Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Doleželová je zlatokopka, která si celonárodní potupu od Karla Janečka zasloužila, prozrazuje dáma, obeznámená se zákulisím

10.01.2014
Doleželová je zlatokopka, která si celonárodní potupu od Karla Janečka zasloužila, prozrazuje dáma, obeznámená se zákulisím

Foto: Hvězdný bazar

Popisek: Jana Doleželová stihla ve Špindlu, kde zhasla její nová známost, ještě účinkovat v charitativním Hvězdném bazaru.

VIDEO Musel to být určitě šok, když se modelka Jana Doleželová chtěla pochlubit všem novým, pohledným a ke všemu megabohatým milencem, který ale přímo reportérce primáckých VIP zpráv sdělil, že Vánoce trávil ne s ní, ale s bývalou ženou a dcerami a také… s Markétou, ženou, s níž již šest let žije, jak sám řekl. V televizi se Jana ještě smála na celé kolo a žertovala, že možná zbytek dovolené budou trávit každý sám, přesto ještě večer ji reportéři zachytili s Janečkem na diskotéce v láskyplném objetí.

Vadit to bývalé missce  začalo až v okamžiku, kdy zjistila, že se Janečkova přiznání chytily všechny bulváry a ona je za trapku na titulních stranách. A to si reportéry VIP zpráv nepochybně sama pozvala, od protikorupčního aktivisty Janečka lze jen těžko očekávat, že by měl zrovna takovéto kontakty, zatímco Doleželová se v šoubyznysu pohybuje léta jak ryba ve vodě…

Na inkriminované video se podívejte ZDE.

Psali jsme

Miliardář Janeček nepřímo obvinil bývalou milenku, missku Doleželovou, že lže, jako když tiskne! Pikantní vývoj kauzy

Mnozí  Janu litovali, že její čerstvá láska dostala takovou ťafku. Pak ale napsala svůj komentář paní Františka Čížková, redaktorka Blesku, která zde  funguje díky svým zkušenostem, znalostem i vhledem do problematiky jako arbiter nejen módy a elegance, ale i dobrých mravů. A ta Janu nešetřila. Napsala přímo, že v šoubyznysu má Doleželová pověst zlatokopky.

„Třicátnice Jana Doleželová, která se tváří jako decentní jemně načatá panna a v zasvěcených kuloárech má pověst náročné ženy, jež si muže pečlivě (nejlépe podle bankovního konta) vybírá, po mediální popularitě permanentně touží. A udělá pro ni ledacos. Pozvání na akce s radostí přijímá, s něžným úsměvem zde ochotně pózuje fotografům s nadějí, že se ocitne v těch správných společenských rubrikách. Slečna Jana se zkrátka snaží pomocí elegantní image živit jméno, protože věhlas atraktivnost zvyšuje. Bohužel někteří profesionálové z módní branže včetně fotografů soudí, že nudí. Chybí ji nutná jiskra, jedinečnost, šmrnc. Což vysvětluje fakt, že se Doleželová nikdy hvězdou společenské scény, ikonou módy nestala,“ ohodnotila modelku zasvěceně Františka Čížková. 

Pan Božský

A pokračovala: „Každopádně Janeček byl pro lékárnici darem z nebes. Panem Božským, jenž má snové konto, navíc geniální mozek matematika. Také dobré srdce filantropa a je navíc veřejně známý muž. On a ona budou ideální pár. Ona mu v pozitivní evoluci pomůže. Jako Miss ČR má k tomu ostatně pouvoir. Nemohla se dočkat, až tuhle pohádku hodnou romantického čtení pro paní a dívky svěří médiím. Stalo se, i když občas s dodatkem, že zlatokopka konečně narazila na správnou žílu… Ale lidé jsou závistiví, zlojedi vždy dokonalé štěstí pošpiní. Ale ona na zlojedy v náruči Karla zapomene. Jedou o Vánocích do Špindlu, bude tu i televize, VIP zprávy jejich dokonalé, tak inspirativní štěstí jistě natočí,“ píše redaktorka s jemnou ironií.

„Pan Janeček je podnikatel, který se (s jistou nadsázkou řečeno) ke svým miliardám dopracoval díky mozku matematika. A matematici nesní. Ti si hrají. S čísly, pravděpodobností, se štěstím, s ženami. Mimochodem v kuloárech se mimo jiné tvrdí, že Janeček si v rámci experimentů chtěl pohrát i s veličinou zlatokopek. Zvolil Doleželovou. Bez ohledu na tuto tezi platí, že v před kamerou, bez varování po jejím boku přiznal další ženu. Dlouholetou družku, s níž sdílí ideály, lože, domácnost. Hrdinka love story tzv. červené knihovny vyloudila po takovém prohlášení muže svých snů povinný úsměv profesionálky. Poté jej vyhodila ze společně sdíleného hotelového pokoje. Nic jiného v rámci společenského dekoru, cti udělat nemohla. Konstatování, že Janeček o zmíněné družce mluvil, ale ona těmto řečem nepřikládala žádnou váhu, když se přece milují, byla první stupidnost, jíž si Doležalová uštědřila krutou ránu. V rámci šoku by se to snad dalo pochopit, ale ona v harakiri pokračuje dál,“ hodnotí Františka pomstychtivé až pavlačové jednání Doleželové po zmíněném skandálu.

Vendeta je cestou do pekla

A pak už jen nabádá k nadhledu a noblese, s níž se mimochodem z trapasu vyvlékl Karel Janeček: „Holky, takhle ne! Vendeta, kterou praktikuje zpleněná Jana, je cestou do pekla. „Mnohoženství a s tím spojená zdravotní rizika nebudu tolerovat, to dělá jiný typ žen,“ nasvědčuje, že i vysokoškolsky vzdělané ženy mají uvažování pipiny. Sny ochranu nepotřebují, ale kondom je u zhrzenosti nutný! A co dál ještě slečna lékárnice předvede? Milé dámy, každou z nás někdo zklamal, každá byla ponížená, ale takhle ne!“

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Anička Vančová