Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Konečně máme okurkovou sezónu. Důkazem je nová aféra Agáty Hanychové. O kom se mluví

26.06.2022
Konečně máme okurkovou sezónu. Důkazem je nová aféra Agáty Hanychové. O kom se mluví

Foto: Se svolením TV Barrandov

Popisek: Sám si vařím, sám si peru... Televize Barrandov je od rána do noci prezentací svého majitele a pracovitost mu rozhodně nelze upřít. Nyní ale Jaromír Soukup míří na post nejvyšší, takže je třeba přitvrdit. Tím pravým magnetem pro fanoušky má být sexy Agáta.

Dva roky nás média drtila výhradně čísly o nakažených a mrtvých, která v únoru pružně vystřídaly zprávy z válčící Ukrajiny a další série čísel, tentokrát o zdražování a znehodnocování měny. Hle, máme tu požehnané léto – okurek i meruněk se prý letos urodí dost a unavenému lidu je třeba naservírovat šťavnatou aféru. Pravá chvíle vytáhnout na světlo Agátu Hanychovou.

Ano, je to tak. Tahle naprosto nezajímavá bývalá modelka se proslavila jen a jen svým společenským divočením, randěním, těhotenstvím, rozvodem a jen tak mimochodem dvěma dětmi. Ve světě to není nic neobvyklého, Agáta Hanychová má velký vzor v Paris Hilton. Ta je ovšem nechutně bohatou dědičkou obrovského hoteliérského jmění, takže její skandály mají lesk zlata a briliantů. Agáta Hanychová je pouze dcerou známé české herečky Veroniky Žilkové. Aniž bych chtěla někomu narušit národnostní cítění, v světovém měřítku je to mizerně málo. V naší roztomilé, drby milující kotlince to ale kupodivu už hezkých pár let stačí. A tak je Agáta použita vždy, když je potřeba rozprostřít milosrdnou mlhu nad politikou, ekonomikou, korupcí, inflací, válečnou depresí, zkrátka nad vší tou mizérií krizových dnů.

 

Hanychová SoukupJak získat dámu svého srdce? Recept Jaromíra Soukupa je jednoduchý - prostě ji pozvat před kamery; foto se svolením Stream

Dost bylo Prachaře, pracháč je lepší

Před pár dny se v médiích objevila zpráva, že Agáta Hanychová má nového partnera. Není jím nikdo menší než byznysman a majitel televize Barrandov Jaromír Soukup. Rozvodové tahanice o dceru Miu s exmanželem Jakubem Prachařem už přece jen vyvanuly, bylo třeba nasadit těžký kalibr. Tím nesporně vztah s Jaromírem Soukupem je. I on je totiž na naší společenské scéně značně kuriózní úkaz. Nesporně zvládá manévrování ve světě velkých peněz, na rozdíl od jiných úspěšných podnikatelů ale touží také po světlech ramp, chce být viděn a slyšen, nejlépe každý den.

Ve své TV Barrandov se tak stal hlavním (ne-li jediným) moderátorem zpráv, diskusních pořadů, pořadu o vaření, dokonce si svého času zahrál i hlavní roli v sitcomu Premiér. Nijak ho neodrazuje, že pořady Moje zprávy, Duel Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa a všechny ty další prezentace obrovského JÁ Jaromíra Soukupa mají to nejhorší hodnocení, jaké si tvůrce dovede představit, jsou veřejně zesměšňovány i zatracovány. Nejspíš to bude tím, že se vždycky najde někdo, kdo je ochoten se v obskurních pořadech TV Barrandov spolu s mediálním magnátem veřejně znemožňovat.Nejsou to osobnosti zanedbatelné. Svého času to byla v Týdnu s prezidentem hlava státu Miloš Zeman, svůj pořad tu měl i Miroslav Kalousek a kolik osobností naší politické scény se vystřídalo v rozhovorech s Jaromírem Soukupem, nikdo nespočítá.

To samozřejmě nahrává jeho přesvědčení, že svou práci dělá dobře, a dokonce přesvědčuje diváky, že tak slouží vlasti a lidu. Jestli na to má reálné peníze, jak je vydělává, kudy k němu tečou, to nechám odborníkům na finanční svět. Pro mě je nepochopitelné, že se najdou lidé, kteří pořady na TV Barrandov sledují. Pravda, není jich mnoho, ale pořád tu jsou a bezpochyby Jaromíra Soukupa utvrzují v tom, že je nesmírně populární. Jiný by chodil kanály, protože má z ostudy kabát. Ne tak náš televizní magnát. Ten svou popularitu nyní korunoval zveřejněním vztahu s Agátou Hanychovou.

 

Soukup BrožováSexy partnerka bývá pro davy fungující magnet, plnící stránky novin a magazínů. Prozatím to vždy fungovalo, připomeňme třeba Soukupovu velkou lásku s Kateřinou Brožovou, která se načas stala hvězdou jeho televize. I tenkrát se mluvilo o svatbě; foto se svolením KVIFF

Láska na první pohled

Dvakrát ji pozval do svých pořadů a hned napoprvé z ní prý byl paf. Pozvání na večeři tedy na sebe zřejmě nedalo čekat a během června již pár začal plnit titulní stránky bulvárních novin. Jaromír Soukup z toho je nadšený: „Jsem rád, že vás můj vztah zajímá. Obsadili jsme dvě titulky za sebou, asi budou i další. Zbourali jsme internety a noviny. Volalo mi snad dvě stě lidí. To svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní,“ pochvaloval si ve svém pořadu VIP svět zájem médií o jeho nový vztah s Hanychovou. Kdo by věřil, že je to možné? A přece. Tak jako dokonce i u nás lidi stále zajímají aféry britské královské rodiny, tak jsou ochotni věnovat pozornost páru Hanychová – Soukup. A tak tu máme první dárek pro Agátu – titulní strana Soukupova vlastního společenského časopisu.

Zlí jazykové jistě poznamenají, že pro Agátu to byl dárek mimořádný, protože s ní už hezky dlouho nikdo profesionální fotografie dělat nechtěl. Pak je tu dovolená v Soukupově domě ve Španělsku a další pozornosti na sebejistě nedají dlouho čekat. Ostatně jak je to s tou láskou, naznačila Agáta svou prořízlou papulkou už ve chvíli, kdy fotky pro Soukupův magazín vznikaly a vztah byl teprve v plenkách: „Já nepotřebuju, aby mě někdo živil, ale už mě nebaví klukům nakupovat, platit večeře a podobně. Když se ohlédnu, devadesát procent svých partnerů jsem živila. Nejsem typ slečny, co čeká, až jí kluk koupí kabelku, dům. To už všechno mám. Ale chci chlapa, který bude mít lepší auto a dům, než mám já,“ řekla, po kom touží. A po čem touží, to teď má. Jak dlouho jí to vydrží, těžko říct, každopádně vody bulváru jsou už dva týdny pěkně rozbouřené. 

Prezidentská nevěsta?

Jaromír Soukup ve svém velikášství už mnohokrát zabrousil do politiky, nikdy mu to ale úspěch nevyneslo. Spojení se Stranou zelených i s Věcmi veřejnými rychle vyšumělo, pokus založit vlastní hnutí List Jaromíra Soukupa zhynul v zárodku. Přesto teď nasměroval své úsilí na post tak vysoký, že se z toho točí hlava. Ano, Jaromír Soukup chce být prezidentem České republiky a svou kandidaturu potvrdil. Nechci předjímat dění v mé milované vlasti, ale umíte si představit, jak jiní kandidáti jeden po druhém odpadají a zůstává nám tu sám jediný a jedinečný Jaromír Soukup? Lze snad doufat, že takové cimrmanologie nejsme schopni, ale červíček hlodá a říká si – co když? Agáta Hanychová po dvou týdnech bulvárního šílenství kolem svého nového vztahu už začíná mluvit o svatbě. A tak by se stala první dámou. Ufff...

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková