Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Boxerské lásky ne vždy končí šťastně. Co přinese manželství Karlosu Vémolovi? O kom se mluví

31.07.2022
Boxerské lásky ne vždy končí šťastně. Co přinese manželství Karlosu Vémolovi? O kom se mluví

Foto: Se svolením Oktagon (snímky v článku CNN Prima News)

Popisek: Bojovník v smíšených bojových uměních a zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola

Bojovník MMA a boxer Karel - Karlos Vémola si potrpí na velkolepé parády. Když se rozhodl konečně pojmout za choť matku svých dvou dětí, musela to být svatba století. Ta skutečná, na úřadu, se tedy odehrála před několika týdny, aby pak ta pro přátele a objektivy fotografů zazněla bez zbytečných průtahů jako obrovská show.

Historie pamatuje osudové příběhy slavných boxerů a velkých hvězd, zapsané do dějin showbyznysu. Česká herečka Anna Ondráková, hrající později v německých filmech jako Anny Ondra, dlouho odolávala svodům německého boxera Maxe Schmelinga. Domnívala se, že když je boxer, musí být neurvalý hrubián. Nakonec ji okouzlil, protože se z něj vyklubal pozorný gentleman. Jejich manželství přežilo chvilkový obdiv samotného vůdce Adolfa Hitlera i to, že později od Schmelinga odvrátil svou přízeň. Přežilo i konec slávy obou, protože boxer se vzdal ringu a Anny filmování a stali se z nich obyčejní drobní podnikatelé v poválečném Německu. Rozdělila je až smrt. I když si oba přáli, aby nepřežili jeden druhého, Max nakonec Annu přežil o osmnáct let. Románové manželství zůstalo bezdětné, přesto ti dva byli nerozluční.

To slavná francouzská šansoniérka Edit Piaf dopadla hůř. Její životní láska, španělsko francouzský boxer Marcel Cerdan zahynul při havárii letadla, když za ní letěl do Ameriky, kde vystupovala. Tolik se jí po něm stýskalo, že ho po telefonu prosila, ať nejezdí lodí, ale přiletí letadlem. Jeho smrt si pak nikdy nepřestala vyčítat, tvrdila, že za ni může, protože ho přinutila spěchat.

I současní šampioni tvrdého sportu se často objevují s herečkami či zpěvačkami. V hledáčku médií jsou i čtyři roky po rozchodu Vladimir Kličko, ukrajinský mistr světa v těžké váze a americká herečka Hayden Panetierre. Mají spolu sedmiletou dceru a herečka srdcem částečně stále zůstává na Ukrajině, což projevila osobní podporou ukrajinského lidu po zahájení ruské invaze na vlast jejího bývalého partnera.  Na svém instagramovém profilu mimo jiné napsala: „Tento hrozný okamžik v historii vysílá děsivou zprávu: zprávu, že v dnešní době, v roce 2022, je v pořádku porušovat práva svobodných lidí a dovolit autokratům, jako je Putin, aby si vzali, co chtějí. Modlím se za svou rodinu a přátele tam a za každého, kdo bojuje.“

 

Vémola svatbaVelkolepý obřad pro davy se uskutečnil na molu u pražské Občanské plovárny

Karlos a Lela s chutí krmí bulvár

Úspěšný zápasník MMA a boxer Karlos Vémola je mimo jiné velký showman. To ukazuje nejen tím, že zvládá streamovou talk show, do které si zve slavné sportovce, ale hlavně tím, že se předvádí, kudy chodí. Luxusní obleky, auta a v neposlední řadě luxusní žena, bývalá slovenská playmate Lela. Je zřejmé, že pro Vémolu je velmi důležité, aby vše mělo ty správné tvary a lesk. Když Lela promluví na mikrofon, je to spíš tragédie, zato vizuál si udržuje pro svého drahého tak, aby vedle nařvaného bojovníka působila jako supermodelka.

To mu ovšem nezabránilo v tom, aby si občas neodskočil k jiné, i když už měl s Lelou první dítě, a později, když byla znovu těhotná. Mezitím si milence pořídila zase ona a všechno do všech podrobností řešil bulvár s ochotnými výpověďmi obou aktérů partnerských eskapád. Ruce nahoru, rána pod pás, létající nádobí, Leliny odchody k matce na Slovensko a nakonec pokleknutí Karlose s žádostí o ruku s obrovským briliantovým prstenem. Je až s podivem, že bojovník při tom všem zvládá trénink, a hlavně vyhrané zápasy. Před časem prohlásil, že svatba nebude dřív, než vybojuje zápas s Aleksandarem Iličem. Ten se odehrál na Štvanici 23. července, Karlos slavně zvítězil a mohl se konečně ženit. Tedy vlastně ne ženit, ale uspořádat bujaré svatební veselí, které bylo zároveň oslavou jeho mistrovského titulu.

 

Vémola svatbaNa oficiální stvrzení partnerského vztahu musela nevěsta počkat, až ženich konečně získá vysněný titul

Falešný oddávající, umělá nevěsta a opice v pyžamu

Dokonce i něvěstina slovenská rodina se o tom, že svatba už se konala, dověděla až na velké parádě 27. července. Vše odhalil Jiří Krampol, který si zahrál na oddávajícího s falešnými insigniemi. Kapely hrály, zpěváci zpívali, nevěsta byla celá v bílém. Lela Ceterová, nově Vémolová, ani Karlos Vémola, se rozhodně netají tím, že příliš velcí příznivci přirozenosti nejsou.

Někdejší playmate se podle svých slov ráda stará o svůj vzhled a to zahrnuje i celou řadu kosmetických i chirurgických vylepšení. Konec konců, jejím poznávacím znamením jsou gigantické silikony. „Každá žena se chce líbit, a zvláště ve svůj svatební den! Je to úplně běžné a normální. Já taky chci být pro svého muže v tento den ta femme fatale, a tak do svého vzhledu investuji,“ prozradila Lela před svatbou Blesku s tím, že si na klinice nechala vymodelovat tvář – lícní kosti, sanici, bradu a rty, a nechala si aplikovat lifting Aptos. Tím to ale zdaleka neskončilo. „Samozřejmě dojde na kvalitní barvu a hezké prodloužení,“ prozradila o vlasech. „Bez laminace obočí a prodloužených řas už nedokážu existovat. A poslední věc je opalovací nástřik na tělo. Cítím se pak jako po dovolené na Maledivách,“ vypočítala.  

Taková paráda rozhodně není pro každou ženu ani pro každého muže. Jen si, dámy, představte všechno to dobrovolné mučení. A vy, pánové, jak objímáte o svatební noci cosi, co víc připomíná gumovou nafukovací pannu, než živoucí milenku. Karlos a Lela tak víc než radostné rodiče dvou malých dětí navozují na fotografiích pocit pohybujících se figurin z voskového muzea.

Ten pocit ale skončil, když se začalo slavit a Karlos se vytasil se svatebním darem, živým makakem, oblečeným do pyžamka. V tu ránu se projevila pravá Lela. Spustila tirádu, Karlose i s opicí zahnala a prohlásila, že tohle zvíře jí nesmí přes práh domu, kde má dvě malé děti. Milovník zvířat Karlos, který ve své domácí zoo pečuje o lva, psy, pštrosa, žraloky, krokodýly a touží po slonovi, bude muset milý dáreček přesunout do jedné z klecí ve svém „Vémolandu“.

 

Vémola svatbaRole oddávajícího se ujal Jiří Krampol

Páreček k pohledání

Zatímco svět vzpomíná na manžele Schmelingovi, lásku Edit Piaf i současnou válkou poznamenaný příběh Klička a jeho dcerky, která nemůže na návštěvu za tátou na Ukrajinu, s nostalgií a obdivem, Karlos a Lela jsou na veřejnosti spíš za šašky. Nic na tom nemění to, že Vémola je jistě vytrvalý sportovec i milovník a ochránce zvířat. Upřímně, tohle podvůdky, hysterií, falší a umělinou poznamenané partnerství může sice uspořádat svatbu jako řemen, na dlouhé trvání manželství ale asi věří málokdo. 

(zdroje: iSport, Blesk)

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková