Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jsi zloděj a lhář! Okradls děti! Sámer Issa prý platí drogy z peněz, které vybral na charitu

21.08.2014
Jsi zloděj a lhář! Okradls děti! Sámer Issa prý platí drogy z peněz, které vybral na charitu

Foto: Facebook

Popisek: Bujaré večírky, povolné slečny a potoky alkoholu jsou základem "slávy" Sámera Issy. Teď navíc čelí obvinění, že utrácí peníze, vybrané na charitu. Takhle si většina rodičů idol svých dospívajících dětí nejspíš nepředstavuje

Zpronevěřil peníze pro chudé děti v Sýrii! Zneužil charitu! Má dluhy! Při oslavě narozenin Sámera Issy, hvězdičky první české SuperStar, který je smíšeného syrsko-českého původu, měla napilno policie i ochranka. Zpěvák prý dluží, na koho se podívá, dokonce si prý přilepšuje z charitativního účtu!

Zloděj! Lhář! Podvodník! Takový mazec slavná Žižkovská věž ještě nezažila! V jedné z nejluxusnějších pražských restaurací se konala velkolepá party na oslavu 29. narozenin Sámera Issy. Takové gratulanty však rádoby slavný zpěvák rozhodně nečekal. Demonstranti, vyzbrojení megafonem, se na něj sesypali jako vosy už před vchodem a rozhodně si nebrali servítky. „Pane Isso, kde jsou peníze pro děti v Sýrii? Kam jste je dal? A co je s nadací?“ Tak zněly ty slušnější otázky, které se rozléhaly na celý Žižkov.

Odpůrci Sámera Issy uspořádali při jeho oslavě menší demonstraci. Obviňují ho, že zpronevěřil peníze, které vybírá na pomoc chudým syrským dětem

Odpůrci Sámera Issy uspořádali při jeho oslavě menší demonstraci. Obviňují ho,
že zpronevěřil peníze, které vybírá na pomoc chudým syrským dětem

Potrava pro bulvár

Bez skandálu se ani jeden z Issových večírků neobejde, nejspíš proto, aby měla bulvární média o čem psát. A tak když se ani jeden ze Sámerových odpůrců neodhodlal k fyzickému napadení, postaral se o ostudu sám. „Kde jsou peníze, co jste vybral na hladovějící děti v Sýrii? To je raději necháte zemřít? Co jste to za člověka?“ křičela na něj žena, která si ho před vchodem natáčela na mobilní telefon. Issa ji odkázal na webové stránky, pak však popadl láhev šampaňského a zlil ji od hlavy k patě. „Tohle slušný člověk přece neudělá. Takhle se nemůže chovat muž k ženě, a ještě navíc starší,“ komentovala postižená jeho hulvátství. Issa to však vidí jinak – označil příhodu za cílený útok na svou osobu a prohlásil, že podá trestní oznámení.

První láhev sektu "bouchnhul" Issa hned po příjezdu na oslavu. Fakt, že přitom polil ženu, která mu kladla nepříjemné otázky, zhodnotil jako útok na svou osobu

První láhev sektu „bouchnul" Issa hned po příjezdu na oslavu. Fakt, že přitom polil ženu,
která mu kladla nepříjemné otázky, zhodnotil jako útok na svou osobu

Zatímco se u paty věže jeho odpůrci rozčilovali, užíval si přízeň přítulných krásek, hromady dárků a potoky šampaňského. A tak kdosi přitvrdil – během večera dokonce dorazila na Issův soukromý mobil výhružná esemeska. „Neuvidíš mě ani nepoznáš, ale až to budeš nejmíň čekat, vrazím ti kudlu do břicha,“ psal neznámý. Leckdo by si řekl, že tady už přestává veškerá legrace. Issa však jen nařídil ochrance, aby při ‚lustrování‘ příchozích používala pro jistotu i detektor kovů, a přitulil se k ‚vystajlované‘ nafukovací panně, kterou dostal.

Zneužívá charitu?

V nadaci, kterou Sámer Issa založil na pomoc chudým syrským dětem, údajně není ani koruna. Hlasitě na problém upozornil před čtvrtrokem syrský fotograf Mike Akad, poté co o něm Issa začal rozhlašovat, že mu nasliboval velké peníze za vystoupení v Dubaji, a pak si hrál na mrtvého brouka. „On hrozně lže. Ukončil jsem přípravy angažmá, protože jsem poznal, že peníze pro syrské děti používá na kupování drog,“ prohlásil tvrdě Akad pro Super.cz. „Právě kvůli charitě jsem s ním začal spolupracovat a z toho angažmá také slíbil přispět jistou částkou, proto jsem mu pomáhal. A skončil jsem s ním ve chvíli, kdy jsem prokazatelně věděl, že u sebe nemá ani korunu, jen peníze, které se vybraly ten večer na Sýrii, a z nich si koupil drogy. Mělo to pomoci syrským dětem, a že je někdo okrádá, aby měl na živobytí, z toho jsem zhnusený,“ dodal.

Tuhle krasavici dostal Sámer k narozeninám

Tuhle krasavici dostal Sámer k narozeninám

Nevyřízených účtů má zpěvák zřejmě víc. Před čtyřmi roky se rozešel ve zlém s bývalou kamarádkou ze SuperStar Martinou Balogovou, o níž začal prohlašovat, že na něj udělala podraz kvůli penězům z koncertu ve Valašském Meziříčí. „Hráblo mu, je to nesmysl!“ komentovala tehdy jeho nenávistné výlevy zpěvačka pro média. Před pár dny zase kontaktoval média jeho bývalý spolupracovník Karel Jech, který pro něj stříhal videoklip. „Ze dne na den měnil názory, to bylo asi ovlivněno tím, jak moc si ten den šlehnul… Není zrovna lehký vyhovět člověku, co vlastně ani pořádně neví, co chce,“ prohlásil Jech. Dodal, že zpěvák dluží jemu i dalším lidem nemalé peníze, údajně se vyhýbá zaplacení pohledávek a vyhrožuje mu zmlácením.

Potetovaná hysterka

Údajné výhrůžky smrtí nejsou u Issy žádnou novinkou, tuhle ohranou písničku, jak na sebe upozornit, již zazpíval víckrát. Na svůj prapodivný psychický stav upozornil již na předloňské oslavě narozenin, kterou uspořádal v duchu agenta 007 Jamese Bonda a do jednoho z kasin v centru Prahy se dokonce nechal přivézt limuzínou. Poté si však před novináři srdceryvně poplakal, protože nedorazila jeho rodina. Loni před Vánoci na křtu čehosi, o čemž nikdo neví, co to vlastně bylo, se v baru strhla bitka, během níž byl pobodán český olympionik v boxu Petr Horáček. Zpěvák však prohlásil, že se vlastně nic moc nestalo. Vzápětí však vyrukoval s teorií, že by mu někteří lidé moc rádi ublížili.

Média mu na to skočila, spekulovalo se dokonce o albánské mafii. V dubnu k ní Sámer přidal ještě Ukrajince, kteří ho údajně naháněli po Praze, nicméně se jim útok nezdařil. „Zřejmě je to další případ jedince v českém showbyznysu, který má potřebu upozornit na sebe a užívá k tomu projevy, svědčící o jisté psychické poruše osobnosti,“ komentuje jeho počínání stálá spolupracovnice serveru Krajskelisty.cz, psycholožka Martina Kovářová. „Nemůže lidem nabídnout skutečné hodnoty, pro něž by ho obdivovali, a tak hledá zástupné problémy a spoléhá na to, že je bulvární média využijí. Sám sobě tak dodává pocit důležitosti, po němž touží a který tak postrádá.“

Jeden z okamžiků, při nichž si pseudocelebrita Sámer Issa připadá opravdu slavný

Jeden z okamžiků, při nichž si pseudocelebrita Sámer Issa připadá opravdu slavný

Sám se sice označuje za slavného zpěváka, pamatuje si však někdo alespoň jednu z jeho písniček? Jeho hvězdička krátce zablikala v roce 2004 díky první řadě pěvecké novácké soutěže Česko hledá SuperStar, jediné album Busted vydal před deseti lety. Stal se vymetačem večírků a profesionální celebritou, z čeho ale vlastně žije, to není nikomu jasné. Přesto si každoročně uspořádá velkolepou oslavu narozenin, na níž se svléká, vynáší se do nebes a vykládá, že mu jde o život, protože je slavnější než Madonna a včelka Mája dohromady. „Někdo tady huláká něco vůči mému jménu a je to trošku smutné, ale na druhou stranu si říkám, že to patří k tomu. Je to opravdová sláva, která občas bolí a není příjemná,“ řekl Issa serveru Revue.idnes.cz. Zřejmě další adept z líhně českých ‚celebrit‘, který by potřeboval odbornou pomoc.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace