Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Agáta, Soukup, nebo babička Žilková? Kdo z nich se postaral v porodnici o větší rozruch. O kom se mluví

16.04.2023
Agáta, Soukup, nebo babička Žilková? Kdo z nich se postaral v porodnici o větší rozruch. O kom se mluví

Foto: Se svolením Agáty Hanychové (stejně jako snímky v článku)

Popisek: Agáta Hanychová s partnerem Jaromírem Soukupem

Těhotenství modelky Agáty Hanychové bylo ostře sledováno zejména proto, že si pro své třetí dítě vybrala tatínka, který si může dovolit uložit potomkovi do povijanu stříbrnou lžičku. Po byznysmanovi a mediálním magnátovi Jaromíru Soukupovi bezpochyby pokukovala nejedna zlatokopka.

Vybral si Agátu, která podle toho, s jakými partnery má dvě starší děti, zas až tak zlatokopkou není. Zato je velmi temperamentní, občas držkatá a bezpochyby ohnivá. Když se ti dva dali dohromady, bulvár jim moc šancí nedával, po sošně krásné a umírněné Kateřině Brožové, s kterou se Soukup sblížil na několik let, byl dynamit v podobě Agáty nečekanou změnou. Jenže chemie to musí být mocná, protože všechno šlo ráz na ráz, Soukup byl vtažen do života početné rodiny Veroniky Žilkové během několika týdnů, pořádaly se rodinné dovolené a za pár měsíců byly na cestě nejen dohady o svatbě, ale také miminko. Někdy mají události prostě rychlý spád.

 

Agáta Hanychová

Takhle Agáta skotačila s koledníky ještě před pár dny

Agáta se s ničím nemaže

Známá modelka a influencerka žije v přímém přenosu. Všechny události radostně sdílí se svými sledovateli na sociálních sítích, zásobuje je fotografiemi, pozdravy a komentáři. Nejinak to bylo i s porodem. Vzhledem k tomu, že vše šlo přirozenou cestou a rychle a dcera byla drobeček, zkušená maminka zvládla odesílat zprávy málem i z porodního sálu. Každopádně pár hodin po porodu už se pohodlně usadila na posteli, učesala si vlasy a se zasněným úsměvem se svěřovala se svými zážitky. „Okamžitě po porodu jsem byla ok, normálně sedím, nic mi není,“ řekla fanouškům. Poklonu vysekla také svému porodníkovi, MUDr. Vlkovi z Vinohradské nemocnice, který odrodil všechny její děti. Čerstvé trojnásobné mateřství si Agáta užívá.

„Je to fakt boží. Netušila jsem, že někdy budu mít tři děti, a je to super,“ řekla s tím, že s Rózou, jak holčičce říká, už se seznámili i sourozenci Mia a Kryšpín. Jen bříško má prý pořád ještě velké, což odhalila malá Mia, která se ptala, jestli v něm maminka nemá ještě bratříčka. No, tak rychle to tedy nedokáže ani Agáta, ale kdo ví, možná půjde ve stopách své matky, která při bohaté herecké kariéře zvládla vychovat čtyři děti vlastní a dvě osvojené. Vzhledem k tomu, že Agátě je sedmatřicet, pokud bude chtít Soukupovi porodit ještě nějaké potomky, otálet s tím asi nebude. A protože jediné, co ji teď mrzelo, bylo to, že nezvládla zorganizovat přímý přenos svého porodu, obavy z dalších těhotenství nejspíš nemá.

 

Agáta Hanychová

Šťastný otec se už nechal slyšet, že Soukupová bude nejen Rozárka, ale také její matka, takže Agáta už nejspíš může vybírat ten nejkrásnější svatební model.

Nerodil vlastně Soukup? Nebo snad Žilková?

Jaromír Soukup je v televizi Barrandov časově velmi vytížen, uvádí většinu zásadních pořadů, a natáčením tedy tráví každodenně hodiny. V televizi byl, i když Agáta uháněla do porodnice, nakonec dorazil hodinu po ní, ale všechno podstatné stihl. Má sice již dvě dospělé děti, u porodu byl ale poprvé. A podle toho, jak vypadá na fotografiích z porodnice, zmohlo ho to víc než samotnou rodičku. To neváhala Agáta svým fanouškům okamžitě sdělit, zároveň ho ale vychválila do nebes. „Jak jsem psala, že vypadal hůř než já... Byl u porodu poprvé, a když chlap u porodu vydrží, tak ho ty ženy musí obdivovat. Pro něj je to samozřejmě mnohem větší stres, protože vám nemůže pomoct a vidí milovaného člověka, který trpí. Má strach o vás i o miminko, takže buďme vděčné za muže, kteří jsou s námi u porodu,“ uvedla Agáta. „Jaromír byl skvělej.“

 

Agáta Hanychová

S novorozenou dcerkou Rozárií

Značně unaveně vypadala na prvních fotografiích z návštěvy porodnice i babička Veronika Žilková. Na dceru, která tak pilně rozmnožuje krev rodu Žilkových, je ovšem patřičně pyšná. „Moje statečná dcera ještě včera utíkala před koledníky, pak připravila Velikonoce celé rodině a dnes si odskočila do porodnice,“ napsala na sociální síť v úterý večer a dodala, že její dcera je největší frajerka. Zřejmě ovšem převzala dočasně péči o Kryšpína a Miu, s kterými do porodnice přišla na návštěvu, takže už nestihla nějaký ten make-up a vedle Agáty, která dva dny po porodu už zářila na všechny strany, působila spíš ona jako znavená rodička.

Šťastná maminka prostě zastiňuje všechny okolo. Tak ať jí i malé Rozárce slouží zdraví a jsou veselé a spokojené holky. Nejrůznějších afér a skandálů s tatínky starších dětí, zejména s Jakubem Prachařem, předvedla už neúnavná bojovnice Agáta prostřednictvím bulváru světu dost. Možná ji teď konečně čeká klidnější život. O Jaromíru Soukupovi je známo, že o zajištění svých dětí vzorně dbá, a tak se jistě dobře stará i pohodlí své současné partnerky. Reality show Agáta na TV Barrandov měla sice jepičí život, modelka se ovšem v Soukupově televizi objevovala dál a kdo ví, jakou roli jí nyní vymyslí jako mamince. A i kdyby netočila, strádat určitě nebude a o pozornost se postará zásobováním zpráv pro fanoušky o sobě a své rodině na sociálních sítích.

Zdroje: Facebook, Instagram, Expres, Super, Blesk

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková