Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Dobrý den, prsa ven! A nejen ňadra… Celebritka Ornella Štiková „ve formě“: Suchánek a Geňa jedou v TV první signální, podívejte se na fakt odvážné fotky

01.11.2014
Dobrý den, prsa ven! A nejen ňadra… Celebritka Ornella Štiková „ve formě“: Suchánek a Geňa jedou v TV první signální, podívejte se na fakt odvážné fotky

Autor: TV Prima

Popisek: Ornella Štiková v TGM

ROZHOVOR, FOTOGALERIE Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání bývalý ministr vnitra a současný velmi žádaný advokát Tomáš Sokol, kvazimodelka a v médiích snad nejsledovanější matka Ornella Štiková a profesionální cyklista Leopold K?nig. A zvláště podivuhodná Ornella, které se ani nedá říci ´missmodelka´, což je oblíbená kategorie mnoha našich celebrit, neboť na Miss je ošklivá a na modelku tlustá, se prezentovala způsobem, že by po ní s nadšením sáhl leckterý veřejný dům… Premiéru dalšího dílu TGM, kde si moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika, uvidíte v neděli 2. listopadu na Primě.

Po právnickém esu přišla do studia modelka Ornella Štiková, která vešla do povědomí veřejnosti tím, že porodila dítě Josefu Koktovi. Moderátoři začali předčítat titulky článků, které našli v novinách, a nevěděli, u kterého se zastavit dříve. Zaujalo je i to, proč dostala modelka jméno Ornella. Michal prohlásil, že Ornella Štiková mu zní podobně, jako kdyby se jmenoval Jimmy Suchánek. „Když mi rodiče jméno dávali, tak ale počítali s tím, že asi nebudu Štiková nadosmrti. Takže je vlastně jedno, jaké křestní jméno dají dceři,“ namítla Ornella „To je pravda, Ornella Koktová je něco jinýho,“ podotkl Michal. „Ale iniciály O. K. přece zní dobře, ne?“ hájila se modelka. 

I Tarantino se musí podepisovat

Moderátoři se pak vyptávali, proč dala synovi jméno Quentin. „Jméno Quentin není frekventované, to je jeden z důvodů. Quentin znamená pátý a on je Pepovo páté dítě,“ vysvětlovala. „Vy jste ale nemyslela na to, že ten kluk se bude muset někdy podepisovat,“ namítl Michal. „Tarantino se určitě taky musí podepisovat,“ přirovnala svého syna ke známému filmovému režisérovi modelka.

Pod článkem najdete fotogalerii, kde Ornella odhaluje snad vše...

Moderátory zaujala i tím, že prozradila, že už ve dvou letech jí rodiče nechali udělat horoskop, v němž bylo všechno předpovězeno. „Astrolog vypočítal celý můj život, bylo tam napsáno i to, že poznám staršího muže, který bude v podstatě kurevník a náš vztah vyjde najevo po velkém mediálním – společenském skandálu,“ sdělila národu Ornella.

Zpočátku jsem brečela, pak jsem si zvykla

Jak se cítíte, když se váš život tak často propírá v médiích?

Zprvu to byl šok, něco nového a nezvyklého, ale už to beru jako něco, co je skoro na denním pořádku. Když se o sobě něco dočtu, už to umím vypustit a neřešit to. Ale ze začátku jsem se občas i rozbrečela. Byla jsem naivní a s novináři mluvila hodně otevřeně. Mrzelo mě, když to pak použili, občas jsme se kvůli tomu dohadovali i s partnerem. Byla jsem těhotná, takže citlivá, a spousta věcí mě tenkrát rozbrečela.

Neplánujete ještě jednoho potomka?

Určitě ano, nechci, aby Quentin byl jedináček. Nechávám to plynout, ale musím přiznat, že bych nerada měla druhé dítě už teď, raději bych ještě chvíli počkala. My se sestrou jsme od sebe o tři a půl roku, což se mi zdá jako ideální rozdíl.

Vystudovala jste gymnázium, chcete ve studiu ještě pokračovat?

Mým snem je studovat DAMU. Nebo nějakou humanitní vysokou školu. Vždycky jsem se učila dobře a vystudovala jsem poměrně náročné gymnázium, takže studijní předpoklady určitě mám. Ale i s vysokou školou chci zatím počkat.

Jak vám změnilo život, když jste se stala mámou?

Nejdřív jsem si to až tak moc neuvědomovala, miminko mi dávalo docela zabrat, asi jako každé mámě. Krmila jsem ho, v noci k němu vstávala, moc se nevyspala. Teprve až po třech měsících, kdy Quentin začal spát celou noc, se mi ulevilo a já jsem si měla konečně čas uvědomit, jaký zázrak je, když se vám narodí dítě. 

Připadáte si teď zodpovědnější, zkušenější, starší?

Určitě ano. Zestárla jsem, nebo se stala trochu usedlejší a konzervativnější nejen kvůli tomu, že jsem se stala mámou a vnímám všechno to nebezpečí kolem, ale i tím, že mám staršího a klidného partnera. 

Vždycky jste chtěla mít klidného a staršího partnera?

Vždycky mě přitahovali spíš starší muži. S vrstevníky jsem si nikdy moc neměla co říct. Nevím proč. Můj partner je muž, kterému můžu říct úplně všechno, propovídali jsme vždycky hodiny a hodiny, ví si se vším rady, dokáže mi pomoct, uklidnit mě, v tom je jeho kouzlo.

Kdy jste se společně něčemu zasmáli?

Každý den se hodně smějeme, třeba když mi partner vypráví některé historky ze svého života.

V čem se naopak neshodnete?

Jedině v tom, že on nedokáže uklidit podle mých představ. Třeba když vaří, nedokáže vyleštit plotnu nebo digestoř, takže jsou na ní šmouhy.

Takže jste vysazená na pořádek?

To si nemyslím, jen mi vadí takovéhle drobnosti.

Máte v plánu seznámit Quentina s jeho starším bráškou Kristiánem? (Kristiána má Josef Kokta z předchozího vztahu s Gabrielou Partyšovou – pozn.red.)

Kromě Kristiána se Quentin zná se všemi staršími sourozenci a vychází spolu dobře. Chtěla bych, aby spolu komunikovali.

zdroj: TV Prima

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace