Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

S Ondřejem Soukupem už zase lomcuje druhá míza, rodinná idylka mu zřejmě nestačí. Spláče milenka Lucia Šoralová nad výdělkem stejně jako jeho ex Gábina Osvaldová?

15.09.2015
S Ondřejem Soukupem už zase lomcuje druhá míza, rodinná idylka mu zřejmě nestačí. Spláče milenka Lucia Šoralová nad výdělkem stejně jako jeho ex Gábina Osvaldová?

Foto: TV Prima

Popisek: S manželkou se nerozvedl, s milenkou má dvě děti, a přesto si Ondřej Soukup dál jede po své vlastní koleji. Tiché Slovence Lucii Šoralové nejspíš brzy zbudou jenom oči pro pláč.

Manželé Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová spolu tvoří muzikály, Lucia Šoralová v nich účinkuje a žije se Soukupem. Jenže stará láska nerezaví, a tak zatímco Ondřej a Gábina spolu tvoří úspěšná díla, dvojnásobná matka Soukupových dětí je na všechno sama.

Zatímco půvabná ‘panenka na hraní‘, slovenská herečka a zpěvačka Lucia Šoralová, sedí doma za pecí a oddaně pečuje o rodinný krb a jeho dvě děti, s populárním hudebním skladatelem, producentem a skvělým baskytaristou Ondřejem Soukupem už zase ‘cvičí‘ hormony. Vůbec se netají tím, že prý nebyl zrozen pro monogamii, takže i jeho druhému partnerskému vztahu nejspíš odtikává osud předem vyměřený čas. Stačí, aby při svém toulání světem narazil na další ženu, která ho zaujme, a křehká brunetka si bude moci balit kufry.

Z randění se zrodila láska

Lucia a Ondřej Soukup se poprvé setkali díky úspěšnému muzikálu Johanka z Arku, cestu k sobě našli ale až krátce před jeho derniérou. Rodačku z Bratislavy prý zaujal především svou dětinskou hravostí a nezničitelným optimismem, tím spíš že sama byla odjakživa vážná a nepříliš společenská. Právě kvůli tak výrazné rozdílnosti povah nikdo jejich vztahu nepředpovídal delšího trvání. Noví partneři si ale rozuměli, a tak počáteční randění postupně přerostlo, podobně jako v Soukupově prvním manželství, ve velkou lásku.

Ondřej Soukup se svou o čtvrt století mladší láskou Lucií Šoralovou

Ondřej Soukup se svou o čtvrt století mladší láskou Lucií Šoralovou

Už tehdy si Lucia velmi přála dítě, na mateřskou roli si ale musela ještě chvíli počkat. „Nejsem už mladá a dítě jsem už dávno měla mít. Ale zatím jsem nebyla schopná přerušit svou práci, a pak zase školu. Ale ono stejně je všechno tak, jak má být,“ prohlásila před pěti lety, když už se její biologické hodiny pomalu proměnily v dunící dělostřeleckou palbu, protože právě oslavila třiatřicáté narozeniny.

Ani děti ho nepřivázaly doma ke stolu

Ondřej Soukup sice nikdy netvrdil, že by v pokročilém věku chtěl plodit ještě další potomky, přesto mu Lucia porodila před třemi lety dceru Rebeku a počátkem loňského září k ní přibyl ještě syn Ondřej. Jenže Soukup rozhodně nepatří k otcům, kteří se z maličkých potomků na stará kolena zblázní a poskakují kolem rodinky jako pominutí. Právě naopak. Přispívá k tomu prý i Luciina tradiční výchova, podle níž se o chod domácnosti a rodinnou pohodu má postarat žena. A Soukup toho s chutí zneužívá. „On obhlédne situaci, polituje mě a jde si po svých se slovy, že musí běžet. To se nedá nic dělat, tohle je odjakživa na ženě. Nerevoltuju, jen se zoufale snažím skloubit práci s děťátkem a zatím se mi to snad daří,“ nechala se slyšet Lucia před časem, když ještě měla pouze jedno dítě.

Lucia s dětmi Rebekou a Ondřejem

Lucia s dětmi Rebekou a Ondřejem

Situace se ale nezměnila ani po narození syna. „Náročné to bezpochyby je, obzvlášť pro tu ženu. Já mám opravdu hodně práce a matky se umějí o své děti tak krásně starat, že je člověk přece o tuto nádhernou povinnost a zálibu nemůže připravit,“ prohlásil nedávno v jednom rozhovoru Soukup a dodal: „Já pro to, co dělám, potřebuju mít čistou hlavu. Doma bych nenapsal ani notu, to prostě nejde. Takže ráno zmizím do studia a večer se zas vrátím, jen tímto stylem můžu pracovat. Pravda, je ze mě trochu osamělý běžec, ale mně to vyhovuje.“

Na rozvod jaksi pozapomněl

A tak zatímco Lucia sedí doma, Ondřej si dál poletuje po světě podle svého a ani se netají tím, že se nezříká dámské společnosti. „Já vždycky říkám, doma můžete mít třeba kaviár, ale copak někdo může jíst kaviár celý život? Nejsme prostě stvořeni k monogamii, tak to je. Režisér Luis Bunuel ve své úžasné autobiografii Do posledního dechu říká, že se těší, až se zbaví sexuální závislosti. Mně je čtyřiašedesát, takže ano, jsem línější. Ale ještě jsem se jí rozhodně nezbavil,“ nechal se slyšet před pár dny.

Stará láska nerezaví, Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup jsou stále oficiálně manželé

Stará láska nerezaví, Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup jsou stále oficiálně manželé

Je tudíž zřejmě jen otázkou času, kdy ‘hravý‘ Soukup potká nějakou další krásku, do níž se zamiluje. Podobně dopadlo i jeho první manželství s herečkou a úspěšnou textařkou Gabrielou Osvaldovou. Poté, co mu vztah s matkou nejstaršího, nyní již jednatřicetiletého syna Františka poněkud zevšedněl, vystřídala Gábinu v jeho náruči právě Lucia. Pro půvabnou Slovenku ale mělo být dostatečným varováním, že se s Gábinou dodnes nerozvedl a dál velmi úspěšně spolupracují. Možná si tak nechával otevřená ‘zadní vrátka‘, kdyby mu románek s výrazně mladší milenkou náhodou nevyšel. A do podání návrhu na rozvod se nehrnula ani Osvaldová. Proč by to koneckonců dělala.

Čtěte také:

Místo vnuků má známý skladatel doma kojence a mateřskou školku. Co si snaží sám sobě dokázat?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace