Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Šifra mistra Janečka: Publicisté protikorupčníka a milionáře označují rovnou za satanistu. Víme proč

17.05.2014
Šifra mistra Janečka: Publicisté protikorupčníka a milionáře označují rovnou za satanistu. Víme proč

Autor: kareljanecek.com

Popisek: Janeček dělá podle odborníka jen to, o čem většina mužů jenom tajně sní

Miliardář Karel Janeček by prý rád byl příštím českým prezidentem. Někomu by se na nejvyšším postu ve státě mohl Janček líbit, jinému už méně. Blogerka Petra Bostlová patří do druhé skupiny. Již v roce 2012 prý totiž kráčela po řadě znepokojivých stop a leccos o Janečkovi zjistila. Přišla pý na to, komu vlastně Janeček slouží a odhalila údajně i nejhrůznější problém. Bostlová tvrdí, že Janeček je satanista. A předkládá vlastní důkazy.

Známý bulvární novinář Pavel Novotný před časem ve vysílání Českého rozhlasu oznámil, že příštím českým prezidentem by se rád stal miliardář Karel Janeček, který zbožňuje matematiku. Novotný možná bude jedním z jeho poradců.

Kdysi jsem Janečkovi věřila, ale zjišťovala jsem věci ....

V Česku ale žije i žena, která před nástupem Karla Janečka k politické moci varuje. Jde o blogerku Petru Bostlovou, která ve svých textech na serveru iDnes.cz upozorňuje, že Janeček patří mezi svobodné zednáře a jako jejich člen pracuje toliko v zájmu tohoto společenství. Jak autorka dospěla k tomu, že s Janečkem není něco v pořádku? Podle jejích vlastních slov se tak stalo na základě pečlivého pozorování Janečkových fotografií i osobních setkání. Nakonec přišla na to, že svobodné zednářství není tím nejhorším, co Janeček skrývá.

Vezměme to ale postupně. Bostlová se prý s Janečkem seznámila koncem června v roce 2011 a zpočátku mu prý dokonce fandila, neboť se jí zdálo, že chce známý miliardář bojovat proti nepravostem stejně jako ona sama. Tak to alespoň píše v textu uveřejněném na serveru freeglobe. Do podzimu 2011 však pojala podezření, že s českým miliardářem není něco v pořádku.

„Prapodivné symboly, které má a používá na každém svém kroku, osoby, s nimiž těsně spolupracuje, lidé, kteří se kolem něho bezprostředně motají. Švejnar, Bakala, Randák, Tůma, osazenstvo prapodivného spolku Lípa – kde vznikla i TOP 09, veskrze tzv. havlisté kompletně. A lidé mající především spojení na americké kruhy. Kolem něho pak přesně cílené a organizované, placené tzv. křoví, které má za úkol dělat mu pozitivní PR masáž snad všude. Hlavně pak na internetu. Lidé to vulgární, sprostí, útoční, manipulující, snad ta nejhorší lůza, na jakou člověk vůbec může natrefit,“ vypočítává autorka prvky, které ji znepokojovaly.

Tajné signály a příznačná barva

Znepokojivé signály prý ale Janeček vypouští i osobně. Na sociální síti Facebook má např. fotografii, na které si rukou zakrývá ústa, ale zároveň dvěma prsty téže ruky tvoří písmeno V. Podle Bostlové zakrytá ústa představují symbol mlčenlivosti a dva prsty tvořící písmeno V znamenají údajně vítězství, v něž zednáři věří. Stejné V i na veřejnosti opakovaně ukazoval i exprezident Václav Havel.

Autorka ale našla i další varování. Na jiné fotografii si Janeček podpírá rukou bradu tak, že v celkovém obrazu lze spatřit písmeno G. „Pro nezasvěcené: Základními zednářskými (a iluminátskými) symboly jsou úhelník, kružidlo, váhy, pyramida, písmeno G, které značí začátek řeckého slova „gnosis“, což v překladu znamená „poznání“,“ upozorňuje Bostlová. Následně odkazuje i na modrou barvu u loga Nadačního fondu boje proti korupci (NFPK). I tato barva je prý typicky zednářská.

Od zednářů k satanovi

V roce 2012 Janeček poskytl rozhovor časopisu Esquire, kde podle Bostlové miliardář používá dokonce satanský symbol

„Naprostým vrcholem je však, když Janeček při focení do již zde vícekrát zmiňovaného březnového čísla Esquire už zcela NEZASTÍRANĚ A OČIVIDNĚ (!) a naplno používá vyslovený a naprosto neoddiskutovatelný, přímo satanský symbol! Je to ona, jen zdánlivě snad nesmyslná, fotografie, kdy se téměř přes celou stránku nechává fotit, jak pije z hrnku čaj. Pravou rukou opět naznačuje písmeno V a levou rukou vytváří ZÁKLADNÍ SATANISTICKÝ PRSTOKLAD! (pozn. Zkuste si tak vypít čaj. Já to zkoušela. Takhle hrníček, takovým krkolomným hmatem, nikdy neuchopíte.),“ upozorňuje autorka, která obratem dodává, že Janečkovým pravým záměrem je vítězství satana. „Toto je přání a pravá touha Karla Janečka,“ podotýká.

K dovršení všeho zlého prozradila Bostlová, že jí Janeček zřejmě nedopatřením sám zaslal sms, kde se vystrojil jako ďábel, čímž měl údajně odhalit svou podstatu.

Pozitivní evoluce

Pár měsíců poté, co autorka dospěla k závěru, že je Janeček vyznavačem Ďábla, se doslechla o sérii jeho besed, jež byly souhrnně označeny souslovím „Pozitivní evoluce“. A zděšená se na blogu iDnes.cz rozepsala o tom, co za člověka to vlastně chce kázat české společnosti.

„Karel Janeček pochází z tradiční rodiny komunistické StB (jeho otec byl před rokem 89 rozvědčíkem StB nasazeným v zahraničí a matka příslušnicí SNB, dělající pracovní rozvědčíkovské náplni svého muže i s celou rodinou „křoví“). On sám pracuje pro americké a izraelské tajné služby, v těsném napojení na obě ambasády,“ tvrdí Bostlová.

Přidává také vysvětlení, k čemu má cyklus Janečkovývh přednášek opravdu složit. Sluší e připomenout, že varování Bostlové bylo sepsáno v roce 2012, kdy proběhly krajské volby. Janeček prý dostal za úkol napomoci vyvolání „další barevné americké revoluce.“ A to i proto, že oligarchové byli nespokojeni s výsledkem krajských voleb. V neposlední řadě má pak „Pozitivní evoluce“ napomoci i Janečkovu zviditelnění, které by mohl využít později.

Nech toho nebo ...

Další ze série článků, v nichž autorka odhaluje Janečkovo zednářství i satanismus, vyšel opět na blogu iDnes.cz, a to v únoru roku 2013. Uveřejňuje v něm zprávy, které měl údajně psát sám Janeček. Nabádá Bostlovou, aby přestala se psaním svých článků, jinak nezbude, než proti ní spustit kampaň, ve které bude cíleně zesměšňována.

„Teď sem dostal příkaz od Krále králů, aby na tebe byla kampaň, která tě zesměšní, má tě už dost, jsme malý pán, on vládne světu, chápeš to? V příloze ti posílám, co sme na tebe vymysleli, ale když poslechneš a stáhneš svoje blogy, bude klid“. Tato slova měl podle Bostlové napsat sám Janeček. Jednoznačně to prohlašuje právě na svém blogu.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: redaktor KL1

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace