Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pryč z Ostravy, tý černý džungle a velkýho mejdanu. Martina Pártlová je v Praze a místo 3 v 1 se omezila na 2 v 1. VIP skandály a aférky

16.02.2021
Pryč z Ostravy, tý černý džungle a velkýho mejdanu. Martina Pártlová je v Praze a místo 3 v 1 se omezila na 2 v 1. VIP skandály a aférky

Autor: Facebook (stejně jako snímky v článku, pokud není uvedeno jinak)

Popisek: Martina Pártlová má velkou novinu

FOTO, VIDEO Kolem zpěvačky Martiny Pártlové je poslední dobou pěkně rušno. Nevydala nové album, ani koncerty se pochopitelně nekonají, ale přišla do jiného stavu, což je u prvorodičky po čtyřicítce, která se se svými partnery příliš nesvěřuje, překvapením. Přejeme jí pochopitelně hlavně zdraví.

Vše propálila její kamarádka, a právě podruhé těhotná herečka a internetová persona Nikol Štíbrová, holky působí ještě s herečkou Veronikou Arichtevou v uskupení 3 v 1. Jejich videa dokládají, že jsou děvčata opravdu vtipná a jako jedny z mála si ze sebe dokáží vystřelit, takže o fanoušky nemají nouzi.

 

Zleva: Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová, 3 v 1

O tom, že je Martina těhotná, se ví už asi týden. Nyní zpěvačka ukázala kýženou fotku, která těhotenství dokládá: „Poslušně hlásím 72 kg živé váhy na 164 cm. Maminka by řekla... no Martinko, si taková pěkná, konečně sme s klukem na stejný váze,“ směje se Martina u fotky. Otcem miminka je Josef Vařeka z ´pop-punkové´ kapely s tím asi nejméně příhodným názvem Koblížci, která bývala slavná tak před deseti lety, pak se kluci rozpadli, ale koncem druhé dekády udělali pár vzpomínkových koncertů v původní sestavě… Josef je o 14 let mladší a v současné době musí sekat latinu kvůli insolvenci.

 

Foto jako důkaz

Bloncka z Moravy v X-Factoru

O Martině jsme se prvně dozvěděli v roce 2008, kdy se účastnila soutěže X Factor a dobře udělala. Tenkrát vyhrál drsný muž Jiří Zonyga, ale troufáme si tvrdit, že Martina se do povědomí lidí zapsala více. A to nejenže je to prostě štěpná krásná bloncka z Moravy. Kšeft, který díky soutěži získala, nebyl nijak převratný: „Na začátku jsem si zpěvem rozhodně nevydělávala. I když je to samozřejmě možnost, jak se zviditelnit. My tenkrát podepisovali smlouvu s vydavatelstvím na deset let, pak se to zkrátilo na dva roky," konstatovala. Martina měla ale tah na branku a věděla, že pak už je to zkrátka jen na ní: „Nic jsme nesměli dělat bez jejich svolení a za ty dva roky mi přitom sehnali jeden skvělej kšeft. Utratila jsem všechny svoje úspory a držela jsem se zuby nehty. Naštěstí se to vyplatilo. Ale není nás takových moc. Je potřeba se o sebe postarat sám a nespoléhat se, že vás někdo bude vodit za ručičku."

 

Z Martiny se stala docela úspěšná zpěvačka a komička v uskupení 3 v 1

Z nouze prodavačkou ve zlatnictví

To je totiž přesně to, co je z Martiny cítit dodnes, je nohama pevně na zemi. Ostatně, když se účastnila soutěže, nebyla nějaké kuře, ale dívka, která si vydělávala jako barmanka, ale zpěv jí byl bližší. Původně se vyučila prodavačkou ve zlatnictví: „Několik let jsem se živila jako servírka a pak jako barmanka na diskotéce. Jako malá jsem zpívala s tatínkem a kytarou, ale nikdy jsem se zpěvu neučila. Později jsem absolvovala jednu menší pěveckou soutěž, ale ta mi život nezměnila.“ Prodavačka ve zlatnictví se z ní ale nestala: „Chtěla jsem dělat kosmetičku, ale nevzali mě. Tak jsem z nouze šla na prodavačku ve zlatnictví, ale to jsem nedělala ani minutu, protože tam byl mizerný plat. Šla jsem hned dělat do baru, kde byl i jukebox, a když se po směně uklízely záchody, tak jsem si pustila nějaké písničky a zpívala tam nahlas.“

 

V Hudebním divadle Karlín to dotáhla až na hlavní roli ve výpravném pohádkovém muzikálu Královna Kapeska, foto repro  

Pomohl jí Ruda z Ostravy

Chuť ke zpěvu ji ale neopustila: „Když byla první SuperStar, kamarádi mě do ní přihlásili, ale já se na to tenkrát vykašlala. A v osmadvaceti letech, kdy byla možnost jít do X Factoru, jsem si řekla, že bych to měla vyzkoušet, abych toho v budoucnu nelitovala.“ Martina se přestěhovala do Prahy, od smlouvy s vydavatelstvím ale zázraky čekat nemohla: „Měla jsem na účtu dvě stě tisíc, které jsem si našetřila jako barmanka, tak jsem si v Praze pronajala byt. První dva roky jsme museli dělat to, co nám určila firma BMG. Pak jsem měla tři manažery, kteří ovšem nestáli za nic. Ale měla jsem dobré nabídky, takže jsem se zpíváním uživila. A taky mě Ruda z Ostravy oslovil na nazpívání písně Ostrava, což byl pro mě asi největší zlom. Objížděli jsme diskotéky a měli i tři vystoupení za den.“

 

Ukázat partnera? Začátek konce vztahu

Martina doposud nemá výrazný hit, ale podařilo se jí etablovat se jako výborná muzikálová zpěvačka, navíc se dala dohromady s Veronikou a Nikol a jak je vidět, ve třech se to mnohem lépe táhne. Martina se ukázala jako skvělá parťačka do nepohody a ustála skvěle i to, když její kamarádky jedna po druhé otěhotněly. Sama své ´boy friends´ nikdy neodtajnila: „Protože to je začátek konce. Lidé jsou bohužel zlí a vždycky se najde někdo, kdo tomu vztahu ublíží.“ Ví se jen, že jeden z jejích partnerů zemřel. Kolem čtyřicítky si začala uvědomovat samotu: „„Čtyřicítka by chtěla děti samozřejmě. Teď ale neví, jestli půjde do banky, nebo udělá nějaký velký mejdlo, nebo si najde nějakýho kamaráda, nebo toho přítele,“ komentovala svou situaci vtipně.

 

Nyní tedy čeká prvního syna, dostavěla dům svých snů a přes to, že nemůže koncertovat například s Čechomorem, se kterým navázala velmi úspěšnou spolupráci, je prý ohromně šťastná. Nezbývá než této tak zábavné a upřímné ženě popřát to nejlepší do života.

Benny Cristo posílá Valentýnku... motorce

O Valentýnu celebrity buď mlčí, nebo s nadšením ukazují fotky, jak se líbají se svými protějšky. Zpěvák Benny Cristo vzdal hold své motorce: „Chtěl jsem ti jenom říct, že tě miluju od první chvíle, co jsem tě uviděl. Dlouho mi trvalo, než mi to došlo, ale cítím se s tebou zadanej a zároveň svobodnej. Miluju tvůj hlas, tvé ledové oči, tvoje křivky. Nikdy si neodpustím, že jsem tě odřel u výpadovky na Čerňák, i když tam byla olejová skvrna a borci to řádně neuzavřeli. Mohl jsem ještě víc zpomalit a nemusel tě položit. Jakmile se vrátíš z Brna, už tě nikdy neopustím. Krásného Valentýna, lásko. PS: Cením, že jsi souhlasila s trojkou a že k nám občas pustíš i jinou slečnu. Věděl jsem, že jsi silná holka a že to zvládneš. Moc se na tebe na jaře těším,“ vyznal se Benny Cristo, dříve známý jako Cristovao.

 

Dara Rolins má Lásku

Dara Rolins představila nový klip Láska, který vznikl za přispění mnoha tanečníků, kteří se natáčeli v soukromí. Složením jejich choreografií vznikl právě tento klip: „Obrovské ĎAKUJEM a pusu všvše, kteří se podíleli na mého nového, striktně tanečního klipu Láska. Kdy jindy,, když ne přesně dnes na Valentýna by měl spatřit světlo světa?. Díky za podporu hlavně vám, 150 tanečníkům, kteří se zapojili do nácviku, realizace a natočení klipu!“ Že bychom z něj, přesněji z toho songu ale byli nějak odvázaní... No, poslechněte si sami.

 

Dara Rolins se před několika lety rozešla s rapperem Rytmusem, o jejích dalších partnerech není nic známo.

 

Ne že by Dara špatně zpívala, má ale blbé písně. O to lépe vypadá

Eva Josefíková slavila ve Slunečné

Ač se to zdá nemožné, slaví se, a to v seriálu Slunečná. Herečka Eva Josefíková oslavila 31. narozeniny, a to přímo na place. Pogratuloval jí třeba její seriálový parťák Maroš Kramár, dostala dort se svíčkou: „Maminka vždy upekla piškotový dort s ovocem, a krémem na něj vykouzlila danou číslovku. Sfoukávala se svíčka, vždy jsem se vyšňořila, sestra mi zaplétala copánky a dostávala jsem barbíny nebo nějaké oblečky na ně. Byla jsem hodně spokojená,“ vzpomínala na to, jak slavila narozeniny coby dítě.

 

Seriály Primy slaví úplně vše, neboť je to dobrá příležitost nafotit pár obrázků, napsat pár řádků a obeslat novináře, kteří pak - jako my - skočí na špek a zmiňují ono seriálové dílko znovu a znovu :-)

Eva čeká své první dítě, což je pro ni nejkrásnějším dárkem: „Nejhezčí jsem dostala letos a byl to vlastně i dárek vánoční... takový dlouhotrvající,“ Loňské narozeniny strávila ještě na cestách: „Loni jsem — třicátiny slavila v Thajsku. Oslava byla perfektní a s kamarády, které jsem si tam za tu dobu, co jsem tam byla, našla. Kamarádi a rodina mi z Česka poslali asi čtyřicetiminutové video plné gratulací. Byla jsem dojatá. Taky jsem jedny narozeniny slavila ve Vietnamu v Hanoji.“ Nyní se jí hodí spíše praktické dárky: „Teď už si přeji věci jako je kuchyňský robot a výbavička, protože mám pocit, že nic nepotřebuji a štafeta v dárcích je předána někomu jinému.“

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace