Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Kam se hrabe Agáta. Ivanka Nedvědová tváří bulváru, jen protože tátu zná celý svět. O kom se mluví

13.11.2022
Kam se hrabe Agáta. Ivanka Nedvědová tváří bulváru, jen protože tátu zná celý svět. O kom se mluví

Foto: Se svolením Ivanky Nedvědové (stejně jako snímky v článku)

Popisek: Ivanka Nedvědová je nejen půvabná a sexy, ale také prý byla přímo vzornou studentkou. Proč nás ale mají detaily z jejího života zajímat?

Odhlédněme od showbyznysu a nahlédněme do sportovních rodin. Kam se totiž hrabe Agáta Hanychová třeba na Ivanku, dceru slavného fotbalisty Pavla Nedvěda.

Když člověk přijede do některé exotické země a potkává zvídavé přátelské lidi, zpravidla narazí na otázku, odkud je. A následuje pokus nějak se blýsknout, projevit znalost, kdo že jsou to Češi. Na cestě po Jordánsku se nám to stávalo často a překvapivě člověk slyšel pohotové odpovědi: Jó, Praha, tam jsem byl, Narodni dyvadlo, Castle, pěkné... Czech Republic, znám, Škodovka... a podobně. Jistý pán na tržišti ale marně pátral v paměti, a tak se mu kolega ze zájezdu snažil pomoci.  No, třeba Jágr... nahazoval.

V zemi, kde neznají zimní stadiony, to ovšem bylo poněkud nešťastné. Hokej, to neznám, smutně pokýval hlavou domorodec. Vzápětí se ale rozzářil: Znám fotbal! Znám Pavel Nedvěd! Vida, hon za kulatým nesmyslem je zjevně vlastní mužům celého světa. A to by se mohlo zdát, že hvězda Pavla Nedvěda od roku 2006, kdy ukončil reprezentační kariéru a definitivně přesídlil do Itálie za svým klubem Juventus Turín, poněkud vyhasla. Sportovní fanoušci mají ale dlouhou paměť, takže zářivost hvězd je dlouhodobá a zájem o ně přetrvává po desetiletí.

 

Nedvědová

U pseudohvězd se prezentované hodnoty nějak smrskly na schránku bez obsahu. Štíhlou postavičku rozhodně nelze Ivance Nedvědové upřít. A dál?

Kdo je pro bulvár zajímavější, Nedvěd, nebo Dara?

Když se před více než rokem Pavel Nedvěd po mnohaletém manželství rozešel s matkou svých dvou dětí, plakal bulvár nejvíc nad tím, jak jsou ti slavní muži nevděční. Bývalá paní Nedvědová nicméně dala najevo, že nestrádá a je v Itálii, kde stále žije, dobře zaopatřená. Inu, některé ženy se umí rozvést a s elegancí si řeknou o své. Pozornost se tedy znovu upřela na Pavla Nedvěda, zvlášť když se po jeho boku začala objevovat Dara Rolins. Darinka se odmala učila, jak je v showbyznysu důležité být viděna, a vyučila se v tom na jedničku. Někdy září, jindy strádá, tu podniká, tu chce být skvělou matkou – prostě se o ní dovídáme všechno. A tak se teď dovídáme všechno také o Pavlu Nedvědovi.

Například to, že ti dva se rozhodli, že si postaví hned dva domy. On totiž nemůže a nechce opustit Itálii, ona Čechy, a tak musí mít vlastníma rukama (a nejspíš Nedvědovými penězi) vybudované domovy hned dva. Pozemky prý už mají, jeden v lesích, druhý u jezera a láska jen kvete. Že by Dara završila svou kariéru jako paní Nedvědová? Jistě by jí to nebylo proti mysli. „Na příští rok mám v plánu věnovat se rodinnému životu. Chci být součástí stavby, zařizování a všeho. Chci být s Laurou (čtrnáctiletá dcera – pozn. redakce), chci být s Pavlem a chci si zkrátka užívat život,“ usmívala se Rolins v pořadu Život ve hvězdách, jak jí teď život na prahu padesátky konečně baví. Aby ne, když jméno Nedvěd pomáhá zpěvačce znovu k pozornosti veřejnosti. Vypadá to, že tohle partnerství bude úspěšnější, než to předchozí se slovenským raperem Petrem Vrbovským. Prostě fotbal má jaksi širší záběr než rap...

 

Nedvědová Korda

Ona – slavný fotbalista, on – světoznámý tenista. Úspěchy otců jsou základem, na němž staví popularitu jejich děti. A pak už stačí jen fotky na sociální síti a určitě vás bude zajímat, třeba co měli tihle dva k snídani. Jen vážně netuším, čím by mě měly tyhle informace obohatit.

Mládí umí těžit ze slavného jména

Ivanka Nedvědová, pětadvacetiletá fotbalistova dcera, postavila svou veřejnou slávu výhradně na slavném jméně. Vzorná studentka a nyní absolventka prestižní švýcarské školy dělá rodičům radost, pěkně se učila, je půvabná a to jí k životu úplně stačí. A tak pilně postuje svá presíčka a elegantní saka na Instagramu a malichernostmi, jako je světová energetická krize, se nezabývá. Po vztahu s italským mladíkem zakotvila v sportovně rodinném prostředí, jako partner se pro ni ukázal být zatím ideální kluk ze sousedství (tedy ze sousedství domu na Floridě) Sebastian Korda.

Syn slavného českého tenisty Petra Kordy má zřejmě životní příběh, který oba mladé lidi sbližuje. I když Sebastian jde ve stopách svého otce a celkem slušně se mu daří na tenisových kurtech, letos v květnu byl na žebříčku WTA dokonce na hezkém 30. místě. Z Ivanky Nedvědové se tak stala profesionální tenisová fanynka, provází Sebastiana po světě, sedí na tribunách a drží palce. No řekněte, není to báječná kariéra? Vlát světem, utrácet tatínkovy peníze a užívat života? Komu se to podaří? Prostě se musíte umět narodit v správné posteli. Proč ale tyhle exempláře zlaté mládeže mají zajímat veřejnost, je mi záhadou.

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková