Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Je to Lejt-najt nebo Blejt-najt show? Jan Kraus má konkurenci! A to své talkshow: Okopírovali ji, ale bohužel dost trapně

18.03.2015
Je to Lejt-najt nebo Blejt-najt show? Jan Kraus má konkurenci! A to své talkshow: Okopírovali ji, ale bohužel dost trapně

Foto: TV Barrandov

Popisek: Ruda Lejt Najt

Ambiciózní televize Barrandov se snaží přilákat diváky tím, že recykluje a kopíruje osvědčené pořady a kdysi populární televizní tváře. Dosavadní, v hlavním vysílacím čase stále přítomné trio Brožová, Janků a Cibulka, získalo v poslední době konkurenci. Novými hvězdami Barrandova se stali Jiří Krampol, Pavel Zedníček, imitátor Petr Jablonský, který se pustil do jediné současné televizní politické satiry nebo svérázný bavič Ruda z Ostravy. Jeho pořad prý ale nelze vysílat před desátou večer.

Ruda z Ostravy se na Barrandově záhy dopracoval k metě moderátorů, totiž vlastní talk show. Ta jeho se jmenuje Ruda Lejt Najt a chlubí se tím, že to je pořad, který nelze odvysílat před desátou večer, protože se bude ptát na to, co si distinguovaní moderátoři nemohou dovolit. „Bude to prostě fajna  talkshow, jakou jste neviděli,“ dušuje se na stránkách TV Barrandov. V prvním díle se vytahoval, že našel díru na trhu a odstartoval to, co v této republice ještě nebylo, „kanal neskutečny“, v čemž má bohužel pravdu.  I v tomto případě totiž vsadila TV Barrandov na  lacinou obhroublost, která křiklavě kontrastuje s přeslazenými pořady Kateřiny Brožové a Heidi Janků a zdaleka nedosahuje úrovně, jakou na této stanici dokáže se svými hosty navodit spontánní a roztomilý Aleš Cibulka. 

Lejt nebo Blejt show?

Je až neuvěřitelné, v jakou ubohou nudu a anoncovanou přehlídku „cipovin“ se například proměnila  Rudova společná exhibice s fotografem Janem Saudkem. Pár vulgárních vtípků, plácání nesmyslů,  přednes stupidní básně, vygradované jekotem a pískotem publika. A zase básnička, ještě horší než ta první, a jako finále pokus o rapování s Rudou.

Coby další „fajny“ host se předvedla Agáta Prachařová, která se „skromně“ pochlubila, že všichni znají  její jméno. Ta aspoň zaujala seznamem jmen na zvonku u nich doma a počtem otců  nebo tím, že ji matka, Veronika Žilková, koupila byt i sportovní auto.   Nechala také  nahlédnout do své profese a prozradila, že dělá od všeho trochu.  Podle toho to také vypadá. Nakonec se  zmínila, že si myje vlasy každý den a že nemá plastiku, protože se bojí narkózy. Přidala historku, jak ji fotili, protože ten den „neměla kozy“.  Saudek jí kontroval, že on se nemyje vůbec a popsal tři způsoby močení do umyvadla.  Následovala „Soutěž v chlastání brčkem - chlastačka na čas“. Tím Rudova Blejt najt show vyvrcholila. 

Sama doma - sex a majonéza

Je opravdu paradoxem, že pár hodin předtím vystupoval Saudek v oblíbeném, cudném ženském magazínu  ČT Sama doma a tam, v poledne, mluvil mnohem odvážněji a otevřeněji než u Rudy. Zatímco v „Ruda Lejt Najt“ se divák o Saudkovi nedozvěděl vlastně vůbec nic, v Sama doma  například výstřední umělec prozradil, že zdrojem jeho úžasné kondice je sex a majonéza, či pravidelné cvičení s „dědkama.“ Velmi otevřeně mluvil také o svých partnerkách. Zdůraznil, že vždy se mu líbily urostlé slovanské dívky,  že  jeho manželka váží sto dvacet kilo a dodal: „Ženy má být plná noční košile“. Pochlubil se také tím, že má čtyři malé děti a manželku by ještě rád oplodnil.  Bohužel se také svěřil s tím, že již nevezme fotoaparát do ruky a že žádné ze svých malých dětí nevyfotil, i když to poslední je prý velmi zdařilé.

Ruda se sám v druhém díle divil, že takového magora hned po prvním díle nezakázali. Nechme se ale překvapit, jak dlouho na TV Barrandov tato další obskurní  Blejt Najt show vydrží.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace