Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Drsné útoky na herečku Vilhelmovou pokračují. Kdo je hlavní nepřítel a ustojí Táňa jeho poslední atak? Čtěte

10.09.2014
Drsné útoky na herečku Vilhelmovou pokračují. Kdo je hlavní nepřítel a ustojí Táňa jeho poslední atak? Čtěte

Foto: Dejvické divadlo

Popisek: Táňa Vilhelmová je nejnenáviděnější českou herečkou, spadeno na ni má obzvlášť bulvárník Novotný. Že by patřil k odmítnutým nápadníkům?

Bulvárník Pavel Novotný si nenechá ujít příležitost, aby se do Táni Vilhelmové neobul. V jeho eXtra si ji bere na paškál poměrně část, tak často, že to vyvolává dohady o jeho silné osobní antipatii.

Trnem v oku je herečka Táňa Vilhelmová kdekomu, obzvlášť od té doby, co v její náruči skončil nezbožňovanější mladý herec Viktor Dyk. Jeho fanynky se nemohou vyrovnat s tím, že si nabrnkl o sedm let starší ženskou, když má kole sebe tolik krásných mladých holek, které by se pro špetku jeho přízně přímo přetrhly. Mimořádně má na ni ale spadeno bulvárnk Pavel Novotný. Copak mu asi provedla?

Nejvíc má na Vilhelmovou spadeno bulvárník Pavel Novotný, jeho útoky zavání osobní averzí. Copak mu asi provedla?

Nejvíc má na Vilhelmovou spadeno bulvárník Pavel Novotný, jeho útoky zavání
osobní averzí. Copak mu asi provedla?

Všeobecně neoblíbená

I v herecké branži se najde řada těch, kteří Táňu „nemusí“. Ještě horší má však pozici u novinářů. Arogantní, nezdvořilá, nevychovaná, hloupá… jakoby nelichotivá přízviska získala současně s nerozlučným přátelstvím s kolegyní Aňou Geislerovou. Aňa je sice protivná, poté co se ale s někým domluví třeba na rozhovoru, funguje docela normálně a je ochotná jít takzvaně na trh i s podrobnostmi ze svého soukromí.

Vztah Vilhelmové a Dyka leží v žaludku nejedné kolegyni, kopačky by Táně kdekdo přál

Vztah Vilhelmové a Dyka leží v žaludku nejedné kolegyni, kopačky by Táně kdekdo přál

To s Táňou je práce složitější, nebo spíš téměř na nule. Většinou se chová tak, jako by jí i slušný pozdrav působil nepřekonatelné obtíže. „Je zkrátka hloupá a je si toho vědoma, takže se bojí rozpovídat. Bojí se, že to okamžitě vyjde najevo a novináři si ji pořádně vychutnají,“ říká novinářka, která se pohybuje v českém showbyznysu již léta. „Ani Aňa sice není žádný génius, prezentuje se ale světu taková, jaká opravdu je, a nesnaží se něco hrát.“

Má na Vojtu špatný vliv

Vilhelmové má kdekdo za zlé, že nejen vypadá spíš jako Dykova matka než partnerka, ale především má na něj špatný vliv. Zbožňovaný hezounek přebírá její „hvězdné manýry“, takže zatímco dřív byl vstřícný, slušný a ochotný, od té doby, co žije s Táňou, práce s ním je čím dál komplikovanější. Naposledy se o jeho výmyslech zmínil režisér pohádky Tři bratři Jan Svěrák, který pro Super.cz prozradil, co všechno bylo potřeba, aby ze sebe na place vydal to nejlepší.

Vojta Dyk jako Karel Hynek Mácha - která romantická holka by se do něj nezamilovala!

Vojta Dyk jako Karel Hynek Mácha - která romantická holka by se do něj nezamilovala!

„Vojta Dyk je trochu složitej, než se dostane na plac. Jak je přeci jenom hvězda, je zvyklý, že si ten svůj prostor musí vybojovat. Chce takovou a makovou pracovní dobu, tolik dní přesně a karavan. To vše si nadiktuje. A to štve,“ prozradil Svěrák. Aby ale na „hvězdu“ nedštil jenom oheň a síru, vzápětí dodal, že je na place zábavný, milý a září. Otázkou je, zda mu pod vlivem partnerky naroste sebevědomí až do nadoblačných výšin, nebo se vzpamatuje a vrátí zase zpátky na zem, dřív než ho tam srazí nečekaná konkurence.

Česká Yoko Ono

Díky novému partnerovi se Vilhelmová dostala do obdobné situace jako kdysi křehká Japonka Yoko Ono, fanynkami vášnivě nenáviděná manželka člena legendární skupiny Beatles Johna Lenona. Spadeno na ni má i řada kolegyň, ulovila přece jednoho z nejhezčích chlapů, kteří byli v branži k mání. Výrobců „zaručených zlých zpráv“ tudíž může mít Vilhelmová kolem sebe pěkně dlouhou řadu, a tak není divu, že například nedávno zveřejnil Rytmus života informaci od nejmenovaného „Dykova kamaráda“, že prý má herec již několik týnů novou mladou milenku. Navíc jí kdekdo vyčítá, že zavinila rozpad úspěšné skupiny Nightwork. Kapela, která vznikla jako záminka k záškoláctví svých zakladatelů Františka Soukupa a Emila Kopty, si libovala v recesi a patosu a bojovala proti konvenci, sklidila obrovský ohlas, když se v roce 2008 oficiálně ujala podpory homosexuality hitem a videoklipem Globální oteplování.

Skupina Nightwork zaujala mimo jiné i smyslem pro recesi, takhle třeba vyrazila na Sázavafest

Skupina Nightwork zaujala mimo jiné i smyslem pro recesi, takhle třeba vyrazila na Sázavafest

Nightwork se během několika let poprala s konkurencí a držela se několik let na předních příčkách českých hudebních hitparád. Navíc s díky svému frontmanovi Vojtěchu Dykovi propracovala do přízně fanoušků všech věkových kategorií. Loni v březnu kapela oznámila chystané tour ČAUKi MŇAUKi TOUR. To se ale nakonec překvapivě scvrklo na jediný koncert v O2 Areně, po němž se Nightwork rozhodli odejít z hudební scény. Na jejím rozpadu má prý přímo lví podíl právě Vilhelmová. „Vy myslíte, že Nightwork končí kvůli mně?“ zděsila se vzápětí Vilhelmová: „Zvláštní představa, že bych měla takovýhle vliv.“ Kdekdo si to ale opravdu myslí, přinejmenším široká základna šílených fanynek, které přišly o své modly. A nepřímo to přiznal v rozhovoru pro server iDnes,cz i Dyk, když prohlásil: „Pro mě byla kapela dlouho rodinou, ale pak jsem ji zcela svobodně nahradil rodinou vlastní. A člověk si musí vybrat – já už nemůžu být pořád s klukama, potřebuju co nejvíc času pro rodinu opravdovou.“ Takže kdyby se opravdu objevila nějaká nová kráska, která by získala jeho srdce, spousta škodolibců by spokojeně zamnula rukama.

Nenáviděný tandem

Dvojici Gaislerová-Vilhelmová se rozhodně nedá upřít, že neomylně vyhmátly metodu, jak na sebe upozornit. Co by se u jiných dalo ještě brát jako přijatelná nafoukanost, dotáhl nenáviděný tandem k dokonalosti. Jejich hříchy shrnul bulvárník Pavel Novotný, který je na Táňu tak vysazený, jako by od ní dostal kopačky. Nerozlučné kámošky údajně kastují lidi do dvou skupin, na ty od filmu a zbylý póvl. Novinářům prakticky nejsou k dispozici, s výjimkou období od října do prosince, kdy neustále obtěžují se svým vánočním dobročinným bazarem, takže před nimi žurnalisté spíše v děsu prchají. Dokonce i populárnímu moderátorovi Janu Krausovi dodnes zůstává rozum stát, jak Geislerová dokázala reagovat „bazarovou“ odpovědí i na otázky, týkající se štěpení atomu.

Svůj každoroční vánoční bazar prezentují Vilhelmová s Geislerovou, jako by šlo o událost celosvětového významu

Svůj každoroční vánoční bazar prezentují Vilhelmová s Geislerovou,
jako by šlo o událost celosvětového významu

V osobních životech po nich prý, alespoň tedy podle webu eXtra.cz, zůstává jen pachuť. Vojta Kotek byl prý po románku s Táňou tři roky neurotický, o Anině manželovi Janáčkovi se zase šušká, že po jejím poněkud trapném pokusu omotat si kolem prstu miliardáře Shenara chodíval v okolí svého bydliště se zubním kartáčkem na provázku a vykřikoval: „Bože, jak jsem mohl být takový debil. Proč já si raději nevzal Pištu Hufnáglovou.“ Neznámou rozhodně není ani jejich vřelý vztah k alkoholu, který požívají v hojné míře, kdykoli se to hodí, a jejich následné chování je pod vší kritiku.

Plné zuby má svérázné dvojice i prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška, především kvůli nechutnému zneužívání jeho jména. Neexistuje mejdan, na kterém by nevyhrožovaly ochrance, že pokud je nepustí, „zavolají Barťákovi“. Jménem kdejakého známého se prý domáhají i vstupů na jiné festivaly, do kulturních památek a klidně i cestování pražskou hromadnou dopravou bez jízdenky. Vilhelmová se údajně dokonce domáhala role v seriálu Sanitka 2, protože se zná s MUDr. Skalkou. Zlí jazykové tvrdí, že se Bartoška se bojí Aně říct, že ji i její kámošku nesnáší, protože má strach, že by ho mohla fyzicky napadnout, žertuje dosti na hraně Novotný ve svém eXtra.cz.

Tanečnice od tyče

V deseti letech začínala Vilhelmová s baletem, studia na Státní konzervatoři Praha nedokončila a jednu dobu se dokonce živila v jistém pražském nočním podniku jako tanečnice u tyče. Její chování k lidem nejspíš předurčily komplikované vztahy v rodině. Její matka Karla Winklerová žije v jihoafrické Pretorii, otec zase na Ukrajině, kam údajně utekl z České republiky kvůli dluhům. Má o dva roky staršího bratra Viktora a podle svých slov „hromadu nevlastních sourozenců“.

S producentem Pavlem Čechákem se Vilhelmová rozvedla, protože byla těhotná s Vojtou Dykem

S producentem Pavlem Čechákem se Vilhelmová rozvedla, protože byla těhotná s Vojtou Dykem

Po několika vztazích s partnery ze světa herců i neherců se v červenci 2005 vdala za filmového producenta Pavla Čecháka. Pouhých pět měsíců po svatbě se jim narodil syn František a o tři roky později druhý syn Cyril. Manželství zkrachovalo kvůli Tánině vztahu s Vojtou Dykem a na rozvod Vilhelmová velmi spěchala, aby podle zákona nebyl Čechák zapsán i do rodného listu jejího potomka. Nakonec vše klaplo, v lednu 2013 se rozvedli a v květnu už Táňa povila syna Aloise Vojtu Dykovi.

Vilhelmová s kočárkem, v němž si hoví Dykův syn Alois. Je otázkou, jak dlouho bude zbožňovanému krasavci o sedm let starší partnerka stačit

Vilhelmová s kočárkem, v němž si hoví Dykův syn Alois. Je otázkou, jak dlouho bude
zbožňovanému krasavci o sedm let starší partnerka stačit

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace