jitka Schneiderová za největší prohru? StarDance to opravdu není

29.12.2015
Svedla a opustila panice, který se chtěl stát knězem, o dceru pak bojovala tři roky. Co považuje Jitka Schneiderová za největší prohru? StarDance to opravdu není

Foto: ČT

Popisek: Jitka Schneiderová

Byla Švehlíkovou první láskou, jenže pak se zamilovala. A vypadá to, že srdce sexy Moravanky, která se stala erotickým symbolem taneční soutěže StarDance, získal už zase jiný muž. A není to ani tanečník Marek Dědík ani zazobaný podnikatel, kvůli němuž pálila za sebou mosty.

O rok staršího kolegu Davida Švehlíka si brala v roce 2004 a potvrzovali staré pořekadlo, že protivy se přitahují. Byli zkrátka jako oheň a voda. Ona temperamentní a nezkrotná, on spíš hloubavý a rozvážný. Na synovi herce Aloise Švehlíka je zkrátka znát, že původně mířil úplně do jiných vod. Po gymnáziu začal studovat v litoměřickém Teologickém konviktu, protože se chtěl stát knězem, a dokonce strávil dva roky v Římě. Nejspíš se tam ale cosi v jeho duši událo, protože po návratu do Prahy změnil názor, vystudoval filozofii a poté ještě režii. V roce 2004 pak nastal v jeho životě totální obrat, když stanul poprvé před filmovou kamerou jako egocentrický Hubert v Románu pro ženy a oženil se s křehkou, krásnou a divokou Jitkou, s níž se sblížil díky představení Král Lear v rámci Pražských shakespearovských slavností.

S exmanželem Davidem Švehlíkem má dceru Sofii Annu

S exmanželem Davidem Švehlíkem má dceru Sofii Annu

Kdo koho vlastně podvedl

Jejich život obrátilo úplně naruby narození dcery Sofie Anny. I když ji oba bezmezně milují, najednou bylo všechno trochu jinak. Jitka se brzy po porodu naplno vrátila ke spolupráci s televizí, na jeviště i do společnosti. A netrvalo dlouho a zamilovala se do Davida Císaře, vrcholového manažera firmy, nabízející sportovní módu, který kvůli ní opustil manželku a dvě dcery. I Švehlík by si ale zřejmě mohl sáhnout hlouběji do svědomí. Když totiž společné bydlení s Jitkou a dcerou opouštěl, stěhoval se rovnou k jiné ženě, a na rozdíl od exmanželky se letos v září podruhé oženil s přítelkyní Vendulou.

S milencem Davidem Císařem, kvůli němuž se rozváděla

S milencem Davidem Císařem, kvůli němuž se rozváděla

Nejvíc se bála o dceru

Pro Švehlíka byla Jitka jeho první láskou i první sexuální partnerkou, jejich vztah ale vyšuměl do ztracena. Oficiálně byli rozvedeni v roce 2009, další tři roky ale trvaly soudní tahanice o malou Sofii a až s odstupem času herečka přiznala, že měla v té době pořádně nahnáno. „Největší strach jsem měla o dceru. Hrozně důležité je, aby dítě vidělo, že se rodiče nerozcházejí kvůli němu, že se mají pořád rádi a můžou se spolu dál vídat,“ prozradila internetovému deníku Šíp. Přesto nepovažuje za správné udržovat vztah za každou cenu. „Vztahy, udržované kvůli dítěti, jsou falešné a dítě to vycítí. Určitě je skvělé, když dítě vyrůstá v úplném vztahu, který funguje a který může jednou zopakovat. Ale ať už žijete ve vztahu, nebo ne, důležité je, aby dítě vědělo, že to, co žije, je pravda,“ dodala.

S tajemným společníkem Lukášem, o němž tvrdí, že je jenom kamarád

S tajemným společníkem Lukášem, o němž tvrdí, že je jenom kamarád

Boháče vyměnila za kolouška?

Podařilo se, s exmanželem Jitka vychází dobře a Sofie si oba rodiče užívá, i když rozpad manželství herečka považuje za svou největší životní prohru. Koneckonců stejně jako letos fandila Sofie ve StarDance krásné mamince, nemohla si nechat ujít ani před třemi lety taneční kreace svého otce, který skončil s tanečnicí Simonou Švrčkovou v páté řadě StarDance na třetím místě. Jenom o hereččině vztahu s přítelem Davidem Císařem se šušká, že už nejspíš také patří minulosti. Během StarDance se spekulovalo, že má až překvapivě blízko ke svému tanečníkovi Marku Dědíkovi, z téhle strany ale nejspíš vítr opravdu nefouká. Vzápětí se totiž znovu objevil po jejím boku na veřejnosti tajemný mladý muž, o němž se médiím podařilo prozatím zjistit jediné – že mu říká Lukáši a poprvé ji doprovázel letos na filmový festival do Karlových Varů. Na zvídavé otázky, týkající se soukromí, ale Schneiderová zásadně neodpovídá. Můžeme se tudíž jenom dohadovat, zda ulovila kolouška, nebo k ní jenom přijel na návštěvu vzdálený bratranec z Moravy.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace