Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Prezidentův kancléř Mynář se zamiloval na chodbě. Krásná Alex Nosková kvůli němu přišla o prestižní flek. Co o tom dnes říká?

12.04.2014
Prezidentův kancléř Mynář se zamiloval na chodbě. Krásná Alex Nosková kvůli němu přišla o prestižní flek. Co o tom dnes říká?

Autor: archiv

Popisek: Z jednoho vztahu na dálku Mynář utekl, aby vzápětí spadl po hlavě do dalšího

Za současnou známost prezidentova kancléře nepřímo může moderátor Václav Moravec. Novou lásku, moderátorku Alexandru Noskovou, totiž potkal po vysílání jeho Otázek na chodbě České televize. Poté co ji ulovil, přišla kvůli němu o práci.

Když Vratislav Mynář dostal pozvání do nedělního diskusního pořadu České televize Otázky Václava Moravce, netušil, že se mu tím diametrálně změní život. Poté co po zhasnutí kamer vycházel ze studia, téměř se na chodbě srazil s brunetkou, která ho vzala za srdce. Krásná moderátorka Alexanra Nosková mu nešla z hlavy, a tak začal pátrat, jak se k ní dostat.

Musel ji uhnat

Jako by se vrátil do puberty, dopustil se Minář podvodu, jen aby se k objektu své touhy mohl přiblížit. Začal Noskovou uhánět, přestože byl v té době ještě ženatý. „Podvodným způsobem jsem si sehnal telefon na Alex a začal ji uhánět a bombardovat svými neodbytnými SMS. Chtěl jsem, aby mi dala šanci a šla se mnou na kafe,“ přiznal v rozhovoru pro magazín deníku Právo. Zprvu však dostal košem. O šestnáct let mladší moderátorka mu odepsala, že jejich profese nedovolují, aby se potkali. Pro ni to tím skončilo, Mynář byl ale neodbytný. Přiznal, že podobných odmítnutí od ní inkasoval zhruba deset. Byl tak vytrvalý, že ji nakonec ukecal.

Půvabná Alex Nosková se kvůli vztahu s kancléřem Mynářem musela vztát moderování hlavních zpráv ČT

Půvabná Alex Nosková se kvůli vztahu s kancléřem Mynářem musela vztát moderování hlavních zpráv ČT

Kancléře převezl kuchař

Práci dával Mynář vždy přednost, a jakmile získal vysokou funkci, definitivně jí obětoval dlouholetý vztah s manželkou Kamilou. Zatímco makal na své kariéře v Praze, štíhlá tmavovláska bydlela na vesnici u rodičů, takže měli víkendové manželství. V určitém období sice dokonce uvažovali o dětech, předsevzetí vybudovat fungující rodinu však časem zahynulo na odloučení. Kamila byla odkázána jenom na sebe, vedla Mynářův skiareál v Osvětimanech, byla u toho, když se tam před léty vše budovalo, a místní o ní říkají, že vše oddřela sama. Samotu snášela dvě desetiletí, až jí došla trpělivost. Nebo spíš našla lásku u muže, který byl součástí jejího každodenního života – zakoukala se do jednoho z kuchařů v manželově restauraci Na srubu, v níž dělala provozní.

Být vyšoupnut ze sedla kuchařem, to byla i pro jinak diplomatického Mynáře hodně silná káva. „Když po dvaceti letech vzájemného soužití je vám manželka nevěrná s vaším zaměstnancem kuchařem, tak to zacloumá s každým chlapem,“ přiznal Blesku a dodal, že by měl vlastně své dnes již exmanželce poděkovat. „Kdyby neudělala to, co udělala, tak bych s Alex nikdy neměl vztah, jelikož bych byl ženatým mužem.“

Partyzánské spiknutí

Zkušené televizní moderátorce České televize bylo od prvopočátku jasné, že jí intimní vztah s veřejně činným partnerem, navíc vystupujícím pod vlajkou politické strany, pořádně zkomplikuje kariéru. A tak když z ní konečně vymámil příslib setkání, stanovila si podmínky hodné partyzánského velitele. „Bylo to v restauraci bez oken, se zvláštním vchodem a mohl k nám jen kuchař a číšník,“ přiznal Mynář. Takhle potají se scházeli asi tři měsíce, než všechno prasklo. A najednou spolu konečně mohli jít nakoupit, na večeři… Alex však vzápětí stihl očekávaný trest.

Veřejnoprávní televize si nemůže dovolit podezření ze střetu zájmů kvůli vztahu své moderátorky  vrcholným státním úředníkem, a tak byla Nosková koncem roku „odklizena“ z hlavní zpravodajské relace České televize. Zprvu se vrátila k uvádění ranních dopravních informací, od března pak přešla do brněnské redakce ČT, která připravuje Události v regionech. Zdá se, že s ní Mynář spadl z bláta do louže, protože ho čeká další vztah na dálku. Dopadne tentokrát lépe? „Jemu přeji štěstí, když tak zapracovalo jeho srdíčko. Alespoň pochopí, co je to láska. Jí zase moc přeju, aby si jí vážil mnohem více, než tomu bylo u mě,“ vzkázala novému páru prostřednictvím médií Mynářova exmanželka Kamila.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace