Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Je sexy drsňák a to ne kvůli jizvě na tváři. A ženám nevadí, že kulhá... Frontman Kabátů se vrací jako Peyrac a jako Pepa Vojtek dodává: Alkohol a průšvihy patří k životu

13.12.2015
Je sexy drsňák a to ne kvůli jizvě na tváři. A ženám nevadí, že kulhá... Frontman Kabátů se vrací jako Peyrac a jako Pepa Vojtek dodává: Alkohol a průšvihy patří k životu

Foto: archiv

Popisek: Pepa Vojtek už zase kulhá, 'trénuje' totiž na Angeliku

Zdá se, jako by z něj zůstalo jenom jeho pěstěné ‘háro‘. Padesátka usadila divokého pařmena a lamače ženských srdcí do bačkor, a dokonce nyní začal napadat na nohu. Co tak radikálně změnilo jeho život?

I když jsou písničky Kabátů stále stejně divoké, jejich frontman jako by ztrácel elán. Padesáté narozeniny, které mu kalendář připomněl letos 21. června, sice oslavil na pódiu a s několikadenním předstihem na Open Air turné v rodných Teplicích, nicméně překvapivě poklidně. Fanoušci sice na jeho lásku k dobrému pití nezapomněli, takže dostal kromě stříbrné mince se svým portrétem i obrovskou láhev whisky, přejmenovanou na Pepovici, jako by ale najednou ztrácel elán. Pepa si to ale nepřipouští. „Ta padesátka možná někoho irituje, mě ne. Já prostě jedu dál. A jestli budu takovej v sedmdesáti, budu jedině rád,“ komentoval své překvapivé zklidnění pro Blesk.

S Monikou Absolonovou v původní verzi muzikálu Angelika

S Monikou Absolonovou v původní verzi muzikálu Angelika

Pajdá jako o život

Navíc Vojtek už zase napadá na nohu, naštěstí ale jenom na jevišti. Vrací se totiž jako hrabě Jeoffrey de Peyrac do úspěšného muzikálu Angelika, který znovu nabídne divákům pražské Divadlo Broadway – premiéra je plánována na 18. února 2016. Projekt ale dozná celé řady změn. Především bude zkrácen, protože původní česká divadelní verze slavné romantické filmové série byla podle producenta Ondřeje Lichtenberga příliš dlouhá. „Měla více než tři hodiny. Ty jsme teď nejen pro diváky zkrátili,“ vysvětlil médiím a autor hudby Michal David dodal: „Které hudební party již v muzikálu nebudou, ještě nevím. Ty nosné, které si posluchači a diváci zamilovali, ale samozřejmě zůstanou.“

Největším problémem bylo získání autorských práv i pro novou verzi, což se producentovi nakonec podařilo. Projekt se ale bude muset obejít i bez některých osobností. Intenzivně zkoušet se začalo již 30. listopadu, a tak v hlavní roli tentokrát rozhodně neuvidíme Moniku Absolonovou, kterou nyní zaměstnávají mateřské povinnosti. Nutnou změnu si vyžádal osud i na režisérském postu, předčasně zesnulého uznávaného režiséra muzikálových projektů Jozefa Bednárika nahradí Libor Vaculík. I tak se ale fanoušci tohoto žánru rozhodně mají na co těšit – kromě Pepy Vojtka budou tentokrát v muzikálu účinkovat Marian Vojtko, Kamila Nývltová, Alžbeta Bartošová, Yvetta Blanarovičová, Olga Lounová či Jan Kopečný.

Extratřída, píše Kábrt

„Josef Vojtek od premiéry Golema očividně pookřál – zachovává si tvář drsňáka (ne, není to jen kvůli jizvě na tváři), používá charakteristický chraplák, ale, světe, div se, hned za ním jsou ukryté čisté výšky, které doprovázejí romantická dueta. Protože se Vojtek pod režijním vedením Jozefa Bednárika zlepšil i herecky, patří mezi extratřídu,“ napsal o Vojtkovi po první premiéře známý divadelní kritik Jan Kábrt na iDnes.cz.

Se třetí manželkou Jovankou a novorozeným Adamem

Se třetí manželkou Jovankou a novorozeným Adamem

Vzorná pětiletka

„Na muzikál a především tuto roli se těším. Musím ale přiznat, že dnes už jsem nejraději doma se svojí rodinou. Také už se těším na Vánoce, aby ne,“ prozradil serveru VIPosobnosti.eu Pepa Vojtek, který již neuvěřitelných pět let v soukromém životě překvapivě ‘seká latinu‘. Koneckonců toho v životě již stihl hodně. Je dvakrát rozvedený, z prvního manželství má dnes již dospělého syna Pepu, s druhou exmanželkou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, má osmiletého Matyáše a herečka Sabina Laurinová mu porodila dnes již třináctiletou dceru Valentýnu.

Se současnou manželkou, tanečnicí Jovankou, vychovává Vojtek tříletého Adama a již pět let je prý vzorný manžel a otec. Přesto si na pódiu s chutí zařádí, koneckonců s Kabáty vystupuje již čtvrt století a úspěch kapely lze jen závidět. Mimo jiné si loni připsala na konto i doposud absolutní rekord české populární muziky, když na její koncert na pražském Vypichu dorazilo neuvěřitelných sedmdesát tisíc lidí! A se sérií vztahových průšvihů, která je přece jenom trošku delší, než bývá u nás zvykem, si Pepa hlavu neláme. „Alkohol a průšvihy patří k životu!“ dodává.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .cz');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace