Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Ať už se Lvům vyčetlo cokoliv, jedno zvládli super. Červený koberec. A jeho královnami byly…

13.03.2018
Ať už se Lvům vyčetlo cokoliv, jedno zvládli super. Červený koberec. A jeho královnami byly…

Autor: ČFTA / Tomáš Martinek

Popisek: Aňa Geislerová, bezpochyby jedna z těch, která se v outfitu nikdy nesplete

FOTOGALERIE Oscaři to sice nejsou, ale je znát, že rok od roku se přítomné dámy zlepšují. Český lev znovu zařval a jako každoročně nešlo jen o přehlídku toho, co se za loňský rok natočilo, ale také rób, které si přítomné dámy za pomoci stylistů vybraly. Bod dejme všem bez rozdílu, kteří v zimě pózovali na rudém koberci před Rudolfinem, často ve velmi odvážných modelech, i za nízkých teplot. A co se letos (ne)podařilo?

Jana Plodková – rozkvetlá louka

 

Držitelka Českého lva za Protektora, herečka Jana Plodková dorazila v róbě bez ramínek, která její subtilní postavě s nikterak přebujelými ňadry perfektně sedla. Právě ženy jejího typu si podobné róby mohou dovolit a nikdo jiný! Zajímavý a praktický doplněk v podobě bočních kapes celou róbu ještě perfektně osvěžil. Herečka si chytře nevzala žádné šperky, či jiné doplňky, šaty byly výrazné až dost. Rudá ústa a jemný makeup byl skvělou protiváhou výrazného a skvěle zvoleného oděvu. Herečka tentokrát vynechala brýle, které coby partnerka optika Filipa Žilky, nosívá celkem často a udělala dobře. Vypadala svěže, přitom trendy a jako hollywoodská hvězda.

 

Zdeňka Procházková – noční motýl

 

Herečka Zdeňka Procházková, hvězda filmu Lída Baarová, je pamětnice prvorepublikového filmu, ale svou toaletou se nesnažila zavzpomínat na tyto doby, zvolila spíše současný model s efektní aplikací. Zlato dámám ve zralém věku opravdu sluší, lesk jim dodá na šmrncu a přesně to u Zdeňky Procházkové platilo. Makeup volila střídmý, jen takový, aby vynikly přirozeně krásné rysy. Vlasy v jemně utaženém účesu nepůsobily přísně, ani neupraveně. Bezesporu jedna z královen.... 

 

Bára Poláková - tyrkysové vlnobití

 

Model Báry Polákové vzbuzoval velkou kontroverzi. Na straně jedné jej kritici vítali jako parádní a velmi efektní osvěžení, na straně druhé jsme se mohli dočíst o příliš mnoho látky bez tvaru. Fakt je ten, že Bára je velmi krásná, nový krátký účes jí opravdu sluší, hollywoodský úsměv omračoval a tato poněkud přehnaná róba se právě k ní hodila, těžko si ji představit na někom jiném, takže celkově, na Báře ano, na někom jiném asi těžko.

 

Anna Linhartová - její korunou jsou ohnivé vlasy

 

Mladá herečka se nedávno vdala, na Lvy ji však doprovázela kamarádka. Anna své bujné kadeře nenechala nijak spoutat a ponechala si tedy celou jejich svatozáři. Asymetrické šaty o jednom rukávu vypadaly dost zajímavě, Anniným štíhlým pažím svědčily, jen jediný rukáv měl být asi štíhlejší a také doplňky ve formě velkých náramků působily tak trochu těžkopádně. Ale opět, její jemný úsměv vše vyrovnával a na první pohled zaujala.

 

Božidara Turzonovová v poněkud plytké meruňkové

 

Božidara Turzonovová je překrásná slovenská herečka, která dodala české operní zpěvačce Emě Destinnové v Božské Emě tolik sexapealu. Róba, kterou si vzala na Lvy, byla dost zvláštní. Nic proti jemně meruňkové, je v módě,  ale dovedeme si představit, že by Božské Božidaře slušela více nějaká plnější barva, a to včetně barvy vlasů. Herečka má krásné rysy, které takto poněkud zapadly, a to je škoda. Střih toalety byl také tak trochu nepolapitelný.

 

Starý mladý (a trochu bláznivý) Adam Mišík s...

 

Adam Mišík se snažil o jistou alternativu, což je jistě bod k dobru. Ve zvláštním plášti mu muselo být dost vedro, k mladému hošíkovi příliš nesedl. Adam v úzkém smokingu by byl přitom určitě skvělý. Volba jeho partnerky Diany, tedy vzorované šaty s ďábelským výstřihem, více než odhalovalující plná, zato ne příliš pevná ňadra, která na rozdíl od Jany Plodkové podprsenku opravdu potřebují, musela stylistům asi rvát žíly… Nemluvě o síťovaných punčochách.

Další modely najdete v galerii.

Vložil: Michaela Špačková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace