Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Když se módní guru ve věku hodně přes padesát přizná k mentální anorexii a pak pochválí outfit zpěvačky, která vypadá jako blázen… Není tu něco špatně? Koukněte na fotky

22.04.2015
Když se módní guru ve věku hodně přes padesát přizná k mentální anorexii a pak pochválí outfit zpěvačky, která vypadá jako blázen… Není tu něco špatně? Koukněte na fotky

Autor: TV Prima

Popisek: Františka Čížková u Krause

FOTO V dalším dílu Show Jana Krause dnes večer na Primě se představí zpěvačka Monika Absolonová i módní kritička Františka Čížková, kterou všichni znají z jejího působení v Blesku, kde píše kromě zralých, vyvážených a noblesních komentářů také tak zvanou módní policii. Zde podrobuje celebrity nelítostnému hodnocení jejich tzv. outfitů, jinak řečeno, toho, co si vzaly na sebe sackum pickum, včetně šperků, bot a kabelek. Jenže samotná Františka má velký problém, na který také přijde řeč…

Františka Čížková, která se specializuje na módu a hodnotí pro společenské časopisy outfity slavných osobností, je třetím hostem Krausovy talkshow. Zdůrazňuje, že její hodnocení vychází z čistě subjektivního pohledu, což je důležité, a proto by se kritizovaní neměli cítit napadáni, ale brát to s nadhledem. Původně se věnovala módě prakticky, tedy jako oděvní výtvarnice či návrhářka, ale protože zde nejsou pro módu dobré podmínky, upustila od toho.

I Jan Kraus si přisadí na téma módy, a sice svou historkou o tom, že rád nosí černou barvu. Jednou ho však zastavil nějaký člověk, který mu vytknul, že svým černým oblečení bere druhým lidem světlo. Paní Čížková však nad touto pravdou jen kroutí hlavou, že takový člověk je spíše podivín než odborník na módu.

Od módy se však dostaneme i k problémům ryze fyzickým. Nejprve nám paní Františka na sebe prozradí, že se jí v poslední době podařilo překonat mentální anorexii. Dozvíme se, co to je v jejím pojetí a že jí trpí leckdo, ať už má tělesnou váhu jakoukoli… To není úplně nová informace, s tímto odhalením přišel už před časem Spy, který napsal:  „Sama Františka přiznává, že k anorexii ji dohnal druhý manžel, když jí vyčítal, že je tlustá. Františka přitom vážila pouhých 43 kilo a manželovy stížnosti poslouchala celých neuvěřitelných 19 let.“ Že by ale Františka Čížková nějak zvlášť přibrala…, no, podívejte se sami, zda takhle vypadá normální ženská, které je 59 let. 

 

Závěrem se Jan Kraus dostane zpět k módě a k tomu, že paní Čížková už hodnotila i přítomnou Moniku Absolonovou, která patří k celebritám, jež se hodnotí často. Dodává však, že bývá dobře oblečená. Monika se ujímá slova a prozrazuje, že na některé příležitosti žádá o pomoc stylistu. Zároveň ale připomíná, že se z pera módních kritiků dozvěděla i takové věci, jako že je bez talentu, bez šarmu, což ji mrzelo, protože to se netýká módy, stejně jako hodnocení oblečení na soukromých akcích, například na svatbách… Podívejte se na outfit Moniky Absolonové, pokud je toto ok, tak tedy už fakt nevíme.

 

A k prvnímu hostu pořadu, zpěvačce, herečce a moderátorce Monice Absolonové: Jan Kraus ji uvede velice pochvalnými slovy o tom, že takováto kombinace dovedností ji staví do naprosto unikátní pozice, což je asi také důvodem toho, že její kariéra strmě stoupá. Představitelka Evity ze stejnojmenného nového muzikálu, které uvádí divadlo Studio DVA, je z pochvaly očividně v rozpacích.

Následně se debata stočí do zpěvaččiny privátní sféry, Jana Krause konkrétně zajímá vztah s partnerem hokejistou. Monika přizná, že již dříve byla vdaná za hokejistu, což moderátora trochu zklame, neboť rád srovnává soužití s hokejistou a fotbalistou. Moderátora zajímal režim, jaký mají hokejisté. „Před zápasem spí, ale po zápase se zase nespí. Má podobný režim jako já,“ dodala Monika. Prozradila, že zápasy svého přítele hodně prožívá a že nedávno byla se svou maminkou na hokeji a ta během utkání jedla klobásu. „Mami, můžeš přestat jíst tu klobásu?, vyčetla jsem jí, zatímco ona se divila, že prý na ledě hrají pěkně, tak proč by nejedla klobásu. Ale je fakt, že s mámou podnikáme výlety a že výlet na hokej je vždycky spojený s klobásou,“ smála se Monika.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace