Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Ještě nedávno tvrdila, že má svatou trpělivost, nyní jí ale zřejmě došla. Neuvěříte, co létalo vzduchem u Dády Patrasové po návratu notorického záletníka

02.07.2015
Ještě nedávno tvrdila, že má svatou trpělivost, nyní jí ale zřejmě došla. Neuvěříte, co létalo vzduchem u Dády Patrasové po návratu notorického záletníka

Autor: Bonton

Popisek: Dáda Patrasová jako femme fatale ve filmu Choking Hazard. Něco takového má nejspíš nyní chuť provést svému záletnému manželovi

Říkalo se o ní, že Felixe Slováčka ‘klofla‘ kvůli majetku a slávě, třicet let se ale snažila udržet image šťastného manželství. Jenže teď se vynořila na scéně cílevědomá ‘zajda‘, která chce všechno rozbít. A Dádě Patrasové najednou došla trpělivost.

Mimořádný sexuální apetit jejího slavného manžela není už dlouhá desetiletí žádným tajemstvím, přátelé o něm říkávají, že nedostane jenom tu, která před ním uteče na strom. O tom, že Felix Slováček nepatří právě k věrným mužům, se již několikrát otevřeně zmínila v médiích i jeho populární žena, herečka, zpěvačka a především dětským národem zbožňovaná Dáda Patrasová, o níž se kdysi říkalo, že ji na geniálním muzikantovi nejvíc okouzlily sláva a peníze. Teď je ale najednou všechno jinak. Zdá se, že donekonečna ‘chápavé‘ manželce, která byla od počátku rozhodnuta udržet rodinu pohromadě za každou cenu, došla trpělivost.

Dáda a Felix jsou spolu šestatřicet let a v českém showbyznysu vždy byli vzorem harmonického šťastného manželství

Dáda a Felix jsou spolu šestatřicet let a v českém showbyznysu vždy byli vzorem
harmonického šťastného manželství

Celý život dělala, že je slepá a hluchá

Dokud se Felixovy avantýry odehrávaly v ústraní, držela se Dáda pořekadla našich babiček, že rozumná žena všechno přikryje svou sukní – na to ji prý má. Jenže tentokrát její životní partner zřejmě podcenil sám sebe. Zdá se totiž, že narazil na mimořádně cílevědomou ženu, která si jde tvrdě za svým a dobře ví, jak správně pošimrat jeho ego. A kterému sedmdesátníkovi by nedělalo dobře, kdy se z role dědečka může zázračně vrátit do pozice toho jediného, skvělého, báječného, bezkonkurenčního, zbožňovaného, milovaného… A tak namísto aby si užil někde ve skrytu, a pak se vrátil do vyježděných kolejí poklidného domova, zřejmě hodlá vykročit ve stopách svého slavného přítele Karla Gotta a pořídit si také ‘mladý model. Jenže je mezi nimi propastný rozdíl – Gott nikdy dřív neměl milující rodinu, kterou by kvůli Ivaně Macháčkové opustil.

Přečtěte si víc:

Populární herečka dvakrát mezi životem a smrtí. Přežila klinickou smrt, trombózu i obviňování z alkoholismu. Tajnosti slavných

Chodí s ní i do společnosti

Slováčkův vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou zřejmě trvá již zhruba půl roku, možná ještě déle, a to se zcela vymyká jeho dosavadním zvyklostem. Zpočátku o ní herečka věděla pouze to, že pracuje pro léčitele Havelku, pak jí jednou nějaký ‘dobrák‘ poslal anonymní sms, že Felix uspořádal Lucii výstavu v Přerově, na níž dokonce vystavovala obraz Dádiny dcery Aničky. Vzápětí vyšlo najevo, že oba zůstali v tamním hotelu i po zahájení výstavy. A co víc – dozvěděla se, že zatímco doma hlídala vnoučka, Felix vyrazil na plánovanou večeři s přáteli s Lucií po boku. Pohár Dádiny trpělivosti definitivně přetekl ve chvíli, kdy před pár dny Slováček odjel pracovně na Moravu, a vzápětí se v médiích objevily informace i s fotografiemi, jak si své moravské angažmá užívá s Lucií po boku.

Svůj vztah k Lucii Gemelové se už Slováček ani trochu nesaží tajit

Svůj vztah k Lucii Gelemové se už Slováček ani trochu nesnaží tajit

Proč Dádě došla trpělivost

K rozhodnutí opustit roli donekonečna chápající manželky přispěl prý i Slováčkův návrat domů. Přišel, jakoby se nechumelilo, vzápětí odjel k zubaři a na pracovní schůzku a svou manželku ignoroval. To už bylo na Dádu moc, a tak když se holil v koupelně, vlepila mu facku. „Chtěla jsem ho jen probrat, proto jsem ho plácla levačkou. Stejně to bylo asi zbytečné,” svěřila se deníku Blesk a dodala: „Požádala jsem ho, aby to s ní skončil, uráží mě to. Máme spolu dvě děti a on se ze mě dělá veřejně idiota.“Proto se rozhodla se zapomenout na onu dobrou radu našich babiček a přiznala veřejně i existenci sedmistránkového milostného dopisu, který našla před časem doma ve společné zásuvce.

Čtěte také:

Patrasová přišla Slováčkovi na nevěru. Jak se krásná Xenie proměnila v bohyni pomsty a čím teď drží manžela pod krkem?

Skočil na špek zlatokopce?

Napohled tuctová brunetka Lucie Gelemová se stále prezentuje jako studentka, věnující se výtvarnému umění, přestože je jí už dvaatřicet. A zřejmě má ‘slabost‘ pro starší muže, nebo možná spíš pro jejich konta. Navíc jí už možná začaly odtikávat i biologické hodiny, takže se cíleně rozhlíží po zlaté klícce, v níž by se mohla usadit. A zřejmě si jde velmi tvrdě za svým. „Lucie má velkou slabost pro peníze. Taky ji láká sláva,“ řekl Blesku její bývalý přítel, podnikatel Emerich Drtina, který navíc tvrdí, že má Felixova nová láska značné psychické problémy, takže je moc rád, že jejich vztah definitivně skončil. Navíc se zná i se Slováčkem, takže ho prý před ní varoval.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace