Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tak tohle v TV ještě nebylo: Vikingská helma se stříbrnými rohy a přes obličej spodní kalhotky jako roušku! Ta dáma se buď pomátla, anebo… Co k tomu řekla?

22.11.2014
Tak tohle v TV ještě nebylo: Vikingská helma se stříbrnými rohy a přes obličej spodní kalhotky  jako roušku! Ta dáma se buď pomátla, anebo… Co k tomu řekla?

Autor: TV Prima

Popisek: Jana Kratochvílová v TGM

FOTOGALERIE, ROZHOVOR Do dalšího dílu talkshow TGM přijala pozvání i zpěvačka více než originálního vzhledu i projevu Jana Kratochvílová. Jak vypadá, se můžete podívat do fotogalerie, je to skutečně věc běžně nevídaná! Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli na Primě…

Jako první přišla do studia zpěvačka Jana Kratochvílová. Jedna z nejzvláštnějších českých zpěvaček od první vteřiny vzala do rukou režii svého vstupu. „Já nejdu mezi vás? To je ale nespravedlivé, je přece svoboda, ne?“ namítla zpěvačka a sedla si na místo Richarda Genzera. Ale sedala si opatrně, protože na prsou měla připevněnou dýku. Prý proto, aby nezapomněla, že se lidem nemá klanět. Když moderátoři chtěli jako obvykle přečíst nějaké titulky článků, které o Janě vyšly, zpěvačka jim je vzala a roztrhala je. „Musíte improvizovat,“ vyzvala je.

Michala fascinoval zpěvaččin outfit. „Teď jsem si všiml, co máte za tu roušku,“ zahleděl se šokovaně na její tvář, kterou Jana schovala pod černé krajkové kalhotky ozdobené několika zavíracími špendlíky. Jana mu vysvětlila, že někdo tuto část oděvu nosí na kalhotách, ona někdy na obličeji. Zpěvačka kladla moderátorům víc otázek, než oni jí. Zaujaly ji například Geňovy vlasy. „Vy máte trvalou?“ zpovídala ho.

Jaké jsou vaše dojmy z natáčení pořadu?

Úžasné. Oni moderátoři měli nádherné vibrace, krásné oči, byli to krásní nádherní spiriti, lidi byli taky skvělí, všechny bych je objala. Strašně rychle mi to uteklo. Ale čas je relativní, a když se bavíte, když vás baví život, ani nevnímáte, jak utíká.

Podle čeho jste si vybírala oblečení, které máte na sobě?

Vybrala jsem si ho asi za minutu. Bylo to tím, že mi miláček (bubeník Jiří Hrubeš – pozn.red.) zapomněl doma tašku s oblečením, které jsem si připravila. Až těsně před natáčením jsem zjistila, že tašku nemám. Tohle všechno jsem už měla na sobě, jen jsem si přes to oblékla ještě svobodně zednickou zástěrku, jako svobodná zednička.  A dýku jsem si vzala, abych se někomu neklaněla, lidi by neměli zapomínat, že se nemají klanět a mají být svobodní.

Proč máte na hlavě helmu?

A proč vy máte na hlavě vlasy? Mně to dělá dobře. Já myslím, že jsem se s helmou už narodila. Včera na koncertě jsem měla motorkářskou helmu, jindy zase parašutistickou. Ať není nuda.

Nudíte se někdy?

Prosím, vás, kvůli tomu nejsme přece na planetě, abysme se nudili. Jsme tu, aby byla zábava, fór, pohoda. Nás většinou žádná media nepustí dovnitř, protože jim rušíme průměr. Prima je výjimka, proto se vám klaníme. Ale od toho tu jsme, abysme rušili průměry, aby celej průměr odjel někam na planetu Pluto, tam ať si průměrují, my ostatní jsme úžasní spiriti plní fantazie a nádhery a svobody. My jsme ještě světu neukázali, jak obrovskou energii všichni máme.

Odkud tu energii berete?

No ze sebe. Energie je nekonečná, jmenuje se život, spirit. Vy ji akorát nechte svobodně letět. Jakýmkoliv strachem, omezením nebo negativitou si energii ubíráte. Když vám někdo vynadá, ukradne vám energii. Když vás někdo obejme nebo řekne ´miluji tě´, tím vám energii daruje. Čím víc dáváme, tím víc jí máme. Ale spousta lidí je obalena negativitou, která jim energii blokuje. My všichni žijeme věčně, i když ne třeba na téhle planetě, jen si na to musíme vzpomenout. Tak nebuďme tak uzavření sami v sobě. Já se nezlobím, že nás zakazují, já si myslím, že musíme být tak dlouho nezávislí, až ten zastaralý systém sám odejde, protože neudrží tu novou energii. My všichni jsme začátek nového systému, musíme vymyslet nové obzory, nové hry, nové zázraky. A od toho tu jsme.

Zdroj: TV Prima

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .        

Vložil: Anička Vančová

Galerie

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace