Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nahatá padesátnice? Pro někoho je to drahé, pro někoho laciné, pro někoho jen provokativní. To Krainová ráda. VIP skandály a aférky

10.10.2023
Nahatá padesátnice? Pro někoho je to drahé, pro někoho laciné, pro někoho jen provokativní. To Krainová ráda. VIP skandály a aférky

Foto: Se svolením Simona Krainová / By Simona (stejně jako ostatní snímky v článku)

Popisek: Simona Krainová

Jestli si myslíte, že v padesáti je modelka už dávno za zenitem, zřejmě jste si nevšimli, že svět se změnil. Udržovaná padesátnice si dnes může dovolit nosit libovolné módní trendy. Nebo nenosit nic a ukazovat světu pěstěné tělo. To druhé tedy asi nebude pro každou ženu, Simona Krainová si ovšem z nahoty momentálně udělala program.

Čas od času si zahraje i ve filmu nebo se mihne v seriálu s vysokou sledovaností, jejím hlavním oborem ale stále zůstává móda a ženská krása. Svou kolekci označenou vyzývavým logem s pootevřenými rty pilně doplňuje o nová trička, mikiny, bikiny i plavky v celku, které víc odhalují než zakrývají. Kromě toho na jejím e-shopu najdete i kosmetiku, zejména rtěnky, které sama tak ráda používá, aby její rty vypadaly sexy a k zulíbání, pokud tedy muž touží po ženě se rty uměle zvětšenými botoxem.

 

Ze Simoniny kolekce (na prodej je ta košile, btw)

Návštěvami estetické kliniky se nikdy netajila, těžko říct, co je na jejím obličeji pravé a co vyžehlené rukama šikovných lékařů a kosmetiček. Ostatně dobrý make-up na fotografiích skryje i nějakou tu vrásku, zbytek vypucuje photoshop. S čím si při fotografování starosti dělat nemusí, je perfektně udržovaná postava. A tak, možná aby trochu poškádlila kolegyně, které se v padesáti už raději moc neodhalují, ona se rozhodla odhalit doslova vše.

 

Hlavně sexy! To se bude líbit...

FCKTHEAGE

Simona Krainová už několik let zařazuje do své kolekce modely s nápisem FCKTHEAGE. Nebudeme vulgární, a tak to přeložíme Kašlu na věk, i když sama modelka má pusu hodně proříznutou a nejspíš by použila v překladu výraz tvrdší. Jenže na modelkách je nejlepší, že většinou mlčí, a tak se můžeme pokochat jejich půvabem a nekazit si dojem ne zrovna elegantní mluvou.

 

Také kašlete na svůj věk? Pak je k mání tepláková souprava, z níž to sdělíte světu.

S touhle provokací přišla Simona Krainová proto, že ji začalo štvát, že lidé poukazují na její věk, k němuž se v očích některých přílišná nevázanost nehodí. Modelka to se vší rozhodností popírá a stojí si za názorem, že žena může být krásná v každém věku a v každé situaci, jen si na tom musí dát záležet. To se to mluví, když nemáte na práci nic jiného než si pěstovat krásu... 

Kalendář 2024

Aby dokázala, že se nebojí předvést své tělo v celé jeho padesátileté kráse, nafotila modelka luxusní kalendář, kde na šestnácti fotografiích hrdě vystavuje bradavky a špulí zadeček. To je toho, řeknete si, nahatých kalendářů s krásnými ženami je každý rok na trhu hned několik. Jenže Simona noblesní fotografie Lukáše Dvořáka na svém webu doprovází slovy poněkud nečekanými. „Chci ženám vzkázat, že nemusejí dělat jen to, co jim společnost diktuje. Krásné mohou být naprosto kdekoliv, třeba na dvorku při věšení prádla nebo při vaření v kuchyni. Toto poselství jsem se snažila do nových fotografií vtisknout a doufám, že budou druhé inspirovat. Důležité je totiž život nevzdat. Nový kalendář je hlavně o svobodě ducha a otevřených srdcích.“ Kalendář tedy nese název LOVE YOUR AGE, tedy tentokrát Miluj svůj věk, žádné kašlání na něj.

 

Zda si kalendář koupí dámy, či páni, nemáme tušení... Ale je tu.

Takže milé dámy, příště až půjdete zametat před domovní dveře, moc si toho na sebe neberte. Zkuste model Simona, uvažte si tričko pod ňadry, ať vám pěkně drží vztyčená a zadeček vyšpulte na sousedy odhalený. Spolehněte se na to, že přes plot trocha té vaší celulitidy nebude vidět a suverénně provokujte. Jestli vám to dodá patřičnou dávku sebevědomí, jak tvrdí Simona Krainová, pak vám může být úplně jedno, že vás pomluví celá ulice. 

Praha přivítá devadesátkovou hvězdu Jean-Clauda van Damma

Agentura VDN Promo čas od času představuje v Čechách hvězdy proslavené pevnými svaly a tvrdými údery.  Po Miku Tysonovi a Tysonu Furym se v další Noci s legendou rozhodla sáhnout do jiné škatulky a pozvat tentokrát slavného hrdinu akčních filmů. Těm sice na plátnech kin už tak trochu odzvonilo, pryč je doba, kdy filmy s ním byly považovány za blockbustery, přesto patří k hollywoodským legendárním hvězdám. Jean-Claude van Damme sice nebyl ani v době největší slávy ani krasavec, ani dobrý herec, zato uměl skvěle karate a mistrovství v tomto sportu si dovezl z rodné Belgie do Hollywoodu ve správnou chvíli, kdy muži jako on byli velice žádaní.

 

Se svolením VDN promo

Návštěvníkům Noci s legendou, která se koná v SaSaZ klubu 7. listopadu, bude vyprávět o svých strastiplných začátcích i cestě ke slávě. Dnes je legendě akčních filmů dvaašedesát a stále se drží svého, každý rok natočí nejméně jeden film, ve kterém předvede svou slavnou karatistickou otočku. Filmy jsou to sice nevalné a končí většinou na Netflixu, přesto si je milovníci pořádné akce nenechají ujít. Setkání s Jeanem-Claudem van Dammem tak bude pro jeho věrné fanoušky opravdu mimořádnou Nocí s legendou. 

Pavel Černoch v pařížské Opéra Bastille

Pavel Černoch patří k nejvyhledávanějším tenoristům současnosti. Kritici vyzdvihují hebkost, jemnost i tvárnost jeho hlasu a oceňují také jeho herecký talent, díky němuž přesvědčivě ztvárňuje složité operní charaktery jako jsou Laca v Janáčkově Její pastorkyni, Princ ve Dvořákově Rusalce či Cavaradossi v Pucciniho Tosce. Na mezinárodní scéně na sebe upozornil debutem v Bavorské státní opeře v Mnichově v roce 2009 jako Števa v Její pastorkyni a od té doby je pravidelně zván do předních evropských a světových operních domů.

 

5. října se představil pařížskému publiku v obnovené premiéře opery Leoše Janáčka Věc Makropulos v roli Alberta Gregora. Úlohu „nesmrtelné“ zpěvačky Emilie Marty ztvárnila finská sopranistka Karita Mattila. Foto Bernd Uhlig

Za inscenací stojí úspěšný polský divadelní a operní režisér Krzysztof Warlikowski a finská dirigentka Susanna Mälkki. Úvahu o nesmrtelnosti a s ní spojené únavě a cynismu Warlikowski pojal po svém. V inscenaci odkazuje na zlatý věk hollywoodské kinematografie, v němž vznikla řada věčných ikon: Marilyn Monroe, Gloria Swanson, Rita Hayworthová nebo King Kong. 

Vojta Dyk podpoří Cestu domů

Hospic Cesta domů vznikl před lety jako první vlaštovka tolik potřebné paliativní péče, díky níž mají vážně nemocní pacienti zaručen důstojný závěr života. Péči tohoto zařízení využil pro svého tatínka také zpěvák Vojta Dyk. U příležitosti Světového dne hospiců dne 13. října bude mít zpěvák koncert v pražské La Fabrice, jímž chce vyjádřit své poděkování a upozornit na důležitost paliativní péče pro dospělé i dětské pacienty.

 

Cesta domů: Natáčení podcastu Ruth Šormové s Vojtou Dykem, foto SMART Communication

Zdroj: Blesk, BySimona.cz, Media: list s.r.o., SMART Communication, Surikata PR

 

Vložil: Ela Nováková