Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Kvůli ženáči se přestěhovala do Čech, porodila mu dvě děti, přesto se dodnes nerozvedl. Jak se žije křehké muzikálové hvězdičce ve stínu slavných a dominantních manželů?

18.07.2016
Kvůli ženáči se přestěhovala do Čech, porodila mu dvě děti, přesto se dodnes nerozvedl. Jak se žije křehké muzikálové hvězdičce ve stínu slavných a dominantních manželů?

Foto: repro sme.sk

Popisek: Slovenka Lucie Šoralová porodila Ondřeji Soukupovi již dvě děti, snubního prstýnku se ale ještě nedočkala. A nejspíš ani nikdy nedočká.

Když se kvůli ženatému Ondřeji Soukupovi stěhovala Lucia Šoralová do Prahy, téměř nikdo nepředpovídal jejich vztahu delší životnost. Dnes spolu vychovávají dvě děti a láska v jejich domově rozhodně neschází. Rebeca a Ondřej dávají křehké Slovence pořádně zabrat a na otázku, zda se chystá přivítat čtyřicítku s třetím těhotenským bříškem, křičí NE!

Populární baskytarista, hudební skladatel a producent Ondřej Soukup tvoří s neméně dominantní herečkou a textařkou Gabrielou Osvaldovou manželský pár dodnes, a jelikož se ještě nerozvedli a ani prý o tom nikdy neuvažovali, není Soukupův vztah s drobnou slovenskou zpěvačkou častován právě příjemnými přívlastky. Lucia Šoralová to ale odmítá jakkoli komentovat a stejnou taktiku zvolil i Ondřej. Žijí spolu spokojeně a společně také vychovávají své dvě děti. I bez rozvodového rozsudku a oddacího listu. „Jako otec funguje, co mu síly stačí. Rebeca, která už má rozum, ho absolutně miluje. Je její spojenec, který nevychovává jako máma,“ nemůže si Lucia svého o šestadvacet let staršího životního partnera vynachválit.

Lucie s Rebecou a Ondřejem

Lucie s Rebecou a Ondřejem

Matkou na plný úvazek

Zpěvačka, která původně vystupovala ve slavném slovenském folklórním souboru Lúčnica, uspěla v konkurzu do legendárního muzikálu Vlasy, který měl v pražském Divadle Pyramida premiéru v prosinci 1996. Díky tomu se prosadila na české muzikálové scéně, na níž také potkala Soukupa, s nímž žije již déle než dvanáct let. Nyní je matkou na plný úvazek, a i když se všemožně snaží tu a tam ukrást alespoň pár hodin pro vlastní koncert, podaří se jí to opravdu jen výjimečně. „Moje dni se točí kolem dětí. Ony musí mít režim, na rozdíl ode mě, kterou to šíleně vyčerpává. Každý večer mám pocit, že jsem přemohla tyranosaura,“ svěřila se v rozhovoru pro server Korzár.sk. Čtyřletá Rebeca a její rok a půl starý bratr Ondřej zkrátka dávají mamince pořádně zabrat. „Přiznám se, že se mi někdy ke konci dne chce už jen plakat. Ondřej je moje psychická opora. Občas mě ráno nechá dospat a vstane s Ondřejem. Já se zase snažím ho co nejméně zatěžovat. S dětmi je to strašný záhul,“ posteskla si.

Nekonečný boj o pozice

Právě tak prý vypadá zpěvaččin každodenní život, takže když ji někdo popíchne otázkou, zda plánuje k blížícím se čtyřicetinám ještě třetí těhotenství, nechce o tom ani slyšet. „Ježíši, to ne. Ono je to nádherné, ten bezmocný uzlíček s hlavičkou na vašem rameni, ale potom… Z bezmocného uzlíčku se rychle stane aktivní človíček s vlastním názorem na všechno, který se zpravidla absolutně neshoduje s tím vaším. Výchova v naší rodině je neustálý boj o pozice. Od ranního oblékání až po večerní uspávání,“ prozradila Lucia.

Snů se ještě nevzdala

V současnosti se zpěvačka věnuje naplno rodině, protože cestovat s koncertním programem po dvou republikách prý není právě praktické. „Nemám moc času pro sebe, ale doufám, že se to brzy změní, jinak zahynu,“ zaúpěla s výrazem totálního vyčerpání. Její každodenní snaha ale prý už začíná konečně přinášet ovoce – z Rebeky roste malá výtvarnice a Ondřej zase začíná projevovat hudební vlohy. „Už nyní intonuje, krásně tancuje a je velmi rytmický. Rebeca si také ráda zazpívá, ale spíš si myslím, že u ní převládne výtvarné nadání,“ pochlubila se hrdá matka. Na první pohled vypadá Lucia vyhořele, může prý ale za to její povaha. „Jsem introvert se sklony k pesimismu,“ prozradila s tím, že naštěstí i u ní občas zvítězí optimismus, a právě v takových chvílích ráda sní o budoucnosti. „Přála bych si napsat scénář, udělat spoustu písní. Chtěla bych spolupracovat s Nohavicou a samozřejmě vychovat z dětí dobré a šťastné lidi. Na to ale budu potřebovat dalších čtyřicet let života,“ dodala.

S manželi Gabrielou Osvaldovou a Ondřejem Soukupem - Lucia je jen o pouhých pět a půl roku starší než jejich syn František

S Gabrielou Osvaldovou a Ondřejem Soukupem – Lucia je jen o pět a půl roku starší než jejich syn František

Vyznavač mnohoženství

Odpovědi na přímou otázku, zda hodlá konečně své domácí poměry uspořádat, se Ondřej Soukup přímé odpovědi již léta vyhýbá, takže se ho na to už nikdo ani neptá. Svým názorem na partnerskou věrnost se ale netají. „Nejsme prostě stvořeni k monogamii, tak to je. Alespoň my muži určitě ne,“ prohlásil před časem v jednom rozhovoru s tím, že s přibývajícími lety poněkud zlenivěl, takže už je hodnější než kdysi. „Líný ale neznamená věrný, v tom je zásadní rozdíl,“ dodal se smíchem. A co na to Gabriela, s níž se oženil před více než třicet lety a má s ní syna Františka? S Ondřejem stále sdílí společný byt poblíž Karlova mostu, rozumějí si, navzájem se popichují a je u nich veselo. „Nikdy jsem se nechtěla vdávat a nikdy jsem si nepřipadala jako něčí manželka. Ten papír z úřadu pro mě nemá žádný význam. Když se máme rádi, tak spolu chodíme, a když se nemáme rádi, tak spolu nechodíme,“ prohlásila již před lety s tím, že každý má svého partnera a všichni čtyři spolu dobře vycházejí. „Proto mě vždycky štve, když se o mně a o Lucii mluví jako o sokyních. Nebo když se píše: Šli se předvádět s milencem. Přece když chci s tím člověkem žít, nebudu ho skrývat ve sklepě. Ale nebydlíme tady ve čtyřech a partičku na společné dovolené taky neděláme.“

Čtěte také:

Nejmilovanější český manželský pár už zase bojuje s krutým osudem. Kdo koho vlastně opatruje víc? Série vážných zdravotních problémů nebere konce, dokonce kvůli ní odpískali i práci snů. Hádejte, kdo zaskakoval na poslední chvíli

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace