Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Vdova po Radku Brzobohatém to se svým kolouškem vážně myslí vážně. Dokonce už podepsala předmanželskou smlouvu. Budete zírat, co všechno hodlá svému Ondrovi zanechat

22.08.2016
Vdova po Radku Brzobohatém to se svým kolouškem vážně myslí vážně. Dokonce už podepsala předmanželskou smlouvu. Budete zírat, co všechno hodlá svému Ondrovi zanechat

Foto: FTV Prima

Popisek: Herečka Hana Gregorová plánuje třetí svatbu

Na její adresu se sypou komentáře o šílené důchodkyni, která se na stará kolena úplně zbláznila, on zase bývá nejčastěji nazýván zlatokopem. Přesto jsou přípravy na svatbu v plném proudu. A předmanželská smlouva dokonce jasně stanovuje vypořádání majetku pro případ smrti.

Kdekdo se chytá za hlavu, že se Hana Gregorová chce potřetí vdávat, a navíc za kolouška, jenž je o dva roky mladší než její vlastní syn. Pokud ale pomineme všelijaké nerovné sňatky v zemích takzvaného třetího světa a zapátráme mezi světově známými osobnostmi, velmi rychle si uvědomíme, že velký věkový rozdíl mezi partnery není až tak neobvyklý. Koneckonců o téměř čtvrt století mladší manželkou Melanií se právě nyní chlubí na každém kroku i žhavý kandidát na amerického prezidenta Donald Trump.

Sesadí z trůnu Basikovou

Stejně rychle se dobereme výsledku, když zalovíme v showbyznysu. Opravdovým rekordmanem je momentálně devadesátiletý Hugh Hefner, zakladatel a majitel nejúspěšnějšího magazínu pro pány Playboy. Jeho v pořadí třetí manželka, plavovlasá sexbomba a modelka Crystal Harris, která se za něj provdala teprve před čtyřmi lety, je totiž mladší o neuvěřitelných šedesát let. Stejného rekordu ale dosáhl v roce 1992 i nezapomenutelný herec a kabaretiér Jára Kohout, jenž se oženil ve svých osmaosmdesáti letech s osmadvacetiletou novinářkou Marcelou Vráblovou.

Momentálně se drží na první české příčce režisér Jiří Menzel se svou o čtyři desetiletí mladší manželkou Olgou. Pokud se ale poohlédneme po páru, v němž je starší partnerka, není jich zdaleka tolik. Věkový rozdíl se aktuálně zastavil na číslici šestnáct. Jako první se takového ‘husarského kousku‘ dopustila před osmi lety zpěvačka Bára Basiková, když se potřetí vdala za režiséra Petra Polaka. Loni ji následovala vdova po Karlu Svobodovi Vendula a manželství s Josefem Pizingerem, synem její nejlepší přítelkyně, je rovněž v pořadí již třetí. A teprve tento týden vyšlo najevo, že se za svého dlouholetého přítele Milana Říhu konečně provdala i zpěvačka Marie Rottrová – ta se vdávala podruhé. Na vdovu po herecké legendě Radku Brzobohatém tudíž prozatím žádná jiná známá tvář našeho showbyznysu opravdu nemá.

S Ondřejem Koptíkem

S Ondřejem Koptíkem

Notorická likvidátorka manželství?

S partnerem Ondřejem Koptíkem, po jehož boku se oficiálně objevila poprvé na svatbě syna Ondřeje, se slovenská herečka Hana Gregorová seznámila úplnou náhodou. Pohledný ‘ajťák‘ k ní nakráčel rovnou do bytu, když si objednala zapojení internetu. Přeskočila mezi nimi jiskra, přesto prý ale zpočátku mělo jít jenom o zpestření sexuálního života osamělé vdovy. Tím spíš, že byl Ondřej ženatý a doma na něj kromě manželky čekaly dvě děti. Milostné laškování ale brzy přerostlo v opravdový vztah, a jak se zdá, skutečnost, že už zase rozbíjí někomu manželství, zřejmě paní Gregorové vrásky na čele nepřidělává. Koneckonců s tím má bohaté zkušenosti.

Temperamentní herečka poprvé tvrdě zaúřadovala v partnerských vztazích druhých, když ještě její současný vyvolený ani nebyl na světě. V roce 1981 se při natáčení filmu Noční jezdci seznámila s Radoslavem Brzobohatým a cílevědomě ho odloudila legendární herečce a komičce Jiřině Bohdalové. A ani trochu jí v tom nebránilo, že je sama vdaná za jordánského lékaře, s nímž má dceru Rolu. Na dlouhá léta tak zkomplikovala situaci i českým filmařům, protože se Jiřina Bohdalová odmítala s Brzobohatým byť jen potkat v zákulisí. Nakonec se s ním krátce před jeho smrtí smířila, a dokonce si spolu zahráli v poněkud nostalgické komedii Vrásky z lásky, Gregorové prý ale neodpustí až do smrti smrťoucí.

Svatba s Radkem Brzobohatým

Svatba s Radkem Brzobohatým

To je ale fofr

Uslyšet znovu znít svatební zvony Gregorová zatoužila již po několikaměsíční známosti. Koptík vzápětí podal žádost o rozvod a kdekdo jen kroutil hlavou, že herečka nejspíš úplně přišla o rozum. Až nyní, krátce před plánovanou svatbou, vyšlo najevo, že pohlednému brunetovi, který se před časem dokonce probojoval mezi finalisty soutěže Muž roku, jde zřejmě opravdu o život s ní, a nikoli jen o její peníze. Před pár dny se během dovolené v Alpách oficiálně zasnoubili a mají už za sebou i podpis předmanželské smlouvy, jejíž obsah je více než překvapivý. Pokud by Hana zemřela, Ondřej nezdědí vůbec nic, veškerý majetek připadne jejím dětem. Vlastně něco přece jenom na něj zbude – pokud bude chtít, může si odnést urnu s jejím popelem.

Čtěte také:

Měla jen měšťanku, přesto se hubatá žižkovská holka nakonec ocitla až na Pražském hradě. Nikdy se ale nikomu příliš nepřizpůsobovala a Václav Havel musel dokonce ‘překousnout‘, že jich pár let bylo v manželství víc, než bývá zvykem. Tajnosti slavných

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace