Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tajné sňatky se stovkami hostů. Červen ve znamení svateb českých celebrit. O kom se mluví

03.07.2022
Tajné sňatky se stovkami hostů. Červen ve znamení svateb českých celebrit. O kom se mluví

Foto: Se svolením Sandry Novákové

Popisek: Sandra Nováková v hlavní roli, Vojtěch Moravec režie. Nápad na netradiční svatbu v rámci premiéry společného filmu Hádkovi se prý zrodil v hereččině hlavě jen pár dnů před premiérou.

Pod tajnou svatbou si představuji sňatek se dvěma svědky, odbytý v rychlosti někde na obecním úřadu. Vojta Kotek, Sandra Nováková nebo Eva Josefíková prohlašují, že měli tajnou svatbu, jenže u toho byly stovky hostů a před fotografy z bulváru se také nic neutajilo.

Krásná herečka a šarmantní režisér

Mají spolu syna Mikuláše a zasnoubili se před dvěma lety. Tehdy měla být svatba do roka a do dne, jenže přišel covid a bylo po ohláškách. Teď se nečekaně rozhodli spojit premiéru společného filmu se slavnostním obřadem. Netradiční svatbu v kině navrhla Nováková svému nyní již manželovi jen několik dní před premiérou nového českého filmu Hádkovi, který Moravec režíroval a herečka v něm má jednu z hlavních rolí.

„My jsme se s Vojtou tady v Lucerně poprvé potkali a poznali jsme se. Lucerna má pro nás tenhle důležitý význam. Dva roky jsme zasnoubení, ale jak máme hodně práce, tak jsme vlastně nenašli čas si svatbu zařídit a zorganizovat,“ vysvětluje Sandra Nováková. Zasnoubená byla už jednou, po tříleté známosti si měla v roce 2011 brát tehdejšího partnera, producenta Jana Nejedlého. Místo sňatku ale po dvou letech následoval rozchod. Tentokrát se tedy krásná herečka svatby dočkala. S Vojtěchem Moravcem tvoří pár již devět let a jejich vztah stmeluje nejen syn Mikuláš, ale také společná práce.

 

Sandra Nováková

Netradiční byl nejen obřad, ale také nevěsta od hlavy až k patě; foto se svolením Facebook Sandry Novákové

Sandra se pochlubila rychlým sňatkem na Instagramu a na Facebooku. Nebyla to svatba ve stylu svatebních salónů, herečka si místo nadýchaných šatů oblékla bílý kalhotový kostým, jehož sako s velkými klopami odhalovalo, že pod ním nemá ani podprsenku, takož halenku. Proč ne, má stále krásnou postavičku a co ukazovat. Manžel byl také v bílém, jednoduše střiženém letním obleku s bílou košilí i kravatou. Slušelo jim to a na sociálních sítích se jejich překvapení fanoušci, a dokonce i rodinní příslušníci předháněli v přáních spokojeného života.

Místo dortu opékání buřtíků

Vojta Kotek a Radana nemají za sebou tak dlouhou historii jako Nováková s Moravcem, na veřejnosti se spolu ukázali za rok a něco, co spolu chodí, jen párkrát. Vypadali ale vždy spokojeně a uvolněně a v takovém duchu se rozhodli uspořádat i svatbu. Aniž by se předem světu pochlubili, před pár dny se s přáteli vydali v koloně historických aut na Orlík a nedaleko zámku se na velké louce vzali. Na jednom konci se konal obřad, na druhém byly postaveny stany s cateringem. Nevěsta ve vzdušných bílých šatech ve stylu "boho" přijela na místo obřadu v hippie Volkswagenu Transporteru, ženich v šedém obleku dorazil ve VW Brouk cabrio. Oba nazuli velmi pohodlnou obuv - bílé kecky. Kdo by čekal oddávajícího v obleku, ten by se divil. Zamilované dvojici stvrdil manželství muž v převleku za Vinnetoua pod svatební bránou, která byla ozdobena bílou organzou, doplněnou o světle fialové a bílé květiny. Dokonce během obřadu i hudba z Vinnetoua zahrála.

 

Vojta Kotek Radana

Konečně prolomil smůlu v lásce. S půvabnou životní partnerkou skočil Vojta Kotek po hlavě nejen do manželství, zakrátko se stane i otcem; foto se svolením archiv Vojty Kotka

Nevěsta se vdávala s kulaťoučkým těhotenským bříškem, dlouho dobývaný starý mládenec Vojta Kotek je tedy najednou nejen manželem, ale také nastávajícím otcem. Pár si hodně střeží soukromí, obřad ale nakonec před fotografy neutajil. A tak bylo zdokumentováno, že místo svatebního dortu se opékaly špekáčky. Proč ne... byla to svatba netradiční, ale jistě taková, na jakou se bude dlouho vzpomínat.

Víno teklo proudem

Krásná Eva Josefíková je opravdová tajnůstkářka. Nejprve dlouho tajila vztah se scenáristou Matějem Podzimkem. Díky roli Denisy v seriálu Slunečná, kterou převzala po Veronice Arichtevě, se jí dařilo skrývat i těhotenství. „Díky tomu, že mě vycpávali, se mi to podařilo dlouho tajit,“ libovala si a zároveň odmítala mluvit o otci svého dítěte. S tajemstvím byl ale konec ve chvíli, kdy porodila dceru Lotu. „K nejkrásnější ženě světa včera přibyla druhá. Jmenuje se Lota Podzimková a těší se na vás. A Evička je bohyně. Jako všechny maminky,“ napsal tehdy na sociální síť hrdý tatínek.

 

Eva Josefíková

Křehká a krásná jako vždy. Někdejší princezna Štěpánka z pohádky Čertova nevěsta si svou svatbu opravdu užila; foto se svolením Facebook Evy Josefíkové

Do třetice se herečce podařilo ututlat svatbu, jež se odehrála minulý týden v Honěticích. Na sociální síti se pochlubila jen pár snímky, ale je z nich naprosto zřejmé, že jako nevěstě jí to neskutečně slušelo a svůj velký den si užila se vším všudy. Tahle nevěsta, ač je už maminkou, si dopřála velkou bílou róbu s květinovou čelenkou ve vlasech. Také ženich byl v bílém a podle fotografií, kterými se nakonec herečka veřejnosti pochlubila, byla i svatební oslava velkolepá a víno teklo proudem.

(zdroje: iDnes, Blesk, Extra)

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková