Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Navzdory osmdesátinám se stále chlubí milostnými aférami. Asi je opravdu fajn kocourem být. O kom se mluví

07.05.2023
Navzdory osmdesátinám se stále chlubí milostnými aférami. Asi je opravdu fajn kocourem být. O kom se mluví

Foto: Se svolením Hel Váňová

Popisek: Felix Slováček s dcerou, on tedy papírový

VIDEO Zatímco mlsně se olizující kocourek v reklamě působí mimořádně roztomile, osmdesátiletý pán, vrhající žhavé pohledy po vyzývavých mladicích, je spíše směšný. Ale co, Felix Slováček se svými zálety a zářezy chlubí léta, starého psa novým kouskům nenanučíš. A na koncertu v Lucerně a následném rautu v tom rozhodně nejel sám.

Oslavenec si koncert v Lucerně pochvaluje, gratulanti se na pódiu střídali dokonce i bez moderátora tak svižně, že se nic nezadrhlo a mistr saxofonu si vše skvěle užil. Gratulovat nakonec přišla i jeho žena Dáda Patrasová, o jejíž účasti se dlouho pochybovalo. Zněla hudba, společnost se dobře bavila a bulvár sbíral drby. Aby ne, v Lucerně i v Ambassadoru se shromáždilo mimo jiné mnoho půvabných žen všeho věku, s nimiž nejen Felixe Slováčka, ale nejspíš i některé z jeho kolegů pojí lecjaké vzpomínky.

 

Co tu dělá Gelemová?

Bývalá milenka Felixe Slováčka Lucie Gelemová se dostavila v doprovodu svého současného přítele Václava Bednáře, to ale Dádu Patrasovou moc neuchlácholilo. Aby ne, manžel s o mnoho let mladší výtvarnicí intenzivně a veřejně randil sedm let a Dádu tím řádně potrápil. Vztah sice skončil koncem roku 2021 dosti dramaticky, hudebník milenku jednoho dne vyhodil z bytu na ulici, ale zdá se, že už je vše odpuštěno a Lucie Gelemová se nechala slyšet, že už jsou s Felixem zase zadobře. A tak jen Dáda nemůže zapomenout. Podle Blesku se při krájení dortu na pódiu v Lucerně manžela zeptala: „Kdo sem pozval Gelemovou?“ Otázka ale zůstala bez odpovědi a Dáda svou hořkou pilulku opět musela spolknout. S Felixem už to jiné nebude, to ona dávno ví. Když se sukničkářem vydržela čtyřicet let, je prostě zvyklá. A i když má sama křehké zdraví, rozhodla se, že se o starého pána bude starat, i když jí sem tam udělá nějakou tu ostudu a zesměšní se s mladými kráskami.

Poprask způsobila prsatá Lenka Dragounová

Účast bývalé milenky, ale také přítomnost mnoha hvězd hudebního, hereckého i politického světa zastínila svou okázalou sebeprezentací podnikatelka a influencerka z Brna Lenka Dragounová. Tahle kráska se ráda předvádí a tentokrát tomu nebylo jinak. Své bujné poprsí vystavovala v černých šatech s hlubokým výstřihem tak okázale, že přítomným pánům padaly oči z důlků. V rozjařené náladě jí projevovali přízeň jeden přes druhého. Je známo, že Felix Slováček si i s touhle kočkou párkrát vyšlápl do společnosti a možná to u toho neskončilo. Tentokrát se ale držel stranou.

To jiní pánové v důstojném věku se nedokázali udržet. Jednaosmdesátiletý Karel Vágner byl Lenčinými ňadry přímo hypnotizován, jindy decentní sedmdesátník Saša Hemala si k ní těsně přisedl a Dalibor Janda s Michalem Davidem se ji dokonce pokusili obejmout. Lence, která zásobuje Instagram vyzývavými fotografiemi v punčochách na podvazcích a dráždivém prádle, se obdiv postarších pánů zamlouval a ochotně s nimi zapózovala fotografům. Zábava byla prostě uvolněná a pánové bez přítomnosti manželek trochu řádili ve stylu svého hostitele. Asi je to nakažlivé.

 

Jako manžel je ignorant

Muzikant se několikrát vyjádřil, že je mu úplně jedno, jestli jeho žena na koncert a párty přijde. Ta se nakonec rozhodla čelit všem drbům o svém alkoholismu, hodila se do gala a na oslavu se dostavila. Popravdě, drby o jejím pití nejvíc šířil sám Felix, zejména v době, kdy poletoval mezi dny s manželkou a nocemi s milenkou Gelemovou. Ani tentokrát se neprojevil jako chápavý manžel. Dáda trpí na občasné slabosti, před odchodem do Lucerny jednu takovou epizodu údajně prodělala doma. Felix, plně zaměstnaný zkoušením a vítáním hostů nad tím jen mávl rukou. Konstatoval, že o ničem neví.

Dádu viděl v Lucerně, a pak i na afterparty, ale moc času na ni neměl, poletoval mezi kamarády a krásnými gratulantkami a pochvaloval si, jak se večer krásně vydařil. Nejspíš si ani nevšiml, že Dáda se dostavila hezky nalíčená a usměvavá. V džínách, tričku a jednoduchém černém sáčku sice moc parády nenadělala, na vyzývavé modely tu ale byly jiné dámy. Ona se držela v pozadí a tentokrát si zachovala důstojnost oslavencovy manželky. Tahle poloha jí rozhodně svědčí a na to, že manžel si ignorantsky nevšimne toho, že jí není dobře, se může vykašlat.

(zdroje: Blesk, Expres.cz, TV Nova, FTV Prima)

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková