Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Po Kuklové a Bartošové na něj maká další žena. V čem zkrachovalý producent Jiří Pomeje stále dokola selhává a na čem umí vydělat?

23.09.2015
Po Kuklové a Bartošové na něj maká další žena. V čem zkrachovalý producent Jiří Pomeje stále dokola selhává a na čem umí vydělat?

Autor: ČT

Popisek: On radí, rozhoduje a všechno 'řídí', ona maká. Herec a producent Jiří Pomeje si to zkrátka umí v životě zařídit. Dokonce už potřetí.

Obrovské dluhy se s ním táhnou jako prokletí již léta, a tak není divu, že se mu nedaří najít pořádnou práci. Pokud něco vydělá, hned se na to vrhnou věřitelé. A tak ani třetí manželka, půvabná dýdžejka Andrea, to nemá lehké. Rodinný rozpočet totiž musí i na mateřské utáhnout sama.

Prapodivný systém vedení domácnosti nastavil Pomeje již ve svém prvním manželství s herečkou Michaelou Kuklovou. Žili spolu skoro třináct let a Jirka měl prý vždycky plnou pusu velkolepých plánů a neustále prázdné kapsy. Na počátku mu herečka ‘skočila na špek‘, když se dohodli, že o běžný každodenní provoz domácnosti se postará ona a velké investice zajistí Pomeje. A výsledek? Rozhodně se prý nedá říct, že by se nesnažil, jenže jejich vztah byl plný nenaplněných slibů. „Neflákal se, ale pracoval. Prý pro naši budoucnost,“ prohlásila Míša v jednom rozhovoru a dodala: „Skoro třináct let jsem žila s panem Pomeje a taky jsem ho živila.“

Chtěl vyrobit hvězdu

Míšin problém byl v tom, že byla hodně zamilovaná, a tak s ní manžel snadno manipuloval. Pro její názory jí prý dlouho nenechával vůbec žádný prostor. Chtěl z ní mít hvězdu, a tak dokonce zasahoval i do toho, co si vezme na sebe. Jeho snaha ale měla paradoxně naprosto opačný efekt. Například poté co se odhalila v jednom pánském magazínu, měla pocit, že úplně narušila jakési své vnitřní vyzařování. Navíc měla pocit, že si tím uškodila a začala pak dostávat stále méně zajímavých nabídek. Některé z těch horších však stejně brala, jenom pro peníze. „Musela jsem, protože Jirka mi na začátku vztahu řekl, že potřebuje veškeré své příjmy investovat do firmy,“ řekla Michaela o společném ‘podnikání‘, na němž jejich vztah nakonec zkrachoval.

S první manželkou Michaelou Kuklovou

S první manželkou Michaelou Kuklovou

Život v nevědomosti

K zásadnímu obratu došlo v jejím životě poté, co Pomeje začal oficiálně fungovat jako producent. „Mám za sebou okolo stovky rolí a jen dvě z nich byly od Jirky. A to bylo pro mě nejtěžší období, protože teprve po natočení těchto rolí jsem měla práce nejméně. Stejné to bylo s dabingem. Než firma Jirky začala na nějaký čas vyrábět dabingy, dabovala jsem téměř denně. A ze dne na den se mi všechna studia, až na výjimky, zavřela,“ prozradila Kuklová v rozhovoru pro magazín Ona Dnes. Dlouho se prý naivně domnívala, že jsou s manželem ve vztahu rovnocennými partnery. Netušila, že vlastně žije v nevědomosti. Když se nakonec odhodlala vzepřít, Pomeje okamžitě jejich společnou minulost vymazal.

Projekt Iveta

Na vysněném obláčku se Pomeje vznášel dál i ve vztahu s tragicky zesnulou Ivetou Bartošovou. Opět sám sebe dosadil do role producenta, který zázračně dokáže, že se bývalá hvězda znovu vznese na vrchol jako bájný Fénix z popela. Byl první, kdo jí v roce 2008 nabídl po návratu z protialkoholní léčebny v Kroměříži kšeft. Začal tím, že ji dostrkal do salonu krásy. Denně cvičila, chodila na hodiny zpěvu a tance, dřela jako kůň. Měla motivaci – chtěla zpátky syna Artura, a tak musela dokázat sociálce i celému světu, že stále ještě za něco stojí. Nástup se povedl, během následného turné, nazvaného Jsem zpátky, vydělala Iveta za jednadvacet koncertů milion korun. A také se během něj stačila do svého ‘zachránce‘ zamilovat, takže se již 5. září 2008 konala na zámku Hluboká velkolepá svatba. I s Ivetou dokázal Pomeje manipulovat, přijel si pro ni jako princ na bílém koni… Zkrátka jí dopřál její vytouženou pohádku.

Podruhé se přecenil - ukočírovat Ivetiny závislosti bylo nad jeho síly

Podruhé se přecenil - ukočírovat Ivetiny závislosti bylo nad jeho síly

Pohádka se špatným koncem

Koncem roku se stala Skokanem roku v anketě Český slavík, následoval jeden úspěch za druhým. Idylka ale vydržela sotva půl druhého roku a zpěvačka už zase začala sahat po alkoholu a prášcích. V srpnu 2010, prý přesně 62 hodin poté, co mu předváděla roztouženou holčičku, podala žádost o rozvod. Jen pár dnů před rozvodem ale znovu tvrdila, že Jirka je úžasný a že je to přesně takový chlap, jakého celý život hledala. A Pomeje je dodnes přesvědčen, že on žádnou chybu neudělal. Že hlavní vinu na sledu nešťastných událostí měla zpěvaččina diagnóza, s níž se už narodila a která zůstane navždy zahalena lékařským tajemstvím.

Myslela, že chodí s Hůlkou

O třiadvacet let mladší dýdžejka Andrea Šťastná zpočátku vůbec netušila, s kým že to vlastně začala randit. První měsíc si prý dokonce myslela, že chodí s Danielem Hůlkou, nějak se jí ti dva popletli. „Půl roku jsem byla v mlze, bylo mi to jedno,“ přiznala v rozhovoru pro revue.idnes.cz. O jeho skandální minulosti a milionových dluzích, které mu zbyly po neúspěchu s produkcí romantického velkofilmu Andělská tvář, neměla ani ponětí. Jedno to ale nebylo jejímu okolí, a tak ji přátelé začali od vztahu zrazovat. A tak Pomeje vsadil na osvědčenou metodu a opět nastoupila romantika. Po dvouleté známosti si pár koncem ledna 2013 dopřál neoficiální svatební obřad během dovolené v Thajsku. „Ty dvě předchozí svatby beru jako hledání té pravé. A já tu pravou našel. Buddhisté nemají rádi sudá čísla, navíc jejich nejoblíbenějším číslem je trojka. A já vím, že mi trojka i rok 2013 přinesl štěstí. Tenhle rok začal úžasně. Dostal jsem amnestii, jsem čistý člověk, do toho svatba, takže ještě něco a bude to ta buddhistická trojka,“ komentoval svůj třetí sňatek Pomeje.

Třetí svatba a o třiadvacet let mladší nevěsta Andrea

Třetí svatba a o třiadvacet let mladší nevěsta Andrea

I třetí žena vzorně maká

V červnu si pak již těhotnou Andreu vzal oficiálně, v září křehká brunetka porodila dceru Aničku. Nastala každodenní realita a historie se opakuje. Zatímco Pomeje namísto shánění kšeftů ochotně nastoupil na neoficiální rodičovskou dovolenou, starost o rodinné finance naplno dolehla na jeho krásnou ženu. Andrea totiž jako dýdžejka a produkční rozhodně vydělává víc, než by v dané situaci dokázal on. A tak maká a nestěžuje si, takže vyhlášený manipulátor zřejmě svou mladou ženu stále ještě zpovzdálí úspěšně řídí a buduje další hvězdnou kariéru. Zatím.

Psali jsme:

Muži Ivety Bartošové: Dvanáct vztahů nevyšlo, třináctý se jí stal osudným

Selhal jako partner, otec i herec. Co dostalo „ex“ seriálové hvězdy až na dno a kdo mu dal druhou šanci? Tajnosti slavných

Konkurenta z Draculy prý populární baryton zákeřně vyštval. Co se stalo a z čeho byl obviňován? Tajnosti slavných

Ladislav Štaidl na paškálu v novinách a my našli další bohatství, které bylo spojeno s Ivetou Bartošovou. Jde o tuto společnost

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace