Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Simona Krainová se prý zabydluje v Dominikánské republice. Dědeček Karel Vágner je smutný, snacha mu o stěhování nic neřekla. O kom se mluví

12.06.2022
Simona Krainová se prý zabydluje v Dominikánské republice. Dědeček Karel Vágner je smutný, snacha mu o stěhování nic neřekla. O kom se mluví

Foto: Se svolením Luxury Prague Life

Popisek: Modelka Simona Krainová při rozhovoru pro lifestylový magazín Luxury Prague Life

Legenda české populární hudby Karel Vágner oslavil nedávno osmdesátiny. Má šest dětí a pět z nich mu gratulovalo přes Showtime. Jen Karel Vágner ml. s manželkou Simonou Krainovou a dětmi Maxem a Brunem byli tou dobou zrovna na dovolené na Maledivách.

Modelka Simona Krainová oslaví příští rok padesátku. Co si budeme povídat, nejlepší léta má ve své profesi dávno za sebou. Možná i proto, aby zmizela z očí těm, kdo si z ní v komentářích na internetu dělají legraci, jak se snaží být stále mladá, rozhodla se pro radikální změnu. S manželem i syny se vydala do Dominikánské republiky. Karel Vágner ml. je zřejmě schopen řídit své podnikání, které se hodně odehrává ve virtuálním světě, i z druhého konce světa, a tak se manželé v poslední době hodně toulali po světě. Krainová si pořídila pobyt s ajurvédou na Srí Lance, pak byla rodina v Tatrách, v době, kdy Karel Vágner starší slavil naroeniny, byli na dovolené na Maledivách, brzy poté se vydali do Karibiku. V Dominikánské republice si koupili dům a chvíli to vypadalo, že už se do Čech nevrátí.

 

Krainová Kamarád do deště II

Před třiceti lety, jako Ivana ve filmu Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu; foto se svolením Česká televize

 

Jak to mají děti se školou?

Je paradoxní, že v době covidu, kdy byly školy zavřené, se Simona rozčilovala, že kluci nemohou chodit do školy. „Opravdu si myslíte, že je třeba dělat taková opatření, aby z našich dětí vyrostly úplní dementi?“ ptala se v příspěvku na Instagramu. „Chtěla bych se vás zeptat, jestli se vám to zdá normální, anebo vám už z toho také hrabe?“ doplnila tehdy. V poslední době ale školní docházku svých synů moc vážně nebere. Její fanoušci se nad tím pozastavují, ale modelka to neřeší. Není sice tak radikální, jako její kolegyně Helena Houdová, která děti neposílá do školy vůbec, ale vzít kluky na pár týdnů (měsíců?) ze školy ji nijak nebolí.

Ostatně nikdy se netajila tím, že má pouze základní vzdělání, a přitom je velmi úspěšná. Prý je důležitější sociální inteligence, která jí rozhodně nechybí, prohlásila před časem v rohovoru pro iDnes.cz. Tomu se hodně čtenářů zasmálo, modelka je pověstná spíš tím, že pro ostřejší slovo nejde daleko, a změnit názor ze dne na den jí také nečiní problém. Ostatně na jedné straně tvrdí, že škola je důležitá a její kluci budou studovat, na druhé prohlašuje, že děti by měly chodit do školy až od dvanácti let, protože škola je připravuje o nejkrásnější dětská léta. Na veřejnosti se ráda nechává vidět i slyšet, ale často tím vyvolává spíš pobavení, málokdo ji bere vážně.

 

Krainová Krása na prodej

V dokumentu Krása na prodej, který natočila Šárka Maixnerová o zakladatelce agentury Czechoslovak Models Miladě Karasové, která Simoně kdysi změnila život; foto se svolením Česká televize

Ajurvéda, nebo bagety s máslem?

Není sporu , že Simona byla jednou z českých modelek, které svou krásou oslňovaly nejen doma, ale i ve světě. Trošku jí ovšem chybí umění odejít ze scény v nejlepším, takže neustále přesvědčuje své fanoušky, že má zásadní návod, jak vypadat mladá i na prahu padesátky. Jednou jsou to plastické operace, pak zaručená dieta. V poslední době to byla ajurvéda, která měla osvěžit její tělo i mysl. Jenže po pobytu na Srí Lance se pochlubila fotkami, na kterých byla až příliš hubená, a nehezky se to projevilo i v tváři. Vzápětí tedy nastolila ,domácí' režim, tvrdila, že se cpe bagetami s máslem a utěšeně přibírá. Na klinice plastické chirurgie by nejspíš mohla mít svůj pokojík. Jak dlouho ovšem všechny ty liftingy a masáže budou ještě fungovat, to se neví. Možná proto začala myslet na stará kolena, kdy se ukryje před lidmi v dálných krajích.

 

Krainová

Simona na Srí Lance. Štíhlá postavička je pro modelku nezbytným ,výrobním prostředkem', tohle už je ale trochu moc; foto Instagram Simony Krainové

Jak je to s Karibikem

V nedávných dnech se v tisku objevily fotografie a prohlášení Simony Krainové z Dominikánské republiky. Tvrdila, že nyní žije v pozemském ráji, že její děti si tam už našly kamarády, že se vzdálila všemu, co ji v současné Evropě děsí, počínaje krizovými opatřeními až po válku na Ukrajině. Vše nasvědčovalo tomu, že se s celou rodinou přestěhovala do Karibiku natrvalo. Všichni jí na to skočili, takže se psalo o tom, že dědeček Vágner smutní po svých vnucích, které už nejspíš nikdy neuvidí. To by ovšem nesměla být Simona Krainová, aby se vše neukázalo být jinak. Poté co dala na Instagram příspěvek s prohlášením „nový domov, nová dobrodružství, nový život“, začala se i ředitelka školy, kam chodí Max a Bruno, zajímat, jak to bude dál s jejich školní docházkou. Mezitím už ale Simona stihla poskytnout rouhovor Mírovi Hejdovi na Óčku, kde se všem spekulacím jen vysmála. Nemovitost v Dominikánské republice si s manželem prý pořídili jako investici do budoucna. „Chtěli jsme někde zapustit kořen a mít tam takovou tu jistotu, že když se nám nebude líbit žít v Česku a děti už budou velké a budou chtít vlastní život, tak se tam třeba s manželem na stará kolena jednou vrátíme,“ prohlásila. Takže vítejte doma, paní Krainová, a dopřejte svým fanouškům trochu klidu, než jim zase oznámíte nějakou převratnou novinku ze svého života.

(zdroje Blesk, Extra, iDnes, Instagram)

 

Ela Nováková

Vložil: Ela Nováková