Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Neodmyslitelný doutník a manželka, kterou nikdo nikdy neviděl. Charismatický gentleman Josef Laufer je zkrátka takový český Columbo. Jenže nyní se ocitl na dně. Jeho životní lásce totiž jde o život

14.06.2016
Neodmyslitelný doutník a manželka, kterou nikdo nikdy neviděl. Charismatický gentleman Josef Laufer je zkrátka takový český Columbo. Jenže nyní se ocitl na dně. Jeho životní lásce totiž jde o život

Foto: joseflaufer.cz

Popisek: Zpěvák Josef Laufer je český Columbo - o své ženě celý život mluví, nikdo ji ale po jeho boku nikdy neviděl

Neodolatelný hezoun s neodmyslitelným doutníkem, připomínající italského mafiána, se změnil k nepoznání. Proměnily ho starosti a bolesti, které se staly každodenní součástí jeho života. Nyní se navíc třese o život své milované partnerky.

Legendární zpěvák zaujal první fanynky již před více než půlstoletím, když stanul s elektrickou kytarou v ruce v trojici zpěváků, kteří zpívali úvodní a současně závěrečný song nezapomenutelné hudební komedie Starci na chmelu. S přibývajícími lety se proměnil v českého inspektora Columba nejen díky pověstným doutníkům, v nichž podle svých vlastních slov prokouřil za život dvě luxusní vily, ale také tím, že o existenci své životní partnerky pouze mluvil, nikdy ji však ve společnosti neukázal. Vidět bok po boku jsme je mohli leda tak na posledním rozloučení některého zesnulého kolegy. A právě důsledně utajovaná žena se nyní stala příčinou jeho obrovského trápení.

Poprvé zůstal sám

S uznávanou kostýmní výtvarnicí Irenou Greifovou, která oblékala hrdiny nejslavnějších českých filmů, od legendárního dramatu Juraje Herze Petrolejové lampy přes nesmrtelný filmový muzikál Noc na Karlštejně až po hořkosladkou komedii Milana Šteindlera Díky za každé nové ráno, žije zpěvák již neuvěřitelných šestačtyřicet let a mají spolu dceru Ester. Jenže před pár dny zůstal v bytě v Pařížské ulici najednou sám. Jeho paní se totiž udělalo špatně a záchranáři ji museli převézt na oddělení ARO jedné z pražských nemocnic, kde musela být napojena na přístroje. Josef Laufer médiím potvrdil, že jeho o rok mladí paní má zdravotní problémy, blíže specifikovat je ale odmítl.

O podrobnostech nemluví

Říká se, že paní Irena pravděpodobně prodělala mozkovou mrtvici nebo srdeční příhodu, zpěvákova reakce ale napovídá, že se nejspíš jedná o první možnost. „Skutečně nevím, co bude. Zkuste se zeptat třeba za měsíc,“ řekl totiž deníku Aha!. Víc neví, nebo možná jenom nechce prozradit ani sousedka a kamarádka paní Ireny, manželka herce Jiřího Krampola, která připustila, že ji už dlouho nepotkala. „Mám o ni strach. Když jsem ji viděla naposledy, což je dost dlouho, říkala mi, že je jí moc špatně,“ prozradila Hana Krampolová. „S čím ale stonala, nevím,“ dodala.

Věrný, nebo jenom šikovný?

Kolem Josefa Laufera se krásné ženy dlouhá léta přímo rojily a mluvilo se v souvislosti s ním i o řadě populárních tváří. Žádný románek se ale na něj nikdy neprovalil a zpěvák stále dokola opakoval, že je své manželce stoprocentně věrný. Zda tomu tak doopravdy bylo, nebo dokázal být jen velmi šikovný a vynalézavý, to ví jen on sám. Každopádně nelze popřít, že svou ženu opravdu miluje a její zdravotní problémy ho nesmírně trápí. Tím spíš, že ani jemu samotnému není právě do skoku. Před osmi měsíci totiž prodělal náročnou ortopedickou operaci, při níž mu lékaři vyměnili kolenní kloub za nový, a i když se tváří statečně, je stále ještě odkázaný na francouzské hole a trpí prý bolestmi. A navíc teď nemá nikoho, kdo by se o něj postaral.

Čtěte také:

UNIKÁTNÍ FOTO Kašlu na ženský, mám psa a flintu, v lese je mi nejlíp, říká Dominátor po náročném rozchodu. Vypadá to, že Šmuclerová Dominiku Haškovi zlomila srdce a tak...

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská