Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Celý život měla Jiřina Bohdalová jedno velké tajemství. Co ukrývala ve své třinácté komnatě, jejíž dveře se odhodlala pootevřít?

29.09.2015
Celý život měla Jiřina Bohdalová jedno velké tajemství. Co ukrývala ve své třinácté komnatě, jejíž dveře se odhodlala pootevřít?

Foto: FTV Prima

Popisek: Populární herečka Jiřina Bohdalová měla tolik nápadníků, že by se klidně mohla vdávat každý měsíc znovu. Bláznivě zamilovaná však byla jenom jednou v životě.

Skutečnost, že se lidé rádi šťourají v soukromí slavných, populární komičku odjakživa pořádně štve. Není divu, že si své velké životní tajemství střežila velmi pečlivě. Co se tak usilovně snažila před očima veřejnosti skrýt?

Před dvaadvaceti lety ztvárnila hlavní roli v úspěšné pohádce režiséra Zdeňka Zelenky, která jako by předznamenala její další život. Zkrátka se stala Nesmrtelnou tetou, jež navzdory osmi křížkům na krku vypadá stále skvěle a ani trošku neztrácí energii. Není divu, že má Jiřina Bohdalová dodnes nejen spoustu fanoušků, ale také obdivovatelů, kteří ji bezmezně milují. A v mladších letech jich byly doslova zástupy.

Velké manželské drama v hudební komedii Dáma na kolejích. O čtyři roky později se jeho hlavní protagonisté Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý vzali.

Velké manželské drama v hudební komedii Dáma na kolejích. O čtyři roky později se jeho hlavní
protagonisté Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý vzali.

Mohla by se uběhat

Svou přízní ji obdivovatelé zavalovali, a kdyby o to stála, mohla se klidně vdávat každý měsíc znovu. „Celý život dostávám milostné dopisy, pozvánky na rande a podobně. Ale nikdy jsem na žádný z nich neodpověděla. Některé si však schovávám,“ prozradila populární herečka a komička své velké tajemství. Od počátku herecké kariéry jich chodily stovky, většina z nich prý byla hezká. Dlouhá léta mezi nimi dokonce převažovala milostná vyznání, pozvání na rande či k sexuálním hrátkám, a nechyběla ani hezká řádka žádostí o ruku. I když většina z nich herečku pohladila po duši, na žádný takový dopis prý nikdy neodpověděla.

Příliš velká láska může být na škodu

„Jiřina byla ve své době opravdu hodně žádaná nejen jako herečka, ale i jako ženská. S chlapama ona to vždy uměla. Ale jediný chlap, do kterého byla opravdu blázen, byl Radek Brzobohatý. Žádný jiný vztah už pak nikdy neprožívala tolik. Potřetí se už nevdala,“ prozradila serveru VIPstory.cz  jedna z jejích kolegyň. A právě v tom nejspíš spočíval problém jejich vztahu – příliš zamilovaná žena totiž příliš upadá do oddanosti, a tím se stává pro partnera samozřejmostí. Ztrácí šmrnc neodolatelné kořisti, kterou je nutno neustále dobývat. Není tajemstvím, že paní Jiřina velmi těžce nesla, když ji po dvanácti letech manželství Brzobohatý vyměnil za ‘mladší model‘, o jednadvacet let mladší temperamentní Slovenku Hanu Gregorovou, která mu porodila syna Ondřeje.

Až v roce 2012 se režisérovi Jiřímu Strachovi povedl zázrak - dostal znovu před kameru slavné exmanžele, jejichž vztahy byly dlouhá léta na bodu mrazu

Až v roce 2012 se režisérovi Jiřímu Strachovi povedl zázrak dostal znovu před kameru slavné exmanžele,
jejichž vztahy byly dlouhá léta na bodu mrazu

Rozloučení před kamerou

Vztahy exmanželů byly tak pošramocené, že se dlouhá léta pokud možno jeden druhému vyhýbali nejen ve společnosti, ale také při práci. Před jednou kamerou se legendární ‘Dáma na kolejích‘ a její filmový nevěrník Václav znovu sešli až v roce 2012, kdy spolu natočili film Vrásky z lásky. Díky skvělému scénáři Marka Epsteina zřejmě konečně našli cestu ke smíření, ohlédnutí za společným životem i novému porozumění, jen pár měsíců předtím, než o půldruhého roku mladší Radoslav Brzobohatý navždy odešel.

Čtěte také:

Vdávala se dvakrát, mužů však kolem ní bylo mnohem víc. Kdo všechno zasáhl do života jedinečné „Bohdalky“? Tajnosti slavných

Bacha, cholerik! varuje kolemjdoucí cedule u chalupy slavné komičky. Proč nemá Jiřina Bohdalová ráda nezvané návštěvy a co ji spolehlivě dokáže naštvat

Manažerka, kterou by jiní vyvažovali zlatem. Neuvěříte, jaký excelentní kousek se povedl legendární komičce Jiřině Bohdalové. A honoráře se sypou

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

QRcode

Vložil: Adina Janovská