Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zas blond, rozvedená, znovu Hanychová, opět single a na startu… „Já už ale nechci začínat znova,“ říká Agáta. Přečetli jsme

05.12.2020
Zas blond, rozvedená, znovu Hanychová, opět single a na startu… „Já už ale nechci začínat znova,“ říká Agáta. Přečetli jsme

Foto: Instagram Agáty (stejně jako ostatní snímky v článku, pokud není uvedeno jinak)

Popisek: Agáta (opět) Hanychová

Moderátorka a modelka Agáta Hanychová (ještě nedávno Prachařová) se rozvedla, asi po dvacáté rozešla, žije se svými dvěma dětmi a říká, že je prý spokojená. V rozhovoru pro iDnes.cz se vyjádřila také k tomu, jak to mají její děti s moderní technikou. Prý jim ji vůbec nic nezakazuje.

Její poslední vztahy trvaly vždy pár měsíců, a i když to byla pokaždé prý velká láska, nyní je sama a zvelebuje svůj dům: „Tak třeba jsem vymalovala. Jako není to poznat, ale já jsem tady včera ještě měla tři malíře, fakt hezké chlapy, protože tak nějak očišťuji tento prostor. Po rozvodu jsem si řekla, že to tady celé potřebuji změnit. Bylo to tu bílé. Je to tu celé zase znovu bílé, ale čisté,“ prohlásila v rozhovoru. Bere to jako start nové etapy: „Po životní etapě, která skončila, je potřeba to pročistit, a tak jsem to udělala. Vymalovat stejně bylo potřeba, protože moje dcera často maluje po zdech, je taková umělecká. Úplně jí to nezakazuju, teď už teda budu. Takže tady bylo různě vymalováno a nechala jsem to zútulnit,“ vyprávěla o svém domě, ze kterého musela vyplatit dnes už bývalého manžela Jakuba Prachaře. Mimochodem na to praskla rodinná chalupa, kterou kvůli ní její maminka Veronika Žilková prodala. 

Opět blond

Aby byla změna patrná, nechala se odbarvit: „Je pravda, že často projdu a říkám si: Ty vole, kdo to je? Máma? Začala jsem jí být hodně podobná. Ale tohle je vlastně moje přirozená barva, což málokdo ví. Jsem normálně blondýnka, tuto barvu jsem ale měla naposledy v patnácti. Nějak se s tím sžívám, ale paradox je, že holky a starší muži říkají, že je to super. Moji vrstevníci a mladší kluci říkají, zase že je to fakt příšerný a mám být zpátky černovlasá. Takže si to teď chvilku nechám a uvidíme,“ přiznala v rozhovoru pro iDnes.

 

Vaří v růžovém

Mobily nezakazuje a prý to nese ovoce

Agáta má dvě děti, školáka Kryšpína a tříletou Miu, mobily a tablety jim prý nezakazuje: „Můj syn to má třeba dovolené, kdy chce, dcera taky. Od té doby, co to mají dovolené, tak na tom netráví vůbec žádný čas. Nekoukají se na televizi, takže jsem matka, co za nimi chodí a říká: Nemůžeme si pustit alespoň na chvíli nějakou pohádku? Nechtějí, chtějí si hrát, péct, tvořit. Samozřejmě záleží od dítěte, ale u mě se stalo, že když jsem jim technické vymoženosti takhle uvolnila, tak o to absolutně ztratily zájem,“ poradila.

 

S dětmi. Dcerka Mia je po tátovi, Jakubu Prachařovi, extrémně světlý typ

Místo baru vaření

Agáta byla dřív brána za večírkovou královnu, s tím je ale nyní konec: „Teď už se nic nedělá. Klidně bych šla na nějaký večírek nebo někam do společnosti, ale to už se neděje. Teď mě naplňují děti, vaření, cooking show. Možná je moje cílová parketa Receptář,“ prohlásila jistě v žertu. Agáta si uvědomuje, že těch změn je u ní až příliš: „Už jsem rozvedená a v pětatřiceti na nové startovní pozici... to nevím, to se asi tak necítíš. Mám dvě děti, vlastně docela hezký dům, hezkého psa a už jsem vlastně v pohodě. Už ale nechci startovat znova,“ uvedla v rozhovoru pro iDnes. 

O Vánocích vaří jako pro regiment

Vánoce prý dospělí v jejich rodině neprožívají, jsou domluveni, že si dají jen malé dárky, přesto se na ně těší: „Těším se ale, že zase budu vařit pro celou rodinu, jako jsem to udělala už loni. Tedy už od dvacátého prosince jsem se klepala, aby to všem chutnalo. Uvařila jsem třicet polívek a šedesát různých alternativ, protože máma nás všechny hrozně rozmazlila, čímž mluvím o svých bratrech. Takže jeden jí bramborový salát, další hranolky, jiný bramborovou kaši, moje děti zase tohle… Takže na to se hrozně těším. Ale řekla jsem si, že to udělám o půlku menší než loni. No... nebude to tak,“ vysvětlila v rozhovoru. 

Do Izraele se zamilovala

Maminka Agáty Veronika Žilková pobývala v Izraeli jako doprovod svého muže velvyslance, tuto zemi si zamilovala i Agáta: „V Izraeli jsem byla často. Jak jsem se rozváděla, tak jsem opravdu za tou mámou lítala furt. Byla jsem tam desetkrát, patnáctkrát, zažila jsem tam svátky, večery na pláži, ale i dny, kdy jsou většinou na té pláži chlapi s dětmi. Ženský jsou v té době třeba na nehtech. Funguje tam, že si to rodina rozloží. Není to jako u nás v Čechách, že ženská musí nakoupit, uvařit, vyzvednout děti ze školky, jít do práce a chlap jde jenom do práce. Izrael je v tomto úplně úžasná země, jak je to otevřené a jak to tam funguje. Kdybych mohla, tak v Izraeli žiju,“ konstatovala. Přesun ale neplánuje, pro ni je prý už pozdě: „Ale ne. Strašně se mi líbí, jak jsou tam lidé pozitivní. I potom, co ten národ všechno zažil, tak teď se radují z maličkostí.  Miluji to tam.“

 

+

Agáta to se vztahy nemá opravdu snadné. Těžko říci, kde bude chyba, ale těch aférek tedy bylo… Pokud je to tak, že se nyní cítí opravdu spokojená sama, je to fajn. Že by si dala konečně od randění pauzu? 

-

Těch smutků ale asi zažila taky opravdu hodně: „Život není to, co chceš, ale to, co vydržíš. Tak to je jediné, co mě celý život provází. Když jsem smutná, je mi špatně, tak si říkám: Není to to, co chceš, ale co musíš zvládnout.“ Poučila se? 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace