Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Další pikantní telenovela o nevěře ovládla český bulvár. Zdrcující vyznání Felixe Slováčka o mladičké milence. A nemilosrdný pohled na jeho kdysi tak nádhernou Dádu. Co se to s ní stalo?

16.10.2016
Další pikantní telenovela o nevěře ovládla český bulvár. Zdrcující vyznání Felixe Slováčka o mladičké milence. A nemilosrdný pohled na jeho kdysi tak nádhernou Dádu. Co se to s ní stalo?

Foto: Petra Clinic

Popisek: Dáda Patrasová v rukou odbornice na ženskou krásu. Co tomu říkáte?

Již několik měsíců se společenské rubriky různých časopisů či televizních kanálů baví krizí dosud stabilního manželství Dády Patrasové a Felixe Dáda i Felix se předhánějí v milostných vyznáních a nechávají se přitom nachytat paparazzi.

Dáda se přímo před televizními kamerami podrobuje různým zkrášlovacím zákrokům, které však mají přesně opačný efekt. Stále více se (podobně jako mnoho jejích kolegyň u nás i v zahraničí) začíná podobat Kačeru Donaldovi a rozdíl mezi jejím ‘vylepšeným‘ obličejem a půvabem Felixovy milenky, výtvarnice Lucie Gelemové, která je téměř o polovinu let mladší, začíná být krutý.

Dáda versus Gábina

Naposledy se v českém bulváru podobný scénář telenovely odehrával, když se rozpadlo manželství moderátorky Gábiny Partyšové. Její muž, rovněž v letech, se spustil s mladičkou, dobře vyvinutou modelkou Ornellou, která se stejně jako Gelemová stala terčem jízlivých poznámek a výsměchu od podváděné manželky. Obě zhrzené ženy zpočátku nenechaly na svých sokyních suchou nit a snažily se veřejnost přesvědčit, že na vině jsou ony a ne jejich nevěrní manželé. Dokonce je omlouvaly jako oběti zlatokopek. Partyšová si navíc stěžovala, že média dávala prostor člověku, který jí chtěl zničit rodinu. Jenže časem se ukázalo, že Josef Kokta se zamiloval. Když s ním Ornella otěhotněla, nezbylo Partyšové než přiznat porážku a rozvést se.

Zachrání to botox?

Také Dáda Patrasová se musí vyrovnat s nebývalým zájmem médií o pikantní nevěru. Jako zkušený profík přitom ale nenechává nic náhodě. Když pochopila, že vztah Gelemové a Slováčka je vážnější, než se na první pohled zdálo, přešla do protiútoku. Různými paparazzi se nechává ‘načapat‘ se svým dávným italským přítelem na ‘tajné‘ schůzce. V TopStar magazínu zašla ještě dál, reportáž ukazuje, jak spolu vycházejí z restaurace či jak s ním Dáda italsky komunikuje na svém mobilním telefonu. Moderátorka tvrdí, že vypadá skvěle, a nevkusně se jí ptá, kdy si připadá nejvíc krásná. Kamera přitom nemilosrdně detailně zabírá její ‘vylepšený‘ obličej. Herečku, která nedávno překročila šedesátku, poté snímají v okamžiku, kdy jí plastický chirurg vpichuje injekci botoxu. Nechybějí další záběry, prozrazující tetování na jejím nahém těle. V rámci zpovědi nakonec prozrazuje, že s Felixem podepsala tajnou dohodu, podle níž si dávají svobodu, ale rozvádět se prý nebudou.

To bych byl blázen

Slováček si přitom počíná o něco vkusněji. K jeho cti slouží, že svoji milenku zbaběle ‘nezazdil‘ a snaží se ji bránit před útoky manželky a dcery. A s u nás nebývalou mírou upřímností se dokonce nechal slyšet, že si ve svém věku nebude nic odpírat: „To bych byl úplný blázen. Všichni mí kamarádi v mém věku vypadají špatně, nemůžou vzít ani tenisovou raketu, nemůžou nic, jsou hotoví. A já se cítím dobře, teď mám ještě pár let před sebou, tak si to chci užít po boku krásné mladé ženy,“ přiznal se v deníku Blesk.

Čtěte také:

Seriál Mordparta – mizerná kulisa pro nedělní lakování nehtů. Je to kriminálka, nebo spíš Růžovka? Bartoška jako Zorro mstitel, ani severský mustr to nezachránil. A navíc ten nový Polda...

Zamilovaný Donutil na stará kolena překvapuje. Protivný škarohlíd se změnil díky sexy učitelce. A jejich vztah je napínavější než detektivka; padla i facka

Obezitou k bohatství a slávě. Televizní obrazovky začínají stále víc okupovat tlouštíci. Halina Obrovská má velkou konkurenci

Vyléčená Anna K. začíná nový život, zabojuje i ve StarDance, naposledy. Přiznala, že ještě stále není v kondici a prozradila také, koho naučila líbat – to jméno vás možná překvapí

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace