Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Náhradník je prý mnohem přítulnější než Kazma, zlobit ale začal překvapivě někdo jiný. Horká židle Andrey Kalousové

07.10.2023
Náhradník je prý mnohem přítulnější než Kazma, zlobit ale začal překvapivě někdo jiný. Horká židle Andrey Kalousové

Foto: Se svolením FTV Prima (stejně jako snímky v článku)

Popisek: Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová v Show Jana Krause

Misska, modelka, zpěvačka a podnikatelka. Andrea Kalousová má pestrý život. Nejvíc se jí všichni ptají, jak je to dnes s Kamilem Bartoškem alias Kazmou. Je to pro ni opravdu uzavřená životní kapitola?

Ne každá úspěšná účastnice soutěže o titul Miss České republiky zažívá dlouhodobé štěstí v modelingu, pro některé je to odpich k jiné kariéře. Andrea Kalousová Janu Krausovi na začátku rozhovoru sice poměrně složitě vysvětlila, co znamená, že byla Česká Miss World, a že to neznamená, že byla vítězkou soutěže Česká Miss, protože tou se v jejím roce 2015 stala Nikol Švantnerová, popravdě ale tahle osm let stará historie už nikoho moc nezajímá. Ani to, že se v roce 2019 zúčastnila pořadu Tvoje tvář má známý hlas, si diváci moc nevybavují. I když se dnes prezentuje hlavně jako zpěvačka a na konci pořadu zazpívala svůj hit Padám, sama říká, že stojí na začátku pěvecké kariéry a pořád se učí.

 

Kalousová Andrea_SJK 1

Hned zpočátku vyšlo najevo, že i Jan Kraus tu a tam něco neví. Přinejmenším o soutěžích krásy, takže mu Andrea dost složitě vysvětlovala, jak že to u nás s těmi tituly Miss vlastně je.

Kazma jí složil poklonu ve svém filmu

„To už abych šla,“ zareagovala Andrea ve chvíli, kdy se jí Jan Kraus začal vyptávat, jak se jí líbil film jejího ex-přítele Kamila Bartoška alias Kazmy Kazmitche. Je totiž veřejným tajemstvím, že velkou část filmu Onemanshow věnoval kontroverzní influencer právě své bývalé přítelkyni, vyznal jí v něm lásku a naznačil, že by ji rád získal zpět. Potíž je, že cokoliv Kazma jakýmkoliv způsobem sdělí světu, je nutné brát s rezervou, protože si rád vymýšlí a klame diváky tělem i srdcem. Přesto se Andrea Kalousová nakonec uvolila na tohle téma promluvit.

Co by bylo, kdyby

„Tak že jste to vy, já vám k tomu tedy něco řeknu, ale musíte mi slíbit, že to zůstane jen mezi námi,“ řekla odhodlaně a se smíchem krásná modelka moderátorovi, kterého velice zajímalo pozadí celého příběhu. „Byla jsem na tom v kině a už jsem to tedy viděla. Film byl hezký. Udělal to hezky. A já to beru jako takové poděkování a ohlédnutí za tím, jak jsme to měli.“ Zároveň ale připustila, že neměla tušení, že se něco takového chystá, a že to pro ni bylo překvapení. „To jsem tedy koukala.“ Jejich vztah považuje za krásný, ale odžitý, a neuvažuje o tom, že by se k sobě vrátili. To ostatně vyjádřila i novou písní Co by bylo, kdyby, kterou odpověděla na Kazmův film. No, je zajímavé, jak si ti dva vyměňují veřejně své pocity, ale nakolik je možné jejich láskyplná vyjádření o minulosti brát vážně, vědí jen oni sami.

 

Kalousová Andrea_SJK 2

Po příchodu nového člena do rodiny si Andrea užila dramatické zážitky, o které se překvapivě postaral místo něj někdo jiný

Kočky místo chlapa

O novém partnerovi Andrea nemluví, nejspíš proto, že Kazmu opravdu zatím nikdo po jejím boku nenahradil. Místo muže si raději pořídila dalšího kocoura, což, jak milovníci koček dobře vědí, s sebou nese nejrůznější úskalí. „Mám novinku, a to je, že mám teď druhou kočku,“ pochlubila se. „Té mé staré kočce Tigi se to nelíbilo a dala mi to první noc velmi jasně najevo. Když jsem si šla lehnout, začala šílet, utíkat po pokoji, a když se konečně kolem páté uklidnila a lehla si na mě, myslela jsem, že už bude klid. Ale pak to teprve všechno začalo,“ popisovala dramaticky.

„Když jsem rozsvítila, zjistila jsem, že na mě zrovna vykonávala potřebu.“ Svého rozhodnutí ale nelituje, neboť je úplně nadšená, jak je její nová kočka, respektive půlroční kocourek hodný. „Můžu ho nosit v náručí třeba dvě hodiny, a on ani nevytáhne drápek.“ Andrea je prostě kočkomilka, která svým mazlíčkům odpustí kdejaký prohřešek. Ostatně kočkám zasvětila i své podnikání. Před časem si otevřela e-shop s módními doplňky s názvem Chybí mi kočky, z jehož prodeje věnuje část peněz na podporu kočičího útulku Azyl Gaia.

 

Kalousová Andrea_SJK 3

S Kazmou to prý sice bylo krásné, ale opravdu toho bylo dost a ani jeho veřejné vyznání Adreu k změně názoru nepřiměje

Pro Kazmu útulek nemá

Neodbytný Jan Kraus se v závěru rozhovoru znovu vrátil ke Kazmovi a jeho šancím získat zpět Andreino srdce a možná i ruku. Ta se ale vyjádřila dost jasně, že ke svým kočkám si Kazmu rozhodně domů nastěhovat nechystá, i když ji jeho filmové vyznání dojalo a přinutilo o jejich vztahu znovu přemýšlet. Že by se ale nechala vtáhnout do nějaké Kazmovy veřejné show, to se očekávat nedá. I když – sama Andrea naznačuje, že člověk nemá nikdy říkat nikdy víc.

Zdroj: FTV Prima

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková