Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Uprostřed pódia by stála růžová záchodová mísa, kolem níž by Hanychová kroužila jen v prádle, radí recenzent k novému songu Agáta

04.06.2015
Uprostřed pódia by stála růžová záchodová mísa, kolem níž by Hanychová kroužila jen v prádle, radí recenzent k novému songu Agáta

Autor: Facebook

Popisek: Agáta ve světle reflektorů

VIDEO Agáta Hanychová, nyní Prachařová si prý splnila dětský sen a natočila song a videoklip. Píseň jí napsal Gipsy a klip režíroval její otec Jiří Hanych. V klipu účinkují i hvězdy bulváru včetně Ornelly Štikové a už je k dispozici na Youtube. O celém „uměleckém“ počinu referoval hojně bulvár, jehož je Agáta „českou Paris Hilton“ a úspěšně naplňuje stránky tištěné i webové, taktéž archetyp takzvané české rebelky. Zmínila se o něm ale i kulturní rubrika iDnes.cz, obecně považovaná za seriózní.

„Od třinácti let jsem chtěla být zpěvačkou, tak teď ve třiceti jsem si to splnila,“ sdělila  Prachařová už před časem iDnes.cz. Agáta totiž dlouho předtím, než píseň vypustila do světa, krmila tisk drobky informací ve snaze udělat si co nejlepší promo. „Čekala jsem na autora a došlo mi, že Gipsy bude ten nejlepší člověk, protože miluji jeho cédéčko Rýmy a Blues, proto jsem poprosila Gipsyho. Pak jsem mu poslala i pár svých vět, ale Gipsy to napsal samozřejmě celé,“ dodala.

Píseň s názvem Agáta je o ní, o jejím životě i o bulváru a nemá zůstat osamocená: „Už máme náměty na druhou písničku, na třetí, ale nemohu říct, co bude na celém cédéčku, třeba začneme rapem a skončíme rockem, já nevím, já jsem divná,“ řekla také. Klip jí režíroval vlastní otec, což velmi potěšilo maminku, Veroniku Žilkovou, která spolupráci otec – dcera velmi oceňuje s tím, že s Hanychem se rozvedla v době, kdy byly Agátě tři roky, a tak je ráda, že k sobě teď nacházejí  cestu.  „Táta je pro mě nejlepší režisér. Je to můj táta, takže vím, že tam budu hezká. Mohu mu důvěřovat,“ vysvětlila pro iDnes.cz  Agáta…

Jaké reakce píseň, kde Agáta polozpívá, polorecituje „Nenáviď, miluj, se všema o mně debatuj“ a do toho Gipsy rapuje „Agáta, Agáta“, vzbudila?  „Agáta je lepší herečka než Simona zpěvačka a dále se domnívám, že Simona nemá herecký talent a je toporná,“ napsal Hanychové bývalý kolega, dosud ještě šéfredaktor eXtra Pavel Novotný, který se v klipu také objevuje, vedle zméněné Krainové a například Fanánka, jenž se zjeví asi na vteřinu, zato má andělská křídla.

„Agáta Prachařová není zpěvačka. Je to divoké dítě showbyznysu, občas mluví rychleji než myslí a pak vznikají mrzutosti. Bulvár ji miluje a ona s ním skvěle obchoduje. Lidi její eskapády baví, není snad nikdo, komu by byla jedno. Teď to vypadá, že už neví na stará kolena coby, tak si vymyslela, že začne zpívat. A všichni čekají na její fail. Na to, jak jí budou moct její video pomluvit,“ napsal bulvární iStyle.

Celé vystoupení by končilo mohutným spláchnutím

„Bude nutné jen pár úprav. Text sice podle Gipsyho vyjádření není vulgární, ale přesto v něm bohužel zní slova jako „hovno“ „průser“ či „posrat“, což by byl v televizním přenosu problém. Převod do univerzální angličtiny by mu prospěl i z tohoto hlediska. Navíc by se k tomu dala vymyslet vkusná scéna. Uprostřed pódia by mohla stát velká růžová, pěkně nasvícená záchodová mísa, kolem níž by Hanychová běhala jen v upnutém spodním prádle.  Celé vystoupení by končilo mohutným spláchnutím, které v sobě má podobně jako text písně jistou symboliku,“ je opravdu jen velmi mírně sarkastický hudební redaktor MFDnes Honza Vedral.  

Dále nám Agáta zapěla: „Pro tvoje prachy svléknu si džíny, ale napřed mi předveď svoje Lamborghini.“ Gipsy také připomíná, že to, že je Agáta milující manželka a matka, nikoho prý nezajímá, a v samém závěru zazní: „Agáta, ze který se všichni poserete!“ No, spíš ne, Agáto, ale doufat můžeš.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace