Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Celý život měla Jiřina Bohdalová jedno velké tajemství. Co ukrývala ve své třinácté komnatě, jejíž dveře se odhodlala pootevřít?

29.09.2015
Celý život měla Jiřina Bohdalová jedno velké tajemství. Co ukrývala ve své třinácté komnatě, jejíž dveře se odhodlala pootevřít?

Foto: FTV Prima

Popisek: Populární herečka Jiřina Bohdalová měla tolik nápadníků, že by se klidně mohla vdávat každý měsíc znovu. Bláznivě zamilovaná však byla jenom jednou v životě.

Skutečnost, že se lidé rádi šťourají v soukromí slavných, populární komičku odjakživa pořádně štve. Není divu, že si své velké životní tajemství střežila velmi pečlivě. Co se tak usilovně snažila před očima veřejnosti skrýt?

Před dvaadvaceti lety ztvárnila hlavní roli v úspěšné pohádce režiséra Zdeňka Zelenky, která jako by předznamenala její další život. Zkrátka se stala Nesmrtelnou tetou, jež navzdory osmi křížkům na krku vypadá stále skvěle a ani trošku neztrácí energii. Není divu, že má Jiřina Bohdalová dodnes nejen spoustu fanoušků, ale také obdivovatelů, kteří ji bezmezně milují. A v mladších letech jich byly doslova zástupy.

Velké manželské drama v hudební komedii Dáma na kolejích. O čtyři roky později se jeho hlavní protagonisté Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý vzali.

Velké manželské drama v hudební komedii Dáma na kolejích. O čtyři roky později se jeho hlavní
protagonisté Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý vzali.

Mohla by se uběhat

Svou přízní ji obdivovatelé zavalovali, a kdyby o to stála, mohla se klidně vdávat každý měsíc znovu. „Celý život dostávám milostné dopisy, pozvánky na rande a podobně. Ale nikdy jsem na žádný z nich neodpověděla. Některé si však schovávám,“ prozradila populární herečka a komička své velké tajemství. Od počátku herecké kariéry jich chodily stovky, většina z nich prý byla hezká. Dlouhá léta mezi nimi dokonce převažovala milostná vyznání, pozvání na rande či k sexuálním hrátkám, a nechyběla ani hezká řádka žádostí o ruku. I když většina z nich herečku pohladila po duši, na žádný takový dopis prý nikdy neodpověděla.

Příliš velká láska může být na škodu

„Jiřina byla ve své době opravdu hodně žádaná nejen jako herečka, ale i jako ženská. S chlapama ona to vždy uměla. Ale jediný chlap, do kterého byla opravdu blázen, byl Radek Brzobohatý. Žádný jiný vztah už pak nikdy neprožívala tolik. Potřetí se už nevdala,“ prozradila serveru VIPstory.cz  jedna z jejích kolegyň. A právě v tom nejspíš spočíval problém jejich vztahu – příliš zamilovaná žena totiž příliš upadá do oddanosti, a tím se stává pro partnera samozřejmostí. Ztrácí šmrnc neodolatelné kořisti, kterou je nutno neustále dobývat. Není tajemstvím, že paní Jiřina velmi těžce nesla, když ji po dvanácti letech manželství Brzobohatý vyměnil za ‘mladší model‘, o jednadvacet let mladší temperamentní Slovenku Hanu Gregorovou, která mu porodila syna Ondřeje.

Až v roce 2012 se režisérovi Jiřímu Strachovi povedl zázrak - dostal znovu před kameru slavné exmanžele, jejichž vztahy byly dlouhá léta na bodu mrazu

Až v roce 2012 se režisérovi Jiřímu Strachovi povedl zázrak dostal znovu před kameru slavné exmanžele,
jejichž vztahy byly dlouhá léta na bodu mrazu

Rozloučení před kamerou

Vztahy exmanželů byly tak pošramocené, že se dlouhá léta pokud možno jeden druhému vyhýbali nejen ve společnosti, ale také při práci. Před jednou kamerou se legendární ‘Dáma na kolejích‘ a její filmový nevěrník Václav znovu sešli až v roce 2012, kdy spolu natočili film Vrásky z lásky. Díky skvělému scénáři Marka Epsteina zřejmě konečně našli cestu ke smíření, ohlédnutí za společným životem i novému porozumění, jen pár měsíců předtím, než o půldruhého roku mladší Radoslav Brzobohatý navždy odešel.

Čtěte také:

Vdávala se dvakrát, mužů však kolem ní bylo mnohem víc. Kdo všechno zasáhl do života jedinečné „Bohdalky“? Tajnosti slavných

Bacha, cholerik! varuje kolemjdoucí cedule u chalupy slavné komičky. Proč nemá Jiřina Bohdalová ráda nezvané návštěvy a co ji spolehlivě dokáže naštvat

Manažerka, kterou by jiní vyvažovali zlatem. Neuvěříte, jaký excelentní kousek se povedl legendární komičce Jiřině Bohdalové. A honoráře se sypou

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace