Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Fejeton(ky) Jiřího Macků

Fejeton(ky) Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Týden v kultuře

Týden v kultuře

Nejen knížky, i ´živá´ kultura nás zajímá. Aneb Pavel Přeučil každé pondělí

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

S poutníkem za Bílou paní

S poutníkem za Bílou paní

Strašidla pro víkendy i všední den. Kde? No přeci na hradech a zámcích

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Kvůli ženáči se přestěhovala do Čech, porodila mu dvě děti, přesto se dodnes nerozvedl. Jak se žije křehké muzikálové hvězdičce ve stínu slavných a dominantních manželů?

18.07.2016
Kvůli ženáči se přestěhovala do Čech, porodila mu dvě děti, přesto se dodnes nerozvedl. Jak se žije křehké muzikálové hvězdičce ve stínu slavných a dominantních manželů?

Autor: repro sme.sk

Popisek: Slovenka Lucie Šoralová porodila Ondřeji Soukupovi již dvě děti, snubního prstýnku se ale ještě nedočkala. A nejspíš ani nikdy nedočká.

Když se kvůli ženatému Ondřeji Soukupovi stěhovala Lucia Šoralová do Prahy, téměř nikdo nepředpovídal jejich vztahu delší životnost. Dnes spolu vychovávají dvě děti a láska v jejich domově rozhodně neschází. Rebeca a Ondřej dávají křehké Slovence pořádně zabrat a na otázku, zda se chystá přivítat čtyřicítku s třetím těhotenským bříškem, křičí NE!

Populární baskytarista, hudební skladatel a producent Ondřej Soukup tvoří s neméně dominantní herečkou a textařkou Gabrielou Osvaldovou manželský pár dodnes, a jelikož se ještě nerozvedli a ani prý o tom nikdy neuvažovali, není Soukupův vztah s drobnou slovenskou zpěvačkou častován právě příjemnými přívlastky. Lucia Šoralová to ale odmítá jakkoli komentovat a stejnou taktiku zvolil i Ondřej. Žijí spolu spokojeně a společně také vychovávají své dvě děti. I bez rozvodového rozsudku a oddacího listu. „Jako otec funguje, co mu síly stačí. Rebeca, která už má rozum, ho absolutně miluje. Je její spojenec, který nevychovává jako máma,“ nemůže si Lucia svého o šestadvacet let staršího životního partnera vynachválit.

Lucie s Rebecou a Ondřejem

Lucie s Rebecou a Ondřejem

Matkou na plný úvazek

Zpěvačka, která původně vystupovala ve slavném slovenském folklórním souboru Lúčnica, uspěla v konkurzu do legendárního muzikálu Vlasy, který měl v pražském Divadle Pyramida premiéru v prosinci 1996. Díky tomu se prosadila na české muzikálové scéně, na níž také potkala Soukupa, s nímž žije již déle než dvanáct let. Nyní je matkou na plný úvazek, a i když se všemožně snaží tu a tam ukrást alespoň pár hodin pro vlastní koncert, podaří se jí to opravdu jen výjimečně. „Moje dni se točí kolem dětí. Ony musí mít režim, na rozdíl ode mě, kterou to šíleně vyčerpává. Každý večer mám pocit, že jsem přemohla tyranosaura,“ svěřila se v rozhovoru pro server Korzár.sk. Čtyřletá Rebeca a její rok a půl starý bratr Ondřej zkrátka dávají mamince pořádně zabrat. „Přiznám se, že se mi někdy ke konci dne chce už jen plakat. Ondřej je moje psychická opora. Občas mě ráno nechá dospat a vstane s Ondřejem. Já se zase snažím ho co nejméně zatěžovat. S dětmi je to strašný záhul,“ posteskla si.

Nekonečný boj o pozice

Právě tak prý vypadá zpěvaččin každodenní život, takže když ji někdo popíchne otázkou, zda plánuje k blížícím se čtyřicetinám ještě třetí těhotenství, nechce o tom ani slyšet. „Ježíši, to ne. Ono je to nádherné, ten bezmocný uzlíček s hlavičkou na vašem rameni, ale potom… Z bezmocného uzlíčku se rychle stane aktivní človíček s vlastním názorem na všechno, který se zpravidla absolutně neshoduje s tím vaším. Výchova v naší rodině je neustálý boj o pozice. Od ranního oblékání až po večerní uspávání,“ prozradila Lucia.

Snů se ještě nevzdala

V současnosti se zpěvačka věnuje naplno rodině, protože cestovat s koncertním programem po dvou republikách prý není právě praktické. „Nemám moc času pro sebe, ale doufám, že se to brzy změní, jinak zahynu,“ zaúpěla s výrazem totálního vyčerpání. Její každodenní snaha ale prý už začíná konečně přinášet ovoce – z Rebeky roste malá výtvarnice a Ondřej zase začíná projevovat hudební vlohy. „Už nyní intonuje, krásně tancuje a je velmi rytmický. Rebeca si také ráda zazpívá, ale spíš si myslím, že u ní převládne výtvarné nadání,“ pochlubila se hrdá matka. Na první pohled vypadá Lucia vyhořele, může prý ale za to její povaha. „Jsem introvert se sklony k pesimismu,“ prozradila s tím, že naštěstí i u ní občas zvítězí optimismus, a právě v takových chvílích ráda sní o budoucnosti. „Přála bych si napsat scénář, udělat spoustu písní. Chtěla bych spolupracovat s Nohavicou a samozřejmě vychovat z dětí dobré a šťastné lidi. Na to ale budu potřebovat dalších čtyřicet let života,“ dodala.

S manželi Gabrielou Osvaldovou a Ondřejem Soukupem - Lucia je jen o pouhých pět a půl roku starší než jejich syn František

S Gabrielou Osvaldovou a Ondřejem Soukupem – Lucia je jen o pět a půl roku starší než jejich syn František

Vyznavač mnohoženství

Odpovědi na přímou otázku, zda hodlá konečně své domácí poměry uspořádat, se Ondřej Soukup přímé odpovědi již léta vyhýbá, takže se ho na to už nikdo ani neptá. Svým názorem na partnerskou věrnost se ale netají. „Nejsme prostě stvořeni k monogamii, tak to je. Alespoň my muži určitě ne,“ prohlásil před časem v jednom rozhovoru s tím, že s přibývajícími lety poněkud zlenivěl, takže už je hodnější než kdysi. „Líný ale neznamená věrný, v tom je zásadní rozdíl,“ dodal se smíchem. A co na to Gabriela, s níž se oženil před více než třicet lety a má s ní syna Františka? S Ondřejem stále sdílí společný byt poblíž Karlova mostu, rozumějí si, navzájem se popichují a je u nich veselo. „Nikdy jsem se nechtěla vdávat a nikdy jsem si nepřipadala jako něčí manželka. Ten papír z úřadu pro mě nemá žádný význam. Když se máme rádi, tak spolu chodíme, a když se nemáme rádi, tak spolu nechodíme,“ prohlásila již před lety s tím, že každý má svého partnera a všichni čtyři spolu dobře vycházejí. „Proto mě vždycky štve, když se o mně a o Lucii mluví jako o sokyních. Nebo když se píše: Šli se předvádět s milencem. Přece když chci s tím člověkem žít, nebudu ho skrývat ve sklepě. Ale nebydlíme tady ve čtyřech a partičku na společné dovolené taky neděláme.“

Čtěte také:

Nejmilovanější český manželský pár už zase bojuje s krutým osudem. Kdo koho vlastně opatruje víc? Série vážných zdravotních problémů nebere konce, dokonce kvůli ní odpískali i práci snů. Hádejte, kdo zaskakoval na poslední chvíli

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace