Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Co zaujalo Jiřího Macků

Co zaujalo Jiřího Macků

Každou středu i neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, ať už si myslíte, že byla a bude, anebo naopak

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Neodmyslitelný doutník a manželka, kterou nikdo nikdy neviděl. Charismatický gentleman Josef Laufer je zkrátka takový český Columbo. Jenže nyní se ocitl na dně. Jeho životní lásce totiž jde o život

14.06.2016
Neodmyslitelný doutník a manželka, kterou nikdo nikdy neviděl. Charismatický gentleman Josef Laufer je zkrátka takový český Columbo. Jenže nyní se ocitl na dně. Jeho životní lásce totiž jde o život

Autor: joseflaufer.cz

Popisek: Zpěvák Josef Laufer je český Columbo - o své ženě celý život mluví, nikdo ji ale po jeho boku nikdy neviděl

Neodolatelný hezoun s neodmyslitelným doutníkem, připomínající italského mafiána, se změnil k nepoznání. Proměnily ho starosti a bolesti, které se staly každodenní součástí jeho života. Nyní se navíc třese o život své milované partnerky.

Legendární zpěvák zaujal první fanynky již před více než půlstoletím, když stanul s elektrickou kytarou v ruce v trojici zpěváků, kteří zpívali úvodní a současně závěrečný song nezapomenutelné hudební komedie Starci na chmelu. S přibývajícími lety se proměnil v českého inspektora Columba nejen díky pověstným doutníkům, v nichž podle svých vlastních slov prokouřil za život dvě luxusní vily, ale také tím, že o existenci své životní partnerky pouze mluvil, nikdy ji však ve společnosti neukázal. Vidět bok po boku jsme je mohli leda tak na posledním rozloučení některého zesnulého kolegy. A právě důsledně utajovaná žena se nyní stala příčinou jeho obrovského trápení.

Poprvé zůstal sám

S uznávanou kostýmní výtvarnicí Irenou Greifovou, která oblékala hrdiny nejslavnějších českých filmů, od legendárního dramatu Juraje Herze Petrolejové lampy přes nesmrtelný filmový muzikál Noc na Karlštejně až po hořkosladkou komedii Milana Šteindlera Díky za každé nové ráno, žije zpěvák již neuvěřitelných šestačtyřicet let a mají spolu dceru Ester. Jenže před pár dny zůstal v bytě v Pařížské ulici najednou sám. Jeho paní se totiž udělalo špatně a záchranáři ji museli převézt na oddělení ARO jedné z pražských nemocnic, kde musela být napojena na přístroje. Josef Laufer médiím potvrdil, že jeho o rok mladí paní má zdravotní problémy, blíže specifikovat je ale odmítl.

O podrobnostech nemluví

Říká se, že paní Irena pravděpodobně prodělala mozkovou mrtvici nebo srdeční příhodu, zpěvákova reakce ale napovídá, že se nejspíš jedná o první možnost. „Skutečně nevím, co bude. Zkuste se zeptat třeba za měsíc,“ řekl totiž deníku Aha!. Víc neví, nebo možná jenom nechce prozradit ani sousedka a kamarádka paní Ireny, manželka herce Jiřího Krampola, která připustila, že ji už dlouho nepotkala. „Mám o ni strach. Když jsem ji viděla naposledy, což je dost dlouho, říkala mi, že je jí moc špatně,“ prozradila Hana Krampolová. „S čím ale stonala, nevím,“ dodala.

Věrný, nebo jenom šikovný?

Kolem Josefa Laufera se krásné ženy dlouhá léta přímo rojily a mluvilo se v souvislosti s ním i o řadě populárních tváří. Žádný románek se ale na něj nikdy neprovalil a zpěvák stále dokola opakoval, že je své manželce stoprocentně věrný. Zda tomu tak doopravdy bylo, nebo dokázal být jen velmi šikovný a vynalézavý, to ví jen on sám. Každopádně nelze popřít, že svou ženu opravdu miluje a její zdravotní problémy ho nesmírně trápí. Tím spíš, že ani jemu samotnému není právě do skoku. Před osmi měsíci totiž prodělal náročnou ortopedickou operaci, při níž mu lékaři vyměnili kolenní kloub za nový, a i když se tváří statečně, je stále ještě odkázaný na francouzské hole a trpí prý bolestmi. A navíc teď nemá nikoho, kdo by se o něj postaral.

Čtěte také:

UNIKÁTNÍ FOTO Kašlu na ženský, mám psa a flintu, v lese je mi nejlíp, říká Dominátor po náročném rozchodu. Vypadá to, že Šmuclerová Dominiku Haškovi zlomila srdce a tak...

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace