Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Patrasová přišla Slováčkovi na nevěru. Jak se krásná Xenie proměnila v bohyni pomsty a čím teď drží manžela pod krkem?

29.05.2015
Patrasová přišla Slováčkovi na nevěru. Jak se krásná Xenie proměnila v bohyni pomsty a čím teď drží manžela pod krkem?

Autor: Facebook

Popisek: Žena může odpustit, ale nikoli zapomenout, říká herečka Dagmar Patrasová o nevěře

Téměř při činu přistihla Dáda Patrasová svého manžela, který byl po celý život známý mimořádným sexuálním apetitem. Jak velké zemětřesení doma vypuklo a jaké finty na slavného hudebníka spolehlivě zabírají?

Geniální hudebník Felix Slováček byl odjakživa znám svou náklonností k něžnému pohlaví a mimořádným sexuálním apetitem, a tak ani o třináct let mladší a bezesporu sexy a krásná Xenie z Arabely to s ním neměla lehké. Přesto spolu žijí již třiatřicet let, i když u nich bylo občas pořádné dusno. Dagmar Patrasová totiž tvrdí, že rozvod není řešení a každý problém se dá vyřešit. Jen je potřeba přijít na to, co na partnera platí.

Sestřenice z Moravy

Co oči nevidí, srdce nebolí – říká staré přísloví. O manželově věrnosti si herečka sice nikdy nedělala příliš velké iluze, rozhodně ale netoužila znát podrobnosti. Jenže jednou nechtěně jednu Felixovu ‘bokovku‘ objevila, aniž by se o to přičinila. Prostě doma zazvonil telefon, tenkrát ještě měli v domě paralelní linku, a tak celý rozhovor mohl vyslechnout i kdokoli u druhého aparátu. Když telefon zazvonil, Dáda ho zvedla v kuchyni a Felix současně ve své pracovně.

„Než jsem se stačila do telefonu představit, ozvalo se: ‘Ahoooj!‘ A manžel, protože si nebyl jistý, jestli ho neslyším, řekl opatrně: ‘Kdo je to?‘ ‘Tady Marie z Olomouce. Tak jsem tady, udělala jsem si pro tebe celé tři dny…‘ A on na to: ‘Já teď nemám čas, zavolejte jindy.‘ Položil telefon a vyběhl nahoru, jestli jsem to náhodou neslyšela,“ prozradila Dáda v jednom rozhovoru. „To jsem tam už stála jako bohyně pomsty, a když jsem se ho zeptala, kdo je Marie z Olomouce, řekl, že moje sestřenice. Ale já na Moravě žádné příbuzné nemám,“ zavzpomínala na nevěrnickou story slavného manžela herečka a dodala, že tenhle prohřešek měl Slováček doma hodně dlouho ‘na talíři‘.

Jak na dominantního partnera

O Dádu Felix dlouho usiloval, ona ho ale nechtěla. Pak ji ale kamarádka ze Semaforu Zuzana Burianová ‘ukecala‘, a tak se nakonec jednoho dne u ní všichni sešli. Felix dorazil, snědl a vypil všechno, co našel, a pak usnul jako špalek. A už prý od ní nikdy neodešel. To ale ještě půvabná brunetka netušila, jak dominantního partnera si našla.

„Byly časy, kdy jsem s manželovou autoritou nesmyslně bojovala. Například když chtěl přestavovat náš dům. V té době jsem se starala o nemocného otce. Oponovala jsem, že nic přestavovat nechci, myslela jsem hlavně na otcův klid, ale najednou už bylo stavební povolení a druhý den měly nastoupit bagry. V ten okamžik jsem zvedla telefon a akci zatrhla. A takových situací bylo pár,“ vyprávěla o vypjatých chvílích, kterých nebylo během dlouhého manželství právě málo.

Plný talíř a tolerance

Tak lze podle Patrasové stručně shrnout základní pravidla spokojeného manželství. Rozvod jako řešení problémů vždy odmítala, nejprve kvůli dětem. „Jsem narozená ve znamení Býka a to jsou ochránci rodiny,“ říká Dáda. A po letech soužití nebere ani argument, že jsou už děti odrostlé, takže by pro ně nebyl rozpad rodiny tolik deprimující. Když už si svého muže jednou vzala, tak s ním zkrátka zůstane. „Mám svého muže stále ráda, a ani až dcera Anička odejde z domu, nikdy ho neopustím. Vždyť se říká – v dobrém i zlém,“ prohlásila herečka.

Dáda je přesvědčená, že na muže rozhodně platí jídlo. Pro vybudování dobrého vztahu jsou ale důležité i další věci. „Buduje ho velká vzájemná tolerance, nebo alespoň tolerance jednoho z partnerů. Dále je to rodina, děti a společné zájmy. Záleží na inteligenci každého člověka, aby zvážil, zda toho druhého hodí přes palubu, nebo si ho nechá,“ vysvětluje. K tématu nevěry ale zároveň dodává: „Žena může odpustit, ale nikoli zapomenout.“

Čtěte také:

Populární herečka dvakrát mezi životem a smrtí. Přežila klinickou smrt, trombózu i obviňování z alkoholismu. Tajnosti slavných

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace