Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Temperamentní Partyšová už není single.Předvedla radikální změnu vkusu

16.03.2014
Temperamentní Partyšová už není single.Předvedla radikální změnu vkusu

Autor: archiv DE

Popisek: Po boku Gábiny Partyšové stanul nový partner, bývalý hradní "pan etiketa" Ladislav Špaček

Sexy moderátorka Gábina Partyšová sice nového partnera ještě oficiálně nepřiznala, sama už ale večery rozhodně netráví. Jejím půvabům podlehl bývalý hradní odborník na etiketu Ladislav Špaček. Dokonce už prý kvůli ní opustil manželku Evu.

Skandál, který se rozpoutal kolem nevěrného manžela Pepy Kokty a jeho mladičké milenky Ornelly Štikové, už krásná moderátorka Gábina Partyšová zjevně překonala. Zatímco během manželství s jedním z nejúspěšnějších podnikatelů v oblasti médií, marketingu a reklamy prý moderovala akce jenom proto, aby přišla mezi lidi a nevyšla ze cviku, po rozvodu se zase musela začít pořádně otáčet.

30 mega v plusu

I když se v době sňatku mluvilo o předmanželské smlouvě, zhrzená kráska nakonec na rozchodu s Koktou pořádně vydělala – exmanžel jí nechal majetek za zhruba 30 milionů korun. Kokta platí na syna Kristiána královské výživné, jehož výši moderátorka odmítá prozradit. Po rozvodu na ni nechal velkorysý nevěrník přepsat sídlo na Floridě i luxusní dům za Prahou, na který však Gábina stále ještě musí splácet hypotéku. A životní styl sexy třicátnice, kterou vzhled živí, je pořádně nákladný, takže ani není divu, že se drobná brunetka začala rozhlížet po partnerovi, s nímž by mohla při společenských akcích spolupracovat. Nakonec měla šťastnou ruku a zrodil se nevšední pár, jehož souznění by býval nikdo nečekal.

Radikální změna vkusu

Po devíti letech soužití s gigantickým Koktou, jenž svým vzhledem spíš připomíná dobromyslného medvídka, zjevně Partyšová zatoužila po změně. Kdo by ale hledal po jejím boku pořádně osvaleného zajíčka, bude velmi překvapen. Zatímco manžel Kokta byl o 21 let starší, Gábinin nový přítel dokonce začal v době jejího narození pomýšlet na oslavu třicetin. Zato je ale štíhlý, elegantní a gentleman každým coulem. Navíc odborník na společenské chování, jehož taktovce se ochotně podřizoval i prezident Václav Havel. Ano, je to opravdu on – „pan etiketa“ Ladislav Špaček.

Havlův král etikety

Bývalý pedagog, který vyučoval na Karlově univerzitě vývoj české gramatiky, po revoluci krátce pracoval jako novinář v České televizi, aby se vzápětí stal tiskovým mluvčím prezidenta Václava Havla. Tenkrát hbitě sáhl po Společenském katechismu legendárního J. S. Guth-Jarkovského, někdejšího ceremoniáře T. G. Masaryka. Oprášil ho, aplikoval do chodu Kanceláře prezidenta republiky a rázem se proměnil v uznávaného znalce pravidel společenského chování, přezdívaným „pan etiketa“. Gábina ho prý poprvé kontaktovala před Plesem v opeře, když jí onemocněl domluvený pánský doprovod. Chtěla se ujistit, zda je přípustné, aby vyrazila do společnosti s kamarádkou.

Chvály nehodné skóre

Právě temperament je jednou z Gábininých výrazných vlastností, kterou upjatého elegána okouzlila. „Je taková trošku divoká, dynamická, přirozená a naturální povaha. Dostat ji do nějaké šablony, do nějakých norem, to je hodně obtížné,“ prohlásil o ní Špaček v rozhovoru pro style.iprima.cz. S okatou divoškou vytvořil vyhledávaný moderátorský pár, na pódiu to mezi nimi pořádně jiskří a prý jim to báječně klape i v soukromí. Leccos by o tom zřejmě mohla prozradit Špačkova manželka Eva, bývalá zástupkyně ředitele na jedné pražské jazykové škole, která mu porodila dvě děti. Partyšová prý totiž probudila v jejím manželovi druhou mízu a přípravy na rozvod jsou v plném proudu. Půvabná moderátorka, s níž před lety Kokta podváděl dva roky svou první ženu Alenu, by si tak připsala na konto již druhé rozvrácené manželství.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace