Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Rychtář má prý novou milenku, netruchlil ani dva měsíce. Kam až zajde sexy brunetka Jana?

21.06.2014
Rychtář má prý novou milenku, netruchlil ani dva měsíce. Kam až zajde sexy brunetka Jana?

Autor: archiv

Popisek: Vdovec Josef Rychtář novou známost důrazně popírá, Domenico Martucci je však přesvědčen, že na slovech slečny Jany musí být alespoň špetka pravdy

Od sebevraždy Ivety Bartošové uplynulo jen sedm týdnů, a už se objevila žena tvrdící, že je jeho nová partnerka. Kontroverzní vdovec to však popírá, prý se chce jen zviditelnit na jeho účet.

Tolik slz a emocí předvedl Josef Rychtář vzápětí po tragické smrti Ivety Bartošové, a necelé dva měsíce po jejím dobrovolném odchodu ze života je možná všechno úplně jinak. Alespoň to tvrdí sexy brunetka, která se na sociálních sítích podepisuje jako Jana Podešáková. Nejen že se aktivně dosadila do pozice jeho neoficiální mluvčí, ze všech sil ho obhajuje a dokonce tu a tam vyhrožuje jeho odpůrcům. Dokonce o sobě tvrdí, že je jeho novou životní partnerkou.

Bodyguard v sukních

Bouřlivou diskusi kolem Rychtářova soukromí odstartoval spor mezi paní Janou a Rychtářovým zapřisáhlým odpůrcem, italským hrabětem Domenicem Martuccim, kterému údajně přišla v sobotu 14. června zpráva, jež napovídá, že na každém šprochu může být pravdy trochu. „Dobrý den, žádám Vás o Vaši laskavost. Nechte být Josefa Rychtáře na pokoji. Celý náš národ se Vám směje, jak se prezentujete v médiích. Jsem jeho nová přítelkyně a dnes s Vámi hovořil, byla jsem u toho hovoru přítomná… Hezké odpoledne a přestaňte vyhrožovat jeho rodině nebo Vás bude žalovat. Slečna P. Jana,“ stojí ve zprávě, kterou od ní Martucci dostal prostřednictvím sociální sítě a upozornil na ni média.

Dopis, který vyvolal Martucciho pochybnosti

Dopis, který vyvolal Martucciho pochybnosti

Podobných zpráv chodí zúčastněným celá řada, tudíž by na ní nebylo na první pohled nic překvapivého. Martucci však tvrdí, že o jeho sobotním rozhovoru s Rychtářem nikdo z jeho okolí neví, tudíž musela být dotyčná informována jedině od Rychtáře. „Nevím, zda jde o nějakou provokaci, o někoho, kdo si dělá legraci nebo je psychicky narušený, ale nechápu, jak je možné, že ta osoba, která to psala, věděla, že jsem v ten den mluvil s Josefem Rychtářem. Vypadá to, že je to pravda,“ dodal Ital, který tímto prohlášením opět notně zvedl svému sokovi hladinu adrenalinu v krvi.

Překvapivá změna názorů

„Je to zase nějaký jeho výmysl. Opravdu žádnou přítelkyni nemám a ani nehledám, bylo by to neetické. Chci dostát svému slibu a dožít s myšlenkami na Ivetu,“ reagoval Rychtář na dotaz médií s tím, že dělat si takovým způsobem z Martucciho legraci by ho rozhodně ani nenapadlo. Na toto téma by prý rozhodně nikdy nežertoval. Jak se ale ona tajemná ctitelka o dalším emocionálně vypjatém telefonátu dozvěděla, o tom odmítl byť jen spekulovat.

Jana před domem Bartošové v Uhříněvsi

Jana před domem Bartošové v Uhříněvsi

Z reakcí na Facebooku je zjevné, že je brunetka Jana vdovcem Rychtářem a smrtí Ivety Bartošové posedlá. Sdílí a komentuje jeden článek za druhým, na Facebook dokonce umístila i fotografii, na níž klade květiny na smuteční místo před zpěvaččiným domem v Uhříněvsi. Z jejího chování lze usoudit, že se svým idolem má společnou přinejmenším jednu vlastnost – psychické problémy. Zpočátku se totiž o Rychtářovi vyjadřovala velmi vulgárně, vinila ho z Ivetiny smrti a dávala zapravdu jeho odpůrcům. „Pravdu má pan Macura. Rychtář je ka agresivní, který by se měl jít léčit. Každého napadá a slovně uráží. Myslí si, že se synem jsou borci světa,“ napsala mimo jiné. A najednou stojí na jeho straně a vytáhla do boje za jeho čest.

Milenka, nebo blázen

Navzdory Rychtářově zjevné psychické nevyrovnanosti se stále najde dost žen, které právě tito muži přitahují. Podle naší psycholožky Martiny Kovářové se zpravidla jedná o ženy, které si nesou takový vzor již z dětství, od svého mužského vzoru. I když jeho chování většinou odsuzují, podvědomě si hledají v dospělosti podobně problémového partnera. „U slečny Jany však může mít pravdu i pan Rychtář, když tvrdí, že se chce na jeho účet zviditelnit. Napovídají tomu její projevy na sociálních sítích i zveřejněné fotografie, mající jediný cíl – upoutat na sebe pozornost,“ říká Kovářová.

Takhle na sebe chce slečna Jana upozornit na Facebooku

Takhle na sebe chce slečna Jana upozornit na Facebooku

Podle psycholožky tomu nasvědčuje i fakt, že zpočátku slečna Jana zaujala pozici Rychtářovy agresivní odpůrkyně. Tento tábor fanoušků však byl příliš početný, takže se jí nepodařilo výrazně se prosadit. A tak přešla na druhou stranu barikády, a navíc zvolila pořádně silný kalibr –novou ženu po Rychářově boku by přece nikdo nepřehlédl. „I v tomto případě se s největší pravděpodobností jedná o projev člověka, trpícího poruchou osobnosti. Navíc na dálku nelze odhadnout, kam až je slečna Jana v zájmu svého cíle schopna zajít,“ varuje psycholožka a dodává: „V krajním případě by taková osobnost mohla pro Josefa Rychtáře znamenat i vážné nebezpečí.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace