Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Dáda podala konečně žádost o rozvod, Felix prý ale ve svém životě nic měnit nehodlá. V čem se Pastrasové svatá trpělivost pořádně vymstí a co se teď doopravdy děje za zdmi vinohradské vily?

11.11.2015
Dáda podala konečně žádost o rozvod, Felix prý ale ve svém životě nic měnit nehodlá. V čem se Pastrasové svatá trpělivost pořádně vymstí a co se teď doopravdy děje za zdmi vinohradské vily?

Autor: TV Barrandov

Popisek: Rozvod sice bude Dádu Patrasovou stát spoustu nerváků, chudá jako kostelní myš z něj ale rozhodně nevyjde

Mimořádná sexuální výkonnost i slabost Felixe Slováčka pro mladé dívky je dávno všeobecně známá, jeho krásná žena se ale pro klid v rodině déle než třicet let tvářila, že o ničem neví. Tentokrát jí ale definitivně došla trpělivost.

Po uši zamilovaný slavný senior se proměnil v suveréna, jenž prý na svém životním stylu a zvyklostech nic měnit rozhodně nehodlá. A rozvádět se – to už vůbec ne. Nicméně dál udržuje poměr s mladou milenkou a očekává, že mu ho bude manželka tolerovat, tak jako činila doposud. Jenže tentokrát nejde o krátkodobý ‘úlet‘, ale o vztah, který již půl roku přetřásá i veřejnost. Jenže Slováčka jakoby se to netýkalo. Přítelkyně ho doprovází i do společnosti a na zájezdy a jeho manželka se dostala do nezáviděníhodné situace podváděné litované loutky, které zůstalo jediné právo – mlčet. A Dáda už toho má dost, takže není divu, že podala žádost o rozvod, aniž by o tom manžela předem informovala. Koneckonců on se jí také nesvěřuje. Dá se tudíž očekávat, že další vývoj situace ve vršovické vile bude nejspíš pořádně dramatický.

Nevěra jako prestižní záležitost

Od svatby herečky Dagmar Patrasové a geniálního hudebníka Felixe Slováčka letos uplynulo již dvaatřicet let, takže lze očekávat, že je pár již zcela ‘vyladěn‘ a jejich soužití již nemůže nic ohrozit. Po celou dobu se ale jejich vztahem táhly jako červená nit Felixovy neustálé zálety a krásná, o třináct let mladší manželka předstírala, že o nich neví. Koneckonců Slováček patří ke generaci umělců 60. a 70. let, která považovala houf milenek a promiskuitu za samozřejmou součást své kariéry a ‘oslava‘ dalšího úspěchu po vystoupení v náručí některé fanynky byla otázkou jakési pofiderní chlapské prestiže. V posledních měsících se ale událo něco, co se z dosavadních ‘zvyklostí‘ zcela vymyká.

Na milenku má nárok?

Milostný románek Felixe Slováčka s výtvarnicí Lucií Gelemovou je prý totiž ‘láska‘. Nebo spíš je o tom nevěrný senior přesvědčen. Není ochoten naslouchat ani varování přátel, kteří ho mnohokrát upozornili, že o čtyřicet let mladší slečna je známá nejen jako lovkyně dobře finančně zajištěných mužů, ale navíc údajně trpí i vážnými psychickými problémy. A už vůbec nemluvě o tom, že by popřál sluchu úspěšné ženě, která mu darovala nejkrásnější léta svého života a dvě děti. V jednu chvíli to sice vypadalo, že snad manželé uzavřeli pakt o neútočení, dokonce spolu měli vyrazit na zahraniční dovolenou. Z té ale nakonec sešlo a atmosféra začala znovu houstnout. Slováček se totiž chová, jakoby se nic nestalo, a nehodlá se vzdát ani milenky ani rodiny. Dlouholetá tolerance se tudíž Dádě pořádně vymstila – nevěrný manžel si zjevně zvykl, že jeho zálety jsou samozřejmost, na kterou má ‘nárok‘.

Prý se zbláznila

Těmito slovy komentoval Slováček chování své ženy, poté co mu novináři prozradili, že podala žádost o rozvod, a dodal: „Ať si dělá, co chce. Je to dospělá ženská.“ Brzy tudíž lze očekávat pořádný souboj o domov, který mají oba již léta společný. Vila v pražských Vršovicích sice byla původně Slováčkova, v katastru nermovitosti je ale dávno zapsána na oba jako společné jmění manželů. Přesto ale Dádini přátelé soudí, že herečka nejspíš tak velký psychický tlak neustojí a najde si co nejrychleji jiné bydlení. I tak ale bude mít ze zákona právo na polovinu, což bude při cenách nemovitostí v této pražské, památkově chráněné vilové zástavbě hezkých pár milionů. O ostatním majetku ani nemluvě. Rozpad manželství tedy Dáda nejspíš zaplatí další sérií nerváků, chudá jako kostelní myš z ní ale určitě nevyjde. A navíc konečně získá klid a pohodu.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace