Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Utajené manželky a partnerky českých celebrit: Prohlédněte si paní Colombové, některé vás překvapí

02.03.2014
Utajené manželky a partnerky českých celebrit: Prohlédněte si paní Colombové, některé vás překvapí

Autor: Český lev

Popisek: Na tomto červeném koberci se prošly celebrity i se svými, dosud utajovanými partnery.

FOTO Hrají v divadlech, skrývají se na druhé straně kamery, nebo prostě žijí „obyčejný život". V záři reflektorů se mihnou jen sporadicky, když jejich životní partnery čeká nějaká ta významná životní událost. Třeba při předávání Českých lvů. To pak konečně můžeme na vlastní oči spatřit ty, kteří sdílejí každodenní starosti i slasti s celebritami.

Táňa Pauhofová a Martin Val'ovský

Sexy zrzka z Bratislavy Táňa Pauhofová, která u nás nejvíc zabodovala v Románu pro muže, je v utajování partnerů přímo přebornicí. Svůj nový úlovek vyvenčila poprvé ve společnosti až na letošních Českých lvech. Vysoký elegán po jejím boku je úspěšný slovenský podnikatel Martin Val'ovský, jehož konta jsou obtížena sedmimístnými částkami. Jistě to ale není jediná kvalita, kvůli níž rodačka z Bratislavy vyšoupla po sedmi letech ze svého života předchozího přítele, kolegu z branže Tomáše Maštalíře.

Eliška Balzerová s manželem Janem

 

Jedním z nestabilnějších manželství v českém showbyznysu se může pochlubit Eliška Balzerová. S režisérem a producentem Janem Balzerem má dvě děti, jsou spolu už déle než čtyři desetiletí a milují se stejně jako zamlada. O devět let starší partner na ní může oči nechat a svými city se netají ani na veřejnosti. Vzpomínáte si, jak v komedii S tebou mě baví svět masírovala herečka jistého pacienta? Tak to si pořádně vychutnala před kamerou právě svého manžela.

Eva Jeníčková a druhý manžel Viktor Tauš

Když se mezi hosty objeví americká herečka Eva Jansen, nenechte se mýlit. Je to opravdu Vendulka utěšitelka z Básníků, česká herečka a tanečnice Eva Jeníčková, která se provdala za amerického bubeníka a experta na bojová umění Marka Mikitu. Pak ale přišlo natáčení druhého dílu komedie Sněženky a machři, během nějž se seznámila s režisérem, scenáristem a producentem Viktorem Taušem. A Američan ostrouhal.

Marek Eben a Markéta Fišerová

Nejkultivovanější gentleman Marek Eben je ve světě celebrit nejoddanějším manželem vůbec. Žije jen pro svou ženu, kdysi velmi nadějnou herečku Markétu Fišerovou, i když jejich společný život velmi brzy obrátil osud naruby. Brali se v kostele, jsou praktikující katolíci, takže ani jinou možnost nepřipouštějí. On je přesvědčen, že jen Markéta je pro něj ta pravá, ona mu paradoxně dokáže ze svého kolečkového křesla pomáhat z depresí, jakoby byla ta silnější. Měli to v životě těžké, ale možná i díky tomu mají tak nádherný vztah, o jakém se většině z nás může jenom zdát.

 Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou

Když si Miroslav Donutil bral svou ženu Zuzanu, měla svatební kytici z konvalinek. Od té doby jí každoročně nosí k výročí právě tyhle křehké kvítky, vždycky tolik, kolik let už spolu jsou. A tahle kytka je nad všechny dary světa, tím spíš, že se brali 30. prosince, takže je pořádná fuška vůbec ji sehnat.  Zuzana původně pracovala v hudebním vydavatelství, dnes je úspěšnou spolumajitelkou kavárny v centru Prahy. Určitě by se ale neztratila ani před kamerou.

Jiří Bartoška své ženě Andrei neřekne jinak než Adélka

Jiří Bartoška patří mezi herci k menšině, která našla partnera úplně mimo svět celebrit. Jeho žena Andrea se může pochlubit doktorátem z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, vystudovala totiž archeologii. Nestárnoucí lamač dívčích srdcí jí neřekne jinak než Adélka, mají spolu dvě děti a prezident karlovarského filmového festivalu je do ní stále tak zamilovaný, že ji nedokážou v jeho očích zastínit ani nejslavnější hollywoodské hvězdy.

Oldřich Kaiser s dcerou Karolínou

Na partnerky, které by měly nekonečnou trpělivost s jeho láskou k alkoholu, neměl Oldřich Kaiser štěstí. Když tedy potřebuje dámský doprovod, zpravidla stane po jeho boku dcera Karolína, kterou má z manželství s hereckou kolegyní Naďou Konvalinkovou. Po otci však nezdědila jenom talent, ale i neřesti, takže ji kvůli alkoholu vyhodili z konzervatoře krátce před maturitou a nedávno dokonce skončila na psychiatrii.

David Novotný s manželkou Andreou

Hvězda seriálu ČT Čtvrtá hvězda David Novotný na svou slabost pro slabší pohlaví pořádně dojel. Jeho bývalá partnerka Jana, s níž má devítiletou dceru Emu, a manželka Aneta, jež mu porodila Anežku a Pepíka, se totiž proti němu spikly. Báječně si rozumějí, a když se sejdou, pořádně mu prý umyjí hlavu. Davidovi tudíž nezbývá než tvrdit, že si tak báječné vztahy vždycky přál.

Lenka Termerová a Moris Issa

Televizní režisér se před objektivem jen tak neobjeví, většina diváků si jeho jméno ani nepřečte v titulcích, a tak je manžel herečky Lenky Termerové nepříliš známou tváří. Moris Issa přijel do Prahy ze Sýrie v roce 1963 studovat filmovou režii a kvůli okaté Lence z Ypsilonky tu už zůstal. Mají spolu temperamentní dceru Marthu, jejímž životním partnerem je režisér David Ondříček. A pozor, nepleťte se – herečka Klára Issová není její starší sestra, ale sestřenice.

Martha Issová a David Ondříček

To dcera Martha Issová se do svatby zatím nehrne, možná i proto, že způsobila v rodině pořádný průšvih. Svého partnera, režiséra Davida Ondříčka, totiž přebrala sestřenici Kláře. Zatímco Martha po jeho boku rozkvetla a po porodu dcery Františky se proměnila z bláznivé teenagerky v sexy krásku, Klára se uzavřela do sebe. Zkrátka jim nedokáže odpustit.

Ivan Trojan s manželkou Klárou

O sedm let mladší manželku Kláru vídáme po boku Ivana Trojana na veřejnosti opravdu jen výjimečně. Sestra olympijského vítěze Lukáše Pollerta totiž většinou neví, kam dřív skočit, protože mu porodila už čtyři syny. Dobře ji znají diváci pražského Divadla na Palmovce a v roli Ivanovy manželky se objevila před kamerou i v úspěšné komedii režiséra Davida Ondříčka Jedna ruka netleská. Už déle než deset let střídavě bojuje s těžkými depresemi. Až porod čtvrtého syna Václava, kterému budou v dubnu dva roky, jí zřejmě pomohl.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace