Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jak vyzrát na kolonu? Sexbomba Bendová prozradila svůj tajný recept. A jak to bude se svatbou

20.11.2021
Jak vyzrát na kolonu? Sexbomba Bendová prozradila svůj tajný recept. A jak to bude se svatbou

Foto: FTV Prima (stejně jako ostatní snímky v článku)

Popisek: Modelka, herečka a zdatná obchodnice s realitami Alice Bendová v Show Jana Krause

FOTO / VIDEO Alici Bendové to v Show Jana Krause velmi slušelo. Představila se ani ne tak jako herečka, ale spíš jako žena s vášní pro obchod a také pro jízdu autem, v kterém jezdí připravená na to nejhorší.

Jan Kraus si na začátku vzpomněl, že Alice byla naposledy v jeho show, když ji ještě vysílala Česká televize pod názvem Uvolněte se, prosím, a byla tenkrát těhotná. „Tomu dítěti je jedenáct a půl a druhému čtrnáct a půl,“ připomněla hrdá matka a připomněla, že s otcem svých dětí, bývalým hokejistou Václavem Bendou, nežije kvůli jeho četným nevěrám, kvůli nimž prožívala peklo. Po rozvodu si našla nového partnera, který je o čtrnáct let mladší. „Nejsem vdaná. Já se svatbě úplně nebráním, ale je to víc o pohodě. Když se dva rozejdou, tak rozchod není úplně příjemný. Rozchod je jednodušší,“ konstatovala.

 

Alice Bendová Bazén

Ve stylu Pobřežní hlídky – jako sexy plavčice Ajka Skácelová v seriálu z roku 2005 Bazén

Vášnivá obchodnice

Aktuálně nyní moderuje dvouminutový magazín o realitách. „Je to hrozně zajímavé, protože nemovitosti nejsou. Na jednu nemovitost je během jednoho dne třeba šedesát zájemců. Je to dobré, když to děláte, pro prodávajícího je to úžasné, pro kupujícího už méně. Lidé mají asi stranou peníze a zatím ještě kupují.“ Kromě moderování má ale v magazínu ještě další zajímavý úkol. „Mám ty činnosti rozdělené. Nedělám jen realitní magazín, ale také Maminky soutěží. Sice se to jmenuje Maminky, ale je jedno, kdo soutěží. Jde o to, kdo zrealizuje nejvíc prodaných nemovitostí. Když je třeba doma mamka s dítětem, tak může prodávat.“

 

 

Alice Bendová vystudovala střední umělecko-průmyslovou školu, obor nábytek a interiéry, a pak začala pracovat jako prodavačka v galerii módní návrhářky Heleny Fejkové. A měla štěstí, protože si jí tam všiml známý fotograf Jadran Šetlík. Zaujala ho, takže se díky němu stala se modelkou. Herectví si poprvé vyzkoušela zaujala v roce 1997, ve filmovém zpracování úspěšného románu Michala Viewegha Báječná léta pod psa, v němž neváhala svléknout tričko. V roce 2004 se provdala za Václava Bendu, v létě roku 2007 porodila syna Václava a o tři roky později dceru Alici.

 

Alice totiž obchodování miluje. „Ono vás to hrozně láká. Nevím, jestli někdo zná ten pocit. Já mám vášeň, prodávám na bazaru věci po dětech. Je to blbost, měla bych je věnovat, ale ta vášeň je silnější. Třeba teď prodávám strašnou plyšovou sovu. Mám tam jiné věci, třeba ušák, ten by sem šel, ale zatím ho nikdo nechce. Asi je tam hodně vysoká cena. Budu ji muset snížit. To mě taky hrozně baví. Sleduju, kolik lidí se ozve na sníženou cenu.“

 

Vypočítavá mrcha:

 Jak vyzrát na kolonu

Alice nyní žije kousek za Prahou, kde zrekonstruovala vilku, takže musí své děti za povinnostmi a zábavou často vozit. „Je to tak, ale ne proto, že bychom byli daleko od Prahy. My jsme od hranice Prahy asi půl kilometru. My jsme strašně blízko, ale děti si kroužky vybraly daleko. Když přejíždím z domova z jedné adresy na druhou, tak to dohromady dělá asi tři a půl hodiny. Syn dělá florbal a dcera gymnastiku. To je dobře a v pořádku, že to dělají. Rodina pomáhá.“ Rozhodně si ale nestěžuje, řízení jí vůbec nevadí.

 

Kameňák:

 „Auta si užiju dost a já ráda jezdím. Jezdím natáčet realitní magazín do Ostravy a tam jedu čtyři hodiny. Je to zápřah, ale bojím se, že zůstanu v koloně. Že tam budu šest hodin, a co teď. Pití a zásoby jídla tam mám. Teď už mi chybí jenom chemický záchod, ten jsem si přála k narozeninám. Představa, že jste v koloně a chce se vám, je hrozná.“ Zvažuje dokonce, že si přenosnou toaletu do auta opravdu pořídí: „Už to mám nastudované, stojí to kolem tří tisíc,“ přiznala s tím, že by v autě klidně i přespala. „Když bych byla v té koloně, tak bych si lehla dozadu. Ale vždyť je tam vlastně záchod! Tak bych si záchod dala dozadu. Líbila by se mi tam i lednička a kávovar. Ale to se všechno dá. Lednička mě už napadla, ale nenapadl mě kávovar.“

 

Do povědomí televizních diváků se zapsala v roce 2004 jako intrikánka Simona Pražáková v rodinné sáze televize Prima Rodinná pouta, a pak už si navzdory absenci profesionální herecké průpravy rozhodně nemohla na nedostatek příležitostí stěžovat. Vděčí za to nejen atraktivnímu vzhledu, který ani dvojím mateřstvím neutrpěl, ale také talentu ztvárnit okouzlující mrchy. V osobním životě to ale byla naopak ona, kdo trpěl. Manžel jí byl chronicky nevěrný, neváhal dokonce navrhnout sex i její sestře. Se současným partnerem, podnikatelem Michalem Topolem, žije už osm let a letos se stále spekulovalo o jejich svatbě. Nejprve se chtěli vzít doma na zahradě, pak Alice mluvila o malém obřadu na Kanárských ostrovech. Před pár dny se ale nechala slyšet, že prozatím není toto téma na pořadu dne. Možná ale překvapí.

Vložil: Michaela Špačková