Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Každá role dobrá, když máte malý důchod. Veronika Žilková naskočila do ZOO a přísně kárá dceru Agátu. O kom se mluví

13.07.2023
Každá role dobrá, když máte malý důchod. Veronika Žilková naskočila do ZOO a přísně kárá dceru Agátu. O kom se mluví

Foto: Se svolením Veroniky Žilkové (snímky v článku TV Barrandov)

Popisek: I v seriálu ZOO prý bude Veronika Žilková stejně temperamentní, jak jsme zvyklí

Veronika Žilková už si několikrát v médiích postěžovala, že má malý důchod. Jistě ale nehraje jen proto, aby nezhynula hlady. Ostatně o role nemá nouzi, nejnověji naskočila do seriálu ZOO. A její role bude pěkně peprná, skoro tak, jako jsou hlášky její dcery Agáty Hanychové, které tak ráda mateřsky usměrňuje.

Matka Veronika svou nejstarší dceru Agátu ráda veřejně vychovává, i když už má od ní tři vnoučata. V jejich případě prostě platí „jaká matka, taká Katka“, obě se rády nechávají veřejně vidět i slyšet. V jednom se ale liší dost podstatně. Zatímco matka je výrazná a dobrá herečka, dcerka se životem protlouká víceméně bez profese. Dnešní doba jí ovšem umožňuje prezentovat se jako influencerka, to znamená někdo, kdo hojně zveřejňuje fotografie a hlášky na Instagramu. Jejím sledovatelům kupodivu stačí, že mluví výhradně o sobě a nebere si servítky. Stala se takovým dobrovolným otloukánkem bulváru a poctivě ho krmí svými partnerskými a mateřskými eskapádami. Nyní jí to po boku mediálního magnáta Jaromíra Soukupa jde zvlášť dobře.

 

Hanychová Soukup Agáta Jaromíra Soukupa

Agáta s partnerem v zábavném pořadu Agáta Jaromíra Soukupa

Co mě dcera naučila

Veronika Žilková ve svých jednašedesáti letech samozřejmě není žádná mediální začátečnice a její poslední manželství s Martinem Stropnickým posloužilo od začátku až do konce bulváru jako vděčná látka. V rozhovoru pro iDnes o sobě říká, že je sice stále plná bouřlivých emocí, ale některé věci ji už nijak nevytáčejí. „Mně třeba vůbec nevadí bulvár. Vím, že moji málo vycvičení kolegové, o kterých se tak často nepíše nebo jsou nováčci, to hodně řeší. Já si řeknu aha a tím to pro mě hasne. Ale to je jen tím, že tam jsem už tak omlácená, že je mi vlastně úplně jedno, co o mně napíšou. Úplně!“ A jestli se tohle snaží naučit svou nejstarší dceru? „Já myslím, že Agáta učila mě. Protože je výrazně mediálně aktivnější než já. Já se marně snažím Agátu učit, aby ve svých živých vysíláních na Instagramu nepoužívala sprostá slova. Marně! Prostě někdy není lehké být matkou Agáty. A někdy je to fajn,“ popisuje vztah matky, dcery a bulváru.

Máme tu okurkovou sezónu, a tak se hodí kdejaký vyzývavý titulek. Dobře víme, že obsah článku nás často vede úplně jiným směrem, a to, co celebrity dovede nejvíc vytočit, jsou hlavně ty titulky, na které bulvár láká čtenáře. Ještěže tu máme Veroniku Žilkovou a její donekonečna propíraný rozvod a malý důchod a Agátu Hanychovou, která občas vypustí do světa falešnou hlášku o chystané svatbě, a pak se novinářům vysmívá. No, snad se holka nakonec přece jen za svého vysněného milionáře provdá a paní matka si oddychne, že ji má pod čepcem.

 

Hanychová Kuběnka Holčičky

Bulvární drby kolem Agátina života prý její fanoušky stále zajímají, takže když to moc nevyšlo se sledovaností loňského pořadu, zkusila to zase jinak, třeba se show pro holky – na snímku s influencerem a vítězem Like House 2 Tadeášem Kuběnkou. Agáta je totiž fotogenická, i po třech porodech si udržela skvělou postavu... A dál?

Herečky jako ohrožený druh v ZOO

Ani Žilková se nebojí dát na Instagram fotografii, která pobaví. Teď třeba jednu, kde visí v lanoví v opičí kleci a jako rozdováděná šimpanzice se i tváří. Přidala k tomu i odpovídající popisek: „Pavilon hereček. Prosíme, nekrmit a fotit bez blesku. Herečky jsou ohrožený druh,“ zavtipkovala a dodala, že je zakázáno i klepat na sklo, protože herečky jsou pak podrážděné a koktají. A hned si zase nenechala ujít příležitost a nechala se slyšet, že do seriálu naskočila, aby si přivydělala k mizernému důchodu.

Být scenáristou nebo producentem ZOO, dost by mě to asi naštvalo, protože role Veroniky Žilkové není ani úplně malá ani bezbarvá. Hraje sice uklízečku, ale také nevlastní matku nešťastníka Franty Kolmana, který se do ní bezhlavě zamiluje. Je to tedy nová seriálová linka hodně potřeštěná a herečka bude mít jistě možnost v ní uplatnit svůj temperament. Tak proč hned mluvit o příspěvku k důchodu. Jenže tak už to s Veronikou Žilkovou je. Bulvár z ní často vytáhne nějakou hlášku, kterou by si druhý den nejspíš rozmyslela.

Zdroje Aha!, iDnes, Instagram

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková